Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

A my wczoraj z Żółwiem po sąsiedzku wydoiliśmy dwie krówki hyhyhy , oj bania boli :D

Ładnie, tez chciał bym takiego sąsiada mieć :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ono napisał/a:

A my wczoraj z Żółwiem po sąsiedzku wydoiliśmy dwie krówki hyhyhy , oj bania boli :D

Ładnie, tez chciał bym takiego sąsiada mieć :

niedługo będziesz to oniak z A przyjedzie do nas i razem zrobimy kika krówek :cool:

nieżle oniak było ale mnie główka nie boli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakiś kontakt z Lookierem albo aktualny tel. do niego, bo próbuję się dodzwonić od 2 dni i ciągle offline, nie wiem czy zmienił numer ostatnio czy co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakiś kontakt z Lookierem albo aktualny tel. do niego, bo próbuję się dodzwonić od 2 dni i ciągle offline, nie wiem czy zmienił numer ostatnio czy co...

Lookier ostatnio miał troszke problemów rodzinnych (problemy zdrowotne coreczki) ogolnie jest ciezko dostepny .... (Ostatnia wizyta: 24-03-2007, 07:50 (Minut: 1) ) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak ty to jak zwykle po weekendzie (glowa boli) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak ty to jak zwykle po weekendzie (glowa boli) :biggrin:

to jest jego standardowy post w sobote rano .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem samą nakładke na podłokietnik witku

eeeeeeeee już myślałem, ze coś pohandlujemy, a ja nie będę musiał się pierd*lić z kolesiami z Allegro :evil:

A my wczoraj z Żółwiem po sąsiedzku wydoiliśmy dwie krówki hyhyhy
A ja wyjątkowo w weekend byłem grzeczny jak 13-letnia dziewica
niedługo będziesz to

...to trzeba będzie zorganizować coś w szerszym gronie. Nie codziennie Klubowicze z Lądka przyjeżdżają, to trzeba ich przyjąć z pełnym wypasem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba będzie zorganizować coś w szerszym gronie

no ponoc juz cos sie organizuje gdzies jakos :a4fan:

lece do Łodzi na spota :wink: jak cos komus moze trzeba z tego miasta to dzwonic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU chyba pojebalo. Zadzwonilem do ASO ile kosztuje sama wymiana reflektora przedniego. ASO powiedziano mi, ze 1029PLN. A PZU wymiane reflektora przedniego, przedniego kierunkowskazu, naprawa i lakierowanie blotnika, lakierowanie zdezaka, ktory z reszta wg. mnie kwalifikuje sie do wymiany wyzenilo mi na 1200PLN :eek:

Przedziki. Co robiic? Kogo bic? :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedziki. Co robiic? Kogo bic?

Czemu nie znajdziesz warsztatu, który załatwi za Ciebie bezgotówkowo?

Ty dogadujesz sie z warszatatem (niech bedzie i ASO), a z reszta to iech oni się już martwią.

Z ubezpieczycielami to tak zawsze jest. Proponują wielokrotnie zaniżone stawko, a nóż się skusisz - żeby wydrzeć swoje musisz wielokrotnie osobiście jeździc, straszyc pisma pisać.

Spróbuj też pogrzebać tutaj

http://www.das.pl/doc.php

ktoś na forum pisał, że goście naprawdę daja radę (chociaż nie wiem czy Ty jeszcze łapałbyś się na to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jezeli to ubezpieczenie to pewnie skoro u mnie po fakcie to juz nie da rady :(

[ Dodano: 26-03-2007, 11:34 ]

Jeszcze musze sie dobijac do j**anego kierownika teraz grrrrr co za pomyskl, zeby zalatwiac to w wypiz*owym inspektoracie w miedzeszynie. Na pory zawsze ladnie wyceniali!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zakład - już swoje z auto vivą przeszedłem i nie chce tego drugi raz przechodzić...

coś się organizuje na szersze grone w piatek... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakiś kontakt z Lookierem albo aktualny tel. do niego, bo próbuję się dodzwonić od 2 dni i ciągle offline, nie wiem czy zmienił numer ostatnio czy co...

Lookier ostatnio miał troszke problemów rodzinnych (problemy zdrowotne coreczki) ogolnie jest ciezko dostepny .... (Ostatnia wizyta: 24-03-2007, 07:50 (Minut: 1) ) :rolleyes:

No to niedobrze :confused: jakby się ktoś z nim widział, to weźcie jakiś nr tel. jeśli zmienił. Albo po prostu przekażcie, że chcę się z nim skontaktować.

[ Dodano: 26-03-2007, 13:48 ]

Dobra, już się Lookier odezwał, także sprawa nieaktualna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z jutrzejszym spotem?

Rzeczywiście Real?

ono. A. będzie? Ja ze swoją siostrą jutro przyjeżdżam, więc miałyby co robic :biggrin: (w sensie pogadać :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Real
Estem ZAAAAAA!!!!! :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Real
Estem ZAAAAAA!!!!! :rotfl:

jest ciepło ... moze Torwar ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe te z tango :) najlepsza była ta w czerwonych gaciach :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al_Capone,

PZU chyba pojebalo. Zadzwonilem do ASO ile kosztuje sama wymiana reflektora przedniego. ASO powiedziano mi, ze 1029PLN. A PZU wymiane reflektora przedniego, przedniego kierunkowskazu, naprawa i lakierowanie blotnika, lakierowanie zdezaka, ktory z reszta wg. mnie kwalifikuje sie do wymiany wyzenilo mi na 1200PLN :eek:

witaj w klubie Al_Capone, ja już ponad miesiąc się z Wartą bujam - baba, która mi wjechała tam była ubezpieczona... dziś dostałem kolejne pismo, pokreślone ołówkiem na kartce papieru wyglądającej jak brudnopis - i tak 2000 za mało niż wycena z audi... bezgotówkowo mogę zapomnieć żeby się warsztat dogadał, bo jak usłyszeli, że Warta to się zaczęli głośno śmiać.... :rolleyes:

i już teraz wiem dlaczego...

jutro dzwonię i burdel zaczynam robić, bo mnie już szlag trafia, bezkitu...

same problemy, a najśmieszniejsze jest to, że skreślili w wycenie Szewczyka ich stawki za roboczogodzinę... ołówkiem - ze 125 złotych na 80 zł... słabo??

tylko se w łeb pier... :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...