Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro ma być 14 stopni. Może przenosiny do Promenady?

A Arkadia jest zla? Zarcie jest, miejsce jest, filip z kluczami jest :evil:

Śmierdzi z zsypu śmieci.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pokłóciły się okrutnie części ciała. No, bo kto tu rządzi?

- Toż jasnym jest, że ja - burknął mózg - to ja tu myślę i wszystko kontroluję.

- Bzdura! - zaprotestowały ręce - my tu robimy najwięcej - zarabiamy na wasze utrzymanie.

- Ech - westchnęły nogi - to nasza rola rządzić, to my decydujemy, jaki kierunek obrać i dążyć w słusznym kierunku.

- My - odparły oczy - myśmy szefami - my wszystko widzimy i naprawdę nic nam nie umyka.

- Bzdura - odparł żołądek - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie...

- JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwała się milcząca dotąd d**a - I JUŻ.

śmiech ogólny, że całe ciało się nie może pozbierać.

- DOBRA - odpowiedziała d**a - jak tak, to STRAJK. I przestała robić cokolwiek.

Minęło kilka godzin. Mózg dostał gorączki. Ręce opadły. Nogi zgięły się w kolanach Oczy wyszły na wierzch. Żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku. Szybko zawarto porozumienie. Szefem została d**a.I tak to już jest drodzy moi. Szefem może zostać tylko ten, co gówno robi."

Opublikowano

A tak na marginesie , kiedy kończy się ta ankieta i zostanie oficjalnie zmieniony nick zainteresowanego ??? :decayed:

Opublikowano

A tak na marginesie , kiedy kończy się ta ankieta i zostanie oficjalnie zmieniony nick zainteresowanego ??? :decayed:

Mom twój numer tutaj wyświetluny, ja sie tobum zajme! :bicz3:

Opublikowano

Jół pasztety, a w wszczególności tarchomiński pasztet.

e !!!

:takiego:

Opublikowano

Adaho Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

A tak na marginesie , kiedy kończy się ta ankieta i zostanie oficjalnie zmieniony nick zainteresowanego ??? :decayed:

Mom twój numer tutaj wyświetluny, ja sie tobum zajme! :bicz3:

BryTomek a mogłeś napisać kulowe słowa: mamy sprzęt, mamy gpsa, wiemy gdzie pan jest ....
Opublikowano

Bry panowie :hi:

Opublikowano

Bry BryTomek i Brymowicze :hi::przebiegly:

Adaho - elastycznej smyczy :bicz:, mocnej głowy na wypadach klubowych :drunk: zawsze twardej pytki :banan3: i i aby nigdy Ci akumulatory nie padały :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly::decayed:

Opublikowano

Adaho, 100 lat :drunk:

Opublikowano

BryTomek

Bry BryTomek

wykończycie chłopaka nerwowo :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Hotel, recepcjonista do nowo przybyłej pary:

- Urlopik?

- Tak…

- A dzieci państwo posiadają

- Posiadają!

- A to tym razem państwo nie zabrali?

- Nie zabrali…

- Tylko we dwoje?… Romantyczny wypad!!!

- Tak…

- A kto został z dziećmi?

- Żona!

- …….[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:28_________________________________________________Przyjezdża generał do wojska amerykańskiego, stacjonującego na pustyni. Podchodzi do pierwszego żołnierza i pyta:

- No a jak tam, szeregowy, wasze życie seksualne?

Na to żołnierz:

- No ciężko, ciężko, ale mamy tu taka starą wielbłądzicę, więc jakoś dajemy sobie radę...

Generał pyta drugiego i ten mu odpowiada to samo, trzeci też to samo, więc zaciekawiony generał mówi:

- No to zaprowadźcie mnie do tej swojej wielbłądzicy.

Zaprowadzili go do namiotu wielbłądzicy, zrobił co trzeba, wychodzi i mówi:

- No stara, ale jeszcze niezła ta wasza wielbłądzica.

Na to żołnierze:

- No pewnie że niezła, do miasta zawsze podjechać można! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to w końcu gdzie dziś się widzimy?!

Opublikowano

Jutro ma być 14 stopni. Może przenosiny do Promenady?

A Arkadia jest zla? Zarcie jest, miejsce jest, filip z kluczami jest :evil:

no to jak będą spoty w promenadzie to nie bede mnie tak często :(

Opublikowano

Adaho, to rozumiem, że mamy tort i szampana dzisiaj na spocie. Nie pokazuj się bez!

:polew:

Wszystkiego naj! Niech Ci córa zdrowo rośnie :good:

Opublikowano

to w końcu gdzie dziś się widzimy?!

Lukas nic nie zmieniał więc nie robić burzy w sedesie :wink4:

Opublikowano

hejka all

ale zajefajna pogoda:)

Opublikowano

hejka all

ale zajefajna pogoda:)

BryWszystkim ;)

Zgadzam się, że rewelka. Tyle słońca w całym mieście... :kox:

Kolkov, niezły filmik :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hejka all

ale zajefajna pogoda:)

BryWszystkim ;)

Zgadzam się, że rewelka. Tyle słońca w całym mieście... :kox:

Co z tego jak spot będzie w śmierdzącym bunkrze pod ziemią :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.