Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kox pogoda mi się wczoraj trafiła na trasie do Radomia. Uwielbiam takie warunki. :kox:

Nie ma to jak jechać w ścianie śniegu:

4b699f4e218c83ba.jpg

48e075c6f73e6f61.jpg

Za Grójcem było już spokojniej:

3b9d14a024df9b08.jpg

4b3c3453e9700989.jpg

Na wysokości Tarczyna TIRy zablokowały drogę w kierunku Wawy - nie było przejazdu. Czy ktoś może wie jak dziś wygląda trasa? Czy jest przejezdna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

jak tam na letnich się jeździ :decayed:

ja też już się dziś ślizgam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście :good: Warszawa jak zawsze posolona - zimówki przyjada mi się tylko żeby z miejsca parkingowego wyjechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam na letnich się jeździ :decayed:

Corsą :decayed:

@Boberek dzięki za wczorajsze mikrorezanko. :good:

Ja tu się pucuje jak to owinąć śrubokręt co by nie porysować błotnika wyjmując kierunki, a Boberek podchodzi, zakłada "Chwyt Rezacza" i wyrwal lampki z korzeniami :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam na letnich się jeździ :decayed:

Powoli, ale do przodu. :decayed:

Niech już ten śnieg się skończy.. :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 09:54_________________________________________________

Ja tu się pucuje jak to owinąć śrubokręt co by nie porysować błotnika wyjmując kierunki, a Boberek podchodzi, zakłada "Chwyt Rezacza" i wyrwal lampki z korzeniami :polew: :polew:

To Korzen mu pomagał? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam na letnich się jeździ :decayed:

ja też już się dziś ślizgam ...

bosko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam na letnich się jeździ :decayed:

Corsą :decayed:

@Boberek dzięki za wczorajsze mikrorezanko. :good:

Ja tu się pucuje jak to owinąć śrubokręt co by nie porysować błotnika wyjmując kierunki, a Boberek podchodzi, zakłada "Chwyt Rezacza" i wyrwal lampki z korzeniami :polew: :polew:

szpoko sztary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Twoja ta eseczka...

tak wyszło :)

Śnieg wczoraj zupełnie niepotrzebnie. Kupiłem auto na letnich i gdyby nie Q to byłoby nieciekawie. Ale nie ważne jaki napęd, ważne, żeby nie zapomnieć, że letnie plus snieg to taniec goliata na drodze ;) [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 10:33_________________________________________________powiedzcie mi jak ustawic sobie avatar i podpis? bo niby wpisuje do podpisu [i m g][/ i m g] (bez spacji oczywiście) i nie działa a do avatara skopiowałem linka i też lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak ustawic sobie avatar i podpis? bo niby wpisuje do podpisu [i m g][/ i m g] (bez spacji oczywiście) i nie działa a do avatara skopiowałem linka i też lipa...

Trzeba zasilić konto niejakiego ŁukaszaRR..i po chwili masz dostęp do wszystkich działów..łącznie z tym gdzie są dupeczki :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam na letnich się jeździ :decayed:

Powoli, ale do przodu. :decayed:

Niech już ten śnieg się skończy.. :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 09:54_________________________________________________

Ja tu się pucuje jak to owinąć śrubokręt co by nie porysować błotnika wyjmując kierunki, a Boberek podchodzi, zakłada "Chwyt Rezacza" i wyrwal lampki z korzeniami :polew: :polew:

To Korzen mu pomagał? :mysli:

Mnie nie było :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał diesla...

w obecnej sytuacji zasilam ale zbiornik paliwa. ;)

Uważasz, że zbiornik paliwa jest bardziej istotny niż temat z dupeczkami ? :blink::shocked::evil:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj byłem pozytywnie nastawiony do świata, zakupiłem felgi chciałem jeszcze zdążyć je założyć aby się pochwalić na spocie ale niestety wczoraj nie dojechałem :> miałem stłuczkę pod Arkadia :kwasny: z autobusem.

coś poważnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i spot zakończył się pozytywnym ślizgiem :) Nie ma to jak zacznie sypać i jeszcze nie zdażą posolić :) napatrzyłem się na te eski i jeszcze ta ereska żółta mnie zabiła, to się chociaż powściekałem na parkingu moim klekotem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że zbiornik paliwa jest bardziej istotny niż temat z dupeczkami ?

Jeśli tak jest ,to skończy sie to Banem :decayed: nie widze innego wyjścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma no ale przedni błotnik, prawy błotnik, maska i reflektor prawy wymiana.i żona ma nogę w gipsie(zerwany mięsień łydki) :kwasny:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 11:50_________________________________________________

no i spot zakończył się pozytywnym ślizgiem :) Nie ma to jak zacznie sypać i jeszcze nie zdażą posolić :) napatrzyłem się na te eski i jeszcze ta ereska żółta mnie zabiła, to się chociaż powściekałem na parkingu moim klekotem hehe

Tę żółta ereske widziałem wczoraj na rondzie wiatraczna:) furka Kot:)zaparło mi dech w piersi a moja żonka kazała mi sie przestac ślinić bo obciach robię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy blotnik, czyli co? Zjezdzales z ronda i bus Ci wjechal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...