Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc Wszystkim :)

Zrobie mały OT bo tutaj mi szybciej odpowiecie ;)

Mianowicie nawaliła mi chłodnica klimy, znowu. Jest nieszczelna :kwasny:. Rok temu był wymieniana na nową kupioną z allegro i wszystko było ok. Klima chłodziła aż miło. I teraz nie wiem co robic, czy naprawiać obecną (400 zł wraz z napełnieniem) czy szukać nowej.... Co radzicie?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto może załatwić tanio i dobrą wódkę?

ja mogę :decayed:

Opublikowano

Korzen

Auto zrobione tylko i wylacznie na 1/4 :)

Opublikowano

Chłopaki a może zrobimy jakiś wspólny wypad na Cargo któregoś pięknego dnia???

Opublikowano

Korzen

Auto zrobione tylko i wylacznie na 1/4 :)

Spoko to była szydera...[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 23:26_________________________________________________Bry. Macie już urlop?

Opublikowano

Macie może dostęp do kanału albo podnośnika? Obejrzeć silnik od dołu chciałbym .... :cool1::notworthy:

Opublikowano

http://www.tvn24.pl/28385,1598004,0,1,scigany-ulicami-warszawy,wiadomosc.html

fajny miałem wczoraj wieczór pod blokiem :thumbdown:, tyle psów w jednym miejscu to dawno nie widziałem a zbiegowisko było jakby Doda majtki zdjeła :polew:

Cóż za dziennikarzyna to pisał. Najpierw babol w stylu "Sprawca wypadku i pasażer zbiegli z miejsca zdarzenia. Policyjna obława zakończyła się powodzeniem. ". W nagłowku pisze o tym, że uciekało BMW a później w tekscie, że ukradli Hondę.

Opublikowano

M@riucha fajny awatar :good:

Opublikowano

Korzen

Auto zrobione tylko i wylacznie na 1/4 :)

Ze strumiennicą ? Dobry wariat :polew:

Opublikowano

strumienica daje power'a :kox:

Opublikowano

Adamooo i Poziek startujecie w sobote na Bemowie?

Opublikowano

Adamooo i Poziek startujecie w sobote na Bemowie?

Za ciepło. Ja jadę na zawody gdy będzie niższa IAT :wink4:

Opublikowano

Adamooo i Poziek startujecie w sobote na Bemowie?

Za ciepło. Ja jadę na zawody gdy będzie niższa IAT :wink4:

lodu powrzucaj trochę w kratki :naughty:

Opublikowano

http://www.tvn24.pl/28385,1598004,0,1,scigany-ulicami-warszawy,wiadomosc.html

fajny miałem wczoraj wieczór pod blokiem :thumbdown:, tyle psów w jednym miejscu to dawno nie widziałem a zbiegowisko było jakby Doda majtki zdjeła :polew:

Cóż za dziennikarzyna to pisał. Najpierw babol w stylu "Sprawca wypadku i pasażer zbiegli z miejsca zdarzenia. Policyjna obława zakończyła się powodzeniem. ". W nagłowku pisze o tym, że uciekało BMW a później w tekscie, że ukradli Hondę.

wsio ok: ukradli hondę z garażu -> w czasie pościgu ją rozwalili -> przesiedli się na biemdablju -> rozwalili je o suzuki przy moim bloku -> uciekli do lasku widocznego na mapie z odnośnika z linku powyżej nim gliniarz w peugocie 307 dojechał na miejsce zdarzenia -> zostali złapani bo wcześniej już w stronę kabat skierowało jak dobrze naliczyłem z 7 oznakowanych i 3 nieoznakowane (307, corolla i ceed) samochody psów.

Najlepsze jest to że, akurat w przeciwną stronę jechała moja siostra i widziała jak złodzieje zapierdalają wąską uliczką mając spokojnie z 400-500m przewagi nad 307 gliniarzy i gdyby nie to że za szybko wjechali w KEN i zawadzili suzuki jadące z przeciwka to pewnie by uciekli gliniarzą pozostawiając bmw na jakimś osiedlowym parkingu

M@riucha fajny awatar :good:

Gina Carano :slina: oj jakbym ją dorwał to by tylko iskry leciały :sexinbed:

http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,86193,6501800,Gina_Carano_w_gifie_miesiaca.html

a tutaj jest pokazane czym się zajmuje: :gwizdanie:

http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,86193,6536403,Gina_Carano_spuszcza_lomot_52_letniej_babci__wideo_.html

Opublikowano



:hi:
Opublikowano

lodu powrzucaj trochę w kratki :naughty

SPOKOJNIE :wink4: Myślę, że jeszcze jakiś czas minie zanim ktoś w PL pobije rekord siwego A4 B6 na ćwiartkę 13,17 :gwizdanie:

Opublikowano

myślę że dobrygrześwawa wciągnie siwego :kox::evil:

Opublikowano

Gina Carano

Twarz ladna ale w barach szersza od pozka :D

Jakbys ja dorwal, jakby cie scisla nogami :D

Opublikowano

Gina Carano

Twarz ladna ale w barach szersza od pozka :D

Jakbys ja dorwal, jakby cie scisla nogami :D

a kto jest węższy w barach niż Poziek? Ja nikogo takiego nie znam :polew:

a co do ściśnięcia nogami to gdyby do tego doszło to ... :evil::banan1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.