Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam Panowie :hi:

mozna dzisiaj zajrzeć na spocik?

Wódke weź :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry :) Nie ma to jak oglądać świat przez boczna szybę z rana :D

Bez Q też można :):good:

Opublikowano

Piastów wiadukt bez kłatra nie do zdobycia naughty

Szczególnie na letnich :naughty:

Opublikowano

Suli tam jest chyba 50 a naliczanie jest od chwili chyba zrobienia zdjęcia;P

A skąd wiesz ze Tobie cyknęli?

Bo tak mi błysnęło, że aż mroczko\i zobaczyłęm przed oczami :blink::OMG:

Czy ktoś wie, jakie jest ograniczenie na Jagiellońskiej od Modlińskiej w stronę ronda Starzyńskiego :co:

Na Modlińskiej jest 60 km/h :blink::shocked:

Więc na Jagiellońskiej jest 50 albo 60 km/h :wallbash:

Mnie cyknęli kiedyś na Modlińskiej. Straż Miejska. W tym cholernym białym dostawczaku z fotoradarem. Nawet z samochodu nie muszą wysiadać .... :angry:

Czekam czy mandat przyjdzie przy okazji rozliczenia rocznego :decayed::naughty:

To pewnie te same parchy :sick3:

Od kiedy to gówno jest naliczane - od dnia popełnienia czy ukarania mandatem :?:

Od wykroczenia. Nawet jeżeli mandat dojdzie później.

http://www.abc.com.pl/serwis/du/1997/0602.htm - rozporządzenie o prowadzeniu ewidencji pkt

http://www.wspol.edu.pl/pci/base/pci_odpview.php?id=151 - przykład i wyjaśnienie sytuacji naliczania pkt

http://www.abc.com.pl/serwis/du/1997/0602.htm - prawo o ruchu drogowym.. art 130 dotyczy pkt karnych

Też pi pstryknęli i miałem grubo ponad dozwoloną prędkość, od roku nic nie przyszło :)

:hi:

Czyli nawet po upływie roku od pierwszego wykroczenia i skasowania pierwszych 10 punktów mogą mi łachy prawko zabrać :shocked::wallbash:

[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 08:40_________________________________________________Piastów wiadukt bez kłatra nie do zdobycia :naughty:

Wiadomo - :quattro: rules :punk::good:

Opublikowano

:hi:

dzień dobry z rana jak śmietana :gwizdanie: Koledzy ...pogoda piękna ale Q by się naprawdę przydało ...

Opublikowano

Hmmm a mże by gdzieś dzisiaj ślizga zrobić??

:hi: bry

Opublikowano

Dobry milusińscy. Kurfa dzisiaj nie mogłem podjechać pod katowicką....masakra

Opublikowano

Dobry milusińscy. Kurfa dzisiaj nie mogłem podjechać pod katowicką....masakra

Bo ???[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 10:26_________________________________________________na letnich śmigasz ???? :naughty:

Opublikowano

To co? :przebiegly:

Parking pod M1 uskuteczniamy? :banan2::banan3:

Opublikowano

Dobry milusińscy. Kurfa dzisiaj nie mogłem podjechać pod katowicką....masakra

Bo ???[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 10:26_________________________________________________na letnich śmigasz ???? :naughty:

nie...na rowerze jechałem :kox:

Opublikowano

To co? :przebiegly:

Parking pod M1 uskuteczniamy? :banan2::banan3:

nieee no Panowie - mi się tyłka nie chce wietrzyć dzisiaj ... jak nie ma spota w A. to ja odpuszczam

Opublikowano

To co? :przebiegly:

Parking pod M1 uskuteczniamy? :banan2::banan3:

nieee no Panowie - mi się tyłka nie chce wietrzyć dzisiaj ... jak nie ma spota w A. to ja odpuszczam

A czy ja napisałem, że tam się spotykamy? :przebiegly:

Tam można pojechać, wieeesz? :decayed:

Opublikowano

nie...na rowerze jechałem :kox:

a widzisz , bez quattro sobie nie radzisz :)

Opublikowano

To co? :przebiegly:

Parking pod M1 uskuteczniamy? :banan2::banan3:

nieee no Panowie - mi się tyłka nie chce wietrzyć dzisiaj ... jak nie ma spota w A. to ja odpuszczam

A czy ja napisałem, że tam się spotykamy? :przebiegly:

Tam można pojechać, wieeesz? :decayed:

A ja jestem ZA wypadem - pojedzie kto będzie chciał :):evil:

Opublikowano

cześć wszystkim :hi:

Panowie ma ktoś maila do Roberta?

Opublikowano

nie...na rowerze jechałem :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bry :hi:

Opublikowano
  • Autor

siemak :hi:

na dobry początek Kazak gangsta :polew:

Opublikowano

Czy Wy słyszeli co się DZISIAJ NA AUTOSTRADZIE stało? :shocked:

408a9c7f108402dd218906deb7c7b08c,21,34.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.