Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmm to gdzie się spotykamy w końcu ?? napiszcie na pm :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A ja jestem chory na maxa i nie wiem czy przyjade

cos pani A slabo Cie grzała :wink:

hmmm to gdzie się spotykamy w końcu

fort wola :wink:

Opublikowano
hmm..dzisiaj mam wolne

a ja mam wolne az do piatku wiec rozleniwie sie na maxa no i moze wkoncu pojawie sie na spocie

Opublikowano

sex_konik.gif

hyhyhy

Opublikowano
no i jak

Błyszczy prawie jak mój w sobotę po woskowaniu :twisted:

Powtarzam po raz kolejny - za***iście mi sie podoba Twoja bryka. A fele to już w szczególności. Przy najbliższej możliwej okazji - robimy mierzenie do mojego (znalazłem takie same na Allegro :twisted: )

hyhyhy

oniak - no rozwaliłeś mnie tym emotem :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

nie no ONO juz zdrowy bo juz zaczyna młócic :rotfl:

Opublikowano

hej wszystkim,

sluchajcie mam problem ze skontaktowaniem sie z Lookierem...

tel 781...... milczy jak zaklety... dysponuje ktos innym, ktory Lookier odbiera? jak tak to prosilbym na PW... kiedys umowilem sie z nim, ze mi pomoze w zalatwieniu czesci do mojej oooo... i wlasnie teraz nadszedl czas przygotowan do renowacji nadwozia.

pozdro

Opublikowano

Lookier skontaktuje sie z toba jak tyko bedzie to mozliwe.

Twoj numer w kolejce to: 798. Prosimy oczekiwac cierpliwie.

Za utrudnienia przepraszamy.

:lol:

Opublikowano
SPOT FORT WOLA
Sie mie podoba :lol:
Opublikowano
Sie mie podoba

tak tez myslalem ze bedzie dla wujka ok :rotfl:

My to chyba powinnismy zalozyc jakals agencje poszukiwania zaginionych klubowiczow :rotfl:

Opublikowano

Tylko ... dobrze by było gdyby poszukiwani chcieli być znalezieni :wink:

Dzwoniłem na karty w Forcie Wola. Mają 4 szt autek i sa już rezerwacje od 19,30 do 21,30. A tych na Bemowie nie mogę zlokalizować :lol:

[ Dodano: 10-04-2007, 16:53 ]

nie no ONO juz zdrowy bo juz zaczyna młócic

Niech sie kuruje, bo 13-tego nie będzie wymówek, ze pechowy piątek :wink:

Opublikowano

Oniak taser bedzie :bicz::question:

Luki, a gdzie fura :question:

Opublikowano
Luki, a gdzie fura

Do mojej fury zabraklo kierowcy ja musialem dzisiaj prowadzic A5 do wawy oj C5 :rotfl: i stary chcial poupalac troche to mu zostawilem zeby sie pobawil :rotfl:

Opublikowano
Luki, a gdzie fura

Do mojej fury zabraklo kierowcy ja musialem dzisiaj prowadzic A5 do wawy oj C5 :rotfl: i stary chcial poupalac troche to mu zostawilem zeby sie pobawil :rotfl:

Jasna sprawa, no to zbierać dupska do Fortu Wola :bicz:
Opublikowano

haaaaaalo Dziewczynki..jak SPOT?:> :a4fan: :redface:

Opublikowano

no bylo nas 6 samochodow 8 klubowowiczow :a4fan:

Opublikowano

Witam kolegów z Warszawy. Jestem przez zakupem 1,9 TDI. Chciałbym wpaść na spot i popatrzyć na Wasze OOOO zanim sam sobie coś wyszukam. Można tak się wprosić (nie mam 4 kółek więc pewnie piechotka albo tylko 2 kółka)

Opublikowano
tylko 2 kółka

ale ze jak ze motor :question: :biggrin:

Chciałbym wpaść na spot i popatrzyć na Wasze OOOO

Zapraszamy

Opublikowano

2 kółka = motocykl ;) motor to większość forumowiczów ma :)

Dzięki za zaproszenie, będę śledził temat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.