Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to jest Radom fantazja squad, czyżby pojawił się nowy dealer :naughty::polew: :polew:

Żeby dowiedzieć się co to jest Radom Fantazja Squad to muszisz najpierw poznać szanownego OZIXa. Bez niego RFS nie istenieje.

:D

okazało się że Ozix to mój ziom bo pracujemy obok siebie - wiec ja już czuję się integralną cześcią RFS :decayed:

ta możemy się na fajke umawiać :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co to jest Radom fantazja squad, czyżby pojawił się nowy dealer :naughty::polew: :polew:

Żeby dowiedzieć się co to jest Radom Fantazja Squad to muszisz najpierw poznać szanownego OZIXa. Bez niego RFS nie istenieje.

:D

okazało się że Ozix to mój ziom bo pracujemy obok siebie - wiec ja już czuję się integralną cześcią RFS :decayed:

ta możemy się na fajke umawiać :gwizdanie:

To sam Tomaszu już Ci nie wystarcza???? :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

ta możemy się na fajke umawiać :gwizdanie:

adaho, odpowiadając na propozycję Ozixa jest ryzyko, że przesrasz sobie życie - dobrze się zastanów i uważaj. :D

Opublikowano

co to jest Radom fantazja squad, czyżby pojawił się nowy dealer :naughty::polew: :polew:

Żeby dowiedzieć się co to jest Radom Fantazja Squad to muszisz najpierw poznać szanownego OZIXa. Bez niego RFS nie istenieje.

:D

okazało się że Ozix to mój ziom bo pracujemy obok siebie - wiec ja już czuję się integralną cześcią RFS :decayed:

ta możemy się na fajke umawiać :gwizdanie:

o własnie - przed chwilą wróciłem :decayed: na następną się złapiemy

Opublikowano

co to jest Radom fantazja squad, czyżby pojawił się nowy dealer :naughty::polew: :polew:

Żeby dowiedzieć się co to jest Radom Fantazja Squad to muszisz najpierw poznać szanownego OZIXa. Bez niego RFS nie istenieje.

:D

okazało się że Ozix to mój ziom bo pracujemy obok siebie - wiec ja już czuję się integralną cześcią RFS :decayed:

ta możemy się na fajke umawiać :gwizdanie:

Tomaszu Ci nie wystarcza :polew: :polew: :polew::tongue4:

Tomaszu jest z pod radomia :gwizdanie:

ta możemy się na fajke umawiać :gwizdanie:

adaho, odpowiadając na propozycję Ozixa jest ryzyko, że przesrasz sobie życie - dobrze się zastanów i uważaj. :D

oj bo się doprosisz

Opublikowano

o własnie - przed chwilą wróciłem :decayed: na następną się złapiemy

O w k**wę! :shocked: Ja to idę... Pamiętaj, że Cię ostrzegałem.

Opublikowano

co to jest Radom fantazja squad, czyżby pojawił się nowy dealer :naughty::polew: :polew:

Żeby dowiedzieć się co to jest Radom Fantazja Squad to muszisz najpierw poznać szanownego OZIXa. Bez niego RFS nie istenieje.

:D

okazało się że Ozix to mój ziom bo pracujemy obok siebie - wiec ja już czuję się integralną cześcią RFS :decayed:

ta możemy się na fajke umawiać :gwizdanie:

o własnie - przed chwilą wróciłem :decayed: na następną się złapiemy

Tylko uważaj na różowego przyjaciela, bo później Twoje życie juz nigdy nie będzie takie samo. :tongue4:

Opublikowano

Ozix, za dużo czasu spędzasz przy kompie - zauważyłem, że coraz częściej sadzisz ortografy. Nie rób obory. :kwasny:

Opublikowano

AndyN wszystko pasuje P&P.

Opublikowano

http://otomoto.pl:80/audi-a4-C8670236.html

aukcja dla spostrzegawczych :D

Chodzi ci o przód?

jaki przód? Przecież nie widać go na fotach :mysli:

:wallbash:

NIenawidzę zagadek :D

Opublikowano

http://otomoto.pl:80/audi-a4-C8670236.html

aukcja dla spostrzegawczych :D

czy o cień na ostatnim zdjęciu?

Opublikowano

Eee.. tam chyba cos poprostu stoi. [przed autem]

Opublikowano

no własnie co on tam dołożył - nocny pakiet Rally :decayed:

Opublikowano

http://otomoto.pl:80/audi-a4-C8670236.html

aukcja dla spostrzegawczych :D

Chodzi ci o przód?

jaki przód? Przecież nie widać go na fotach :mysli:

:wallbash:

NIenawidzę zagadek :D

Jak się przyjrzysz to wygląda jakby z przodu były zamontowane reflektory i pewnie dlatego przodu nie ma na zdjęciach. :)

Opublikowano

Halogeny :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no własnie co on tam dołożył - nocny pakiet Rally :decayed:

yeah :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

lampy kox i jak perfekcyjnie wyeliminowane numery rejestracyjne :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.