Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...i zel na wlosie ulozyc :cool1:

buhaahahaha.. Poź przez szybe szyję przerzuci i zrobi strzał ze sprzęgła :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OT

Czy ktoś z Was korzystał kiedykolwiek z tego typu uchwytu na rowery?? http://moto.allegro.pl/item613359929_bagaznik_rowerowy_na_klape_padova_alu_3_rowery.html

Nie rysuje to klapy? :mysli:

Wracalem autem z Anglii z dwoma rowerami i bylo git,tylko byl trosze inny stelarz byly dwie rurki wystajace do tylu na których lezala rama :good: Nie rysuje maski bo sa miekkie obłoczki rurki :)
Opublikowano

Wracalem autem z Anglii z dwoma rowerami i bylo git,tylko byl trosze inny stelarz byly dwie rurki wystajace do tylu na których lezala rama :good: Nie rysuje maski bo sa miekkie obłoczki rurki :)

Niepokoi mnie jeszcze kwestia oświetlenia - na klapie Berlingo takie cuś może zasłaniać światła. :mysli:

Opublikowano

Wracalem autem z Anglii z dwoma rowerami i bylo git,tylko byl trosze inny stelarz byly dwie rurki wystajace do tylu na których lezala rama :good: Nie rysuje maski bo sa miekkie obłoczki rurki :)

Niepokoi mnie jeszcze kwestia oświetlenia - na klapie Berlingo takie cuś może zasłaniać światła. :mysli:

No niestety moze,najlepiej est zobaczyc taki stelaz na zywo i ocenic czy bedize zasłąniac czy nie bo po fotkach ciezko powiedziec :)
Opublikowano

No właśnie. Na tym zdjęciu widać, że światła są raczej zasłonięte:

thule%209104.jpg

No nic, przejadę się do sklepu. :th:

Opublikowano

zdejmiesz kółka i będzie gitara

Opublikowano
Opublikowano

Adam rezaj 19-stke na tyle :decayed:

Opublikowano

Jak krowa będzie, to na pewno ktoś da ci zajrzeć do fury :)

ja mu dam posiedzieć i nie musi być od razu krowa - ostatnio małpeczki są w modzie także jedna małpka wystarczy :decayed:

Tyle że kolega chce kupić B6, a nie B5. :naughty:

Opublikowano

Tyle że kolega chce kupić B6, a nie B5. :naughty

Jak się nie boi to mogę go poznać z siwym :decayed: :>

Opublikowano

Tyle że kolega chce kupić B6, a nie B5. :naughty

Jak się nie boi to mogę go poznać z siwym :decayed: :>

Siwy rasowy morderca :naughty:

Podobno jak siwy przejeżdża to dziewicom same błony pękają z wrażenia :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

ja tam z natury strachliwy nie jestem :evil: no chyba, że "siwy" ma na nazwisko Kaczyński :thumbdown: wtedy wymiękam...

Opublikowano

ja tam z natury strachliwy nie jestem :evil: no chyba, że "siwy" ma na nazwisko Kaczyński :thumbdown: wtedy wymiękam...

looknij to i daj znać na PW czy mam jutro wyciągać smoka z jaskini i jechać na spota :naughty:

Opublikowano

nie za bardzo wiem, gdzie mam "lookać"... a ciekawość duża :naughty:

Opublikowano

zdejmiesz kółka i będzie gitara

:zemdlal:

Opublikowano

ja tam z natury strachliwy nie jestem :evil: no chyba, że "siwy" ma na nazwisko Kaczyński :thumbdown: wtedy wymiękam...

looknij to i daj znać na PW czy mam jutro wyciągać smoka z jaskini i jechać na spota :naughty:

Wyciągaj siwca i przyjedź.. Przed sprzedażą jeszcze bym się załapał na jazdę próbną :naughty::cool1:

Opublikowano

ja tam z natury strachliwy nie jestem :evil: no chyba, że "siwy" ma na nazwisko Kaczyński :thumbdown: wtedy wymiękam...

looknij to i daj znać na PW czy mam jutro wyciągać smoka z jaskini i jechać na spota :naughty:

:polew: :polew:

pompek

Powiem Ci tak..jak masz duże orzechy to auto w sam raz dla Ciebie :good::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.