Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema panowie :hi:

Pozdrowienia z Zakopca :cool1:

Tu śniegu aż nadto i ciągle pada, choć dziś trochę słońce zaczyna wyglądać :>

siema ... acha i oscypki kup jak bedziesz wracal :naughty:

Opublikowano

Koledzy szybkie pytanko mam (nie umiem znalezc na forum)

Jakie sa optymalne wartosci cisnienai w cylindrach dla Silnika AEB ?

Przeczytalem na forum ze dla 2.6 sa miedzy 7.5 a 14.5

Ktos pomoze ? a moze sa takie same ?

Opublikowano

napewno są inne

Opublikowano

Siema panowie :hi:

Pozdrowienia z Zakopca :cool1:

Tu śniegu aż nadto i ciągle pada, choć dziś trochę słońce zaczyna wyglądać :>

siema ... acha i oscypki kup jak bedziesz wracal :naughty:

Nie ma sprawy, mam już pełen bagażnik :polew:

A grzańca też mam zabrać :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek Mam dla Ciebie kwitek na 2 paczki :naughty:

I co z tego będę miał :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek Mam dla Ciebie kwitek na 2 paczki :naughty:

I co z tego będę miał :gwizdanie:

Uścisk dłoni i dozgonną wdzięczność :polew:

A tak poważnie to się jakoś dogadamy :naughty::drunk:

Opublikowano

jakbym to zauważył to koleś by nosa nie miał :evil:

jesli chodzi o lakiernika to dzwoń do Adama Ziolkowskiego - 0501 14 14 58

jego zakład mieści się za wileńskim..powiedz ze dzwonisz od adama z a4 :)

dzięki adamooo za namiary, w przyszłym tygodniu postaram się skorzystać

Opublikowano

A tak poważnie to się jakoś dogadamy :naughty::drunk:

u mnie masz duży browar/butle za przegub :good:

dobrze ze wziąłem od ciebie tą uszczelke pod pokrywe zaworów , od razu sprawdziłem sobie napinacz i łancuch. Z całą odpowiedzialnością moge stwierdzić że napinacz jest wieczny , a łańcuch poczeka do następnego remontu rozrządu.

Opublikowano

A tak poważnie to się jakoś dogadamy :naughty::drunk:

To rozumiem :cool1: Pamiętaj tylko, że w czasie kryzysu pieniądz tradycyjny, jako środek wymiany traci na znaczeniu :gwizdanie:

Wypiera go np. alkohol :naughty::decayed: :decayed:

_________________________________________________

A mamy podobnież kryzys :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tomek Mam dla Ciebie kwitek na 2 paczki :naughty:

I co z tego będę miał :gwizdanie:

widzę, że masz dwa ;)

Opublikowano

Tomek Mam dla Ciebie kwitek na 2 paczki :naughty:

I co z tego będę miał :gwizdanie:

widzę, że masz dwa ;)

No tak wyszło :)

Dzięki chłopaki, że można na Was liczyć :good::PB98:

Opublikowano

Od przybytku głowa nie boli :polew: :polew:

Opublikowano

Bry panowie :hi:

Opublikowano

kox pogodynka :kox:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 10:36_________________________________________________

kox pogodynka :kox:

bry :naughty:
Opublikowano

slonce jak skur... a ja mam dzisiaj za***isty światłowstret. ;(

Opublikowano

slonce jak skur... a ja mam dzisiaj za***isty światłowstret. ;(

Ja też :sick3:

Opublikowano

slonce jak skur... a ja mam dzisiaj za***isty światłowstret. ;(

Ja też :sick3:

:rolleyes:

Mojego weekendu i tak nikt z Was nie przebije.. :no4: :!:

Jeszcze mnie dłoń piecze od Gazu pieprzowego..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.