Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moi drodzy hdzie zabrac ukochana na romantyczny spacer w warszawie?

parking pod makiem jak się jedzie do Łomianek :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moi drodzy hdzie zabrac ukochana na romantyczny spacer w warszawie?

parking pod makiem jak się jedzie do Łomianek :decayed:

tam glebiej gdzies byla Sofia2

juz nie pamietam nazwy...

Opublikowano

Norbi tenkju za testdrive :notworthy:

ośka to straszny kibel, zbieram dulary na q

dokańczam drina i idę spać :decayed:

Opublikowano

Adrian i Suli ...dzięki za jazde dupowozami :kox:

Juz wiem , że dłubanie Viagry nie ma najmniejszego sensu . :kox:

a co sie takiego stało Ragga na tym spocie że zamknąłeś temat viagry ???

Opublikowano

Juz wiem , że dłubanie Viagry nie ma najmniejszego sensu .

miętka faja :polew:

Nie opłaca się rezać tego .. :decayed:

Zakochałem się kurfaaa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: Luty 03, 2009, 10:51:02 _________________________________________________

a co sie takiego stało Ragga na tym spocie że zamknąłeś temat viagry ???

Jeździłem Suliacza Sy4 :tongue4:

Opublikowano

przeciez zawsze ci mówiłem ze benzyna to benzyna , nie wierzyłes , musiałeś przejechac sie Siwkiem Poziowym i Esą , dopiero zmądrzałeś :)

Opublikowano

Żyje mam buty i sznurówki i samochód dowiózł na miejsce .... Opowiadam ( babci ) yyy znaczy żonie wrażenie z pierwszego w moim długim życiu spota i nie ostatniego !!!!!

Dzięki wielkie Koledzy że mimo zimy tak ciepło mnie przyjeliście do grona " swoich "

Mimo małego strachu jaki miałem że jadę do Was pierwszy raz to czuję się jak bym był setny !!!!!! :good:

Pozdrowienia i wielkie dzięki Pixi

Opublikowano

przeciez zawsze ci mówiłem ze benzyna to benzyna , nie wierzyłes , musiałeś przejechac sie Siwkiem Poziowym i Esą , dopiero zmądrzałeś :)

Racja brachu :naughty:

Opublikowano

To co , zmieniasz auto ?? :naughty:

Opublikowano

To co , zmieniasz auto ?? :naughty:

Narazie śmigam .. nie ładuje kasy .. nic nie mówie :wink4:

Opublikowano

To co , zmieniasz auto ?? :naughty:

Narazie śmigam .. nie ładuje kasy .. nic nie mówie :wink4:

narazie to moim piachem śmigasz ...dla ścisłości :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To co , zmieniasz auto ?? :naughty:

Narazie śmigam .. nie ładuje kasy .. nic nie mówie :wink4:

wspominałeś coś o Twingo :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Kasiu :dance2::travolta::drinks::drunk::beach::good:

Siostro Wodniczko :wink4::decayed:

Wybacz, :sorry: że dopiero teraz siadłem do kompa - ale nie miałem czasu od samego rana :no:

Sama rozumiesz - obowiązki wobec wspólnoty lokalnej :wink4:

Opublikowano

Żyje mam buty i sznurówki i samochód dowiózł na miejsce .... Opowiadam ( babci ) yyy znaczy żonie wrażenie z pierwszego w moim długim życiu spota i nie ostatniego !!!!!

Dzięki wielkie Koledzy że mimo zimy tak ciepło mnie przyjeliście do grona " swoich "

Mimo małego strachu jaki miałem że jadę do Was pierwszy raz to czuję się jak bym był setny !!!!!! :good:

Pozdrowienia i wielkie dzięki Pixi

a jednak mozna z kims pogadac na 1-szym spocie?-to tak dla poczatkujacych co sie jeszcze wahaja

To co , zmieniasz auto ?? :naughty:

Narazie śmigam .. nie ładuje kasy .. nic nie mówie :wink4:

wspominałeś coś o Twingo :gwizdanie:

:shocked::polew:

Opublikowano

Twingo .. Twingo.. :gwizdanie: Jak powie, że kupuje Opla Agilę to dopiero zaliczę faceplanta :zemdlal::polew:

_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

Adrian i Suli ...dzięki za jazde dupowozami :kox:

Juz wiem , że dłubanie Viagry nie ma najmniejszego sensu . :kox:

Spodobał Ci się mój paździoch :gwizdanie:

Zobaczyłbyś, gdybyś się z Norbim przejechał :naughty::D

Opublikowano

bry panowie! :hi:

Dzis odpalam autko i ukazało mi sie następujące!

e720f699d47a5493m.jpg

To musi być dobry dzień!!

Opublikowano

Dobry :hi:

No Pixi owóz został przebadany na spocie. Było zimno jak cholera. Ragga ja też jakoś nigdy o dieslach nie myślałem - obrałeś dobry cel na przyszłość :P.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.