Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

lampy same wypadają, jakieś stroboskopy zamiast żarówek itd.. :gwizdanie: :polew: :polew:

o tego nie wiedziałem , wiem ze zderzak mu sie z tyłu urywał , ale żeby stroboskopy ?? :shocked: :shocked: ,

Adrian stroboskopy ???? :shocked: :shocked:

Yeah right.. Jeszcze się chwal, że nie potrafisz sobie znaleźć czasu na forum..

Źle zorganizowany jestes po prostu :confused4::tongue4:

ta dzisiejsza mlodzież , nic nie potrafia , nawet sciemniac w robocie

musi byc czarnoskóry i miec 22cm minimum :polew:

zapomnij o "klubowiczce" m jestesmy organizacja pokroju KKK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

musi byc czarnoskóry i miec 22cm minimum :polew:

kiedyś był u nas na forum czarnoskóry człek .... przynajmniej z nicka :polew: i ese objeżdża dieslem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi byc czarnoskóry i miec 22cm minimum :polew:

znam takich co nie sa czarni i maja wiecej

kiedyś był u nas na forum czarnoskóry człek .... przynajmniej z nicka :polew: i ese objeżdża dieslem ...

był był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chłopaki ja spadam mam plany na póznu wieczór w przeciwieństwie do was :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chłopaki ja spadam mam plany na póznu wieczór w przeciwieństwie do was :polew:

a skąd wiesz ze my nie mamy ??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal osobiście znasz??wow :good:gratuluję[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:29_________________________________________________pa pa miłej nocki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal osobiście znasz??wow :good:gratuluję[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:29_________________________________________________pa pa miłej nocki :>

"mamy" a nie "znamy" :wink4:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:35_________________________________________________pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal osobiście znasz??wow :good:gratuluję[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:29_________________________________________________pa pa miłej nocki :>

"mamy" a nie "znamy" :wink4:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:35_________________________________________________pa

ŁOMIARZ :shocked::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie licze prezesa modów i vip-ów bo to nadludzie

siem nie podlizuj :decayed:[br][br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:41_________________________________________________

dobra chłopaki ja spadam mam plany na póznu wieczór w przeciwieństwie do was :polew:

Tak tak, pranie i zmywanie czeka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siem nie podlizuj :decayed:

to akurat w formie czysto szyderczej napisałem :tongue4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah right.. Jeszcze się chwal, że nie potrafisz sobie znaleźć czasu na forum..

Źle zorganizowany jestes po prostu :confused4::tongue4:

nosfer - Mistrzu - Przychodze po nauki do Ciebie celem doskonalenia mej marnej istoty :evil: :evil: :evil:

A tak na serio - u mnie w firmie wasza strategia nie dziala :P:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu

Żarówki H6W - nie pamiętam ile płaciłem - tak coś koło 40 - 50 zeta za komplet

Na spocie będziecie mogli zgadnąć, która moja postojówka to BlueVision a która zwykła :decayed:

Przerabiałem temat w B6. Nie ma różnicy. Ale ja podobno kolorów nie widzę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, pranie i zmywanie czeka :polew:

cały dzień przy kompie laba ,a na wieczór zostawiła sobie same przyjemności :polew: :polew:

A tak na serio - u mnie w firmie wasza strategia nie dziala :P:polew: :polew: :polew: :polew:

zmień firme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,z racji tego, ze jestem świeżo upieczonym klubowiczem pozwolę sobie udzielić Ci nie proszonej rady :cool1::tongue4:

Jeśli chcesz zostać Klubowiczką, to na początku proponuję posłuchać Moskala i uzupełnić poprawnie profil wpisując kod silnika. Jeśli nie jesteś pewna, to sprawdź go na wlepce w bagażniku. Niby drobiazg, ale pokazuje profesjonalizm podejścia do sprawy, a takim profesjonalistą powinien być klubowicz :cygaro: - a przynajmniej takie sprawiać wrażenie :D

Po drugi trochę musisz poudzielać się na forach technicznych. :bla: Na początku nie musisz wiedzieć :patrzy: - możesz pytać. :read: Ważne, żebyś tę wiedzę, którą nabędziesz posyłała dalej, świeżym forumowiczom :przebiegly:

Po trzecie musisz brać aktywny udział w "życiu towarzyskim" Klubu :naughty: pojawiać się regularnie na spocikach, może wybrać się na zlot :witch:, brać udział we wspólnych :drinks: oraz udzielać w dyskusjach na wątkach "towarzyskich" forum - np. takich jak ten.

Po prostu ludzie musisz dać się poznać ludziom, muszą Cię kojarzyć i lubić jako równą kumpelę :friends:

O czymś takim jak koleżeństwo i chęć udzielania pomocy innym klubowiczom nie wspominam bo to oczywistość :beach:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:57_________________________________________________Poszła sobie... :think2: motyla noga :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

_________________________________________________Poszła sobie... :think2: motyla noga :palacz:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła sobie...

a ty tak sie Suli pięknie spuszczałeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli nie wiadomo czy ma pole naftowe , albo chociaż stacje. Piszesz sie bez względu na to ????

Oczywiście, że tak :yes2: No risk, no fun :polew: :polew:

Zawsze może się okazać, że ma :naughty:

stację beznynową :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 22:06_________________________________________________

Poszła sobie...

a ty tak sie Suli pięknie spuszczałeś :polew:

No właśnie :angry: tyle się człowiek naprodukował i wszystko w próźnię :ranting1:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :angry: tyle się człowiek naprodukował i wszystko w próźnię :ranting1:

jest nadzieja że jutro przeczyta :wink4:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 22:11_________________________________________________Spokojnej nocy pany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleście się naprodukowali .. a podobno kobiety łagodzą obyczaje :cool1:

no dobra poudzielałam sie na forum to teraz poprosze o miano klubowiczki :>

100 postów to minimum, regularny udział w spotach i przynajmiej jednym zlocie. Niestety będziemy nieugięci :gwizdanie:

Szykuj się na wtorek :decayed:

O zlotach nic w regulaminie nie ma ... to co ....może dasz się namówić na wódkę i zioło :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zlotach nic w regulaminie nie ma (...)

FORMALNIE nie ma, ale w praktyce udział w zlocie jest argumentem na + , bo dowodzi aktywności i udziału w życiu Klubu. :drinks: Poza tym jest szansą, która umożliwia dać się poznać pozostałym Klubowiczom, :friends: a to oni przecież głosują na TAK lub NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...