Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba jeden z Tarchonigrów ma takie :tongue4: :gwizdanie:

a rozmiar ???? :naughty:

Sdmnstki :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a zawias ???? stoi jak koza ???? kapeć jaki masz ???

Opublikowano

Wiesz co myślałem, że będzie kupa, ale nie stoi źle (nie ma jakiejś 20cm lipy).. Zawias mam do wymiany więc, kupię 1BE ew. 2BE i juz będzie miód..

Kapciochy 235/45 :kox: Ale chce założyć 225.. Na razie muszę się podratować finansowo.. :rolleyes:

Opublikowano

moskal, jakoś odmłodniałeś, czy cuś?? :mysli:

Opublikowano

:polew:

I widać nawet kawałek mojej nowej felgi :gwizdanie:

co to za felunek ????

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2f16e5e4ff41ee0c.html <-- takje.. Nie wiem jak się nazywają :dontknow:

Chyba jeden z Tarchonigrów ma takie :tongue4: :gwizdanie:

ja mam identyczne - pyszna fela :good:

ten ze zdjecia trochę wysoko siedzi - 1BE wystarczy

Opublikowano

pyszna fela :good:

To nie wafel a fela i się tego nie gryzie :naughty:

Opublikowano

pyszna fela :good:

To nie wafel a fela i się tego nie gryzie :naughty:

no popatrz - czymś mnie jednak potrafisz zaskoczyć :decayed:

Opublikowano

Właśnie przeglądałem swoje ogólne statystyki.

Wyszło, że jestem bardziej aktywny w Kosz'u niż w Kandydaturach na Klubowiczów

Niezłe jaja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Właśnie przeglądałem swoje ogólne statystyki.

Wyszło, że jestem bardziej aktywny w Kosz'u niż w Kandydaturach na Klubowiczów

Niezłe jaja :polew: :polew: :polew:

to?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=45

Opublikowano

Właśnie przeglądałem swoje ogólne statystyki.

Wyszło, że jestem bardziej aktywny w Kosz'u niż w Kandydaturach na Klubowiczów

Niezłe jaja :polew: :polew: :polew:

to?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=45

Nie to.. :decayed:

Opublikowano

..po czym robił tournee po pobliskich wsiach w poszukiwaniu nagich dziewic kąpiących się w rzece..ubranych tylko w przepaskę ..na włosach :kox::decayed::tongue4::polew:

chcesz powiedzieć że mu skapło do Jangcy, a plemiki niczym piranie szukające zdobyczy, dopadły owe niewiasty płodząc tym samym tysiące małych żółtych istotek :?: :shocked:

i On mieszka na Tarcho :shocked:

Podobno :decayed:

Opublikowano

Właśnie przeglądałem swoje ogólne statystyki.

Wyszło, że jestem bardziej aktywny w Kosz'u niż w Kandydaturach na Klubowiczów

Niezłe jaja :polew: :polew: :polew:

to?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=45

Wchodzisz w profil i na samym dole masz:

"wyślij wiadomość do użytkownika" i

"ogólne statystyki dot uzytkownika"

czy jakoś tak

Wchodzisz i widzisz, gdzie się najbardziej udzielasz, w jakich godzinach i takie tam pierdoły

Opublikowano

Wiesz co myślałem, że będzie kupa, ale nie stoi źle (nie ma jakiejś 20cm lipy).. Zawias mam do wymiany więc, kupię 1BE ew. 2BE i juz będzie miód..

Kapciochy 235/45 :kox: Ale chce założyć 225.. Na razie muszę się podratować finansowo.. :rolleyes:

załóz -30 , ja daje takie na wiosne , "radzi" ci sie padaczka na 235 ??? :naughty:

moskal, jakoś odmłodniałeś, czy cuś?? :mysli:

Stwierdziłem że 30 tak troche lipnie wygląda w profilu

Opublikowano

Wchodzisz w profil i na samym dole masz:

"wyślij wiadomość do użytkownika" i

"ogólne statystyki dot uzytkownika"

czy jakoś tak

Wchodzisz i widzisz, gdzie się najbardziej udzielasz, w jakich godzinach i takie tam pierdoły

Ale mnie chodziło o statystyki zbiorcze - ile kogo na danym wątku - jak to podał Korzeń. :cool1:

Opublikowano

UWAGA: Jeżeli jest ktoś jeszcze chętny na polarek klubowy to zapraszam na PW, ale nie później jak do jutra proszę o info. Odbiór na zlocie jak dobrze pójdzie

Opublikowano

..."radzi" ci sie padaczka na 235 ??? :naughty:

Radzi sobie.. nieco wolniej się zbiera z 0km/h :decayed:

Jeżdżę teraz spokojniej :tongue4:

Opublikowano

mam takie pytanko,zgadnijcie kto sie pierwszy w sobote zlapal za RŻNIĘCIE ? po prawda blotnika... ale jednak... :polew:

Opublikowano

Poziek ?? :decayed:

Opublikowano

Poziek ?? :decayed:

:polew: :polew:,NO NIESTETY Pozka nie bylo ale jestes blisko ze ho ho

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.