Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę powiedzieć
A Ty nie miałeś sprzątać :question: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :biggrin:

Czy jakieś naczynia to Ty oferujesz, czy należy się zaopatrzyć w jakieś plastiki :question:

jakie naczynia :question: bedzie rzut kiełbą na podłoge .... kto pierwszy ten lepszy .... :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

rzut kiełbą na podłoge .... kto pierwszy ten lepszy ....

No, co Ty. Jest po holendersku (czyli każdy swoje) to będzie takie pilnowanie coby jedno drugiemu kromki chleba nie podjadło. Nikt później nie będzie narzekał (vide Wisła), ze kiełby zabrakło/zniknęła :twisted: A wode ognistą, to każdy postawi swoją przed sobą, a jak będzie szedł do kibelka /w krzaki to zabierze ze sobą coby inni nie podpijali :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no adas jak dzisiaj tym pazdziochem wyjedzie to bedzie wszystkich robil jak chce :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie te teksty:

- poziek, przepraszam, ze niechcący złapałem za Twoją kromkę

- wit - widzę, ze łakomie zerkasz na moją musztardę - wybij sobie z głowy choćby powąchanie

- ono, też Cię lubię, ale nie podziele się z Toba wódeczką, bo se kupiłem tylko dla siebie

- adamooo czy mogę poczęstować się Twoim paprykowym chipsem? W zamian oferuję swoje 2 cebulowe

:rotfl:

[ Dodano: 13-04-2007, 15:58 ]

Noooo lukas - widze fotka pod awatarem się zmieniła, na jedyną słuszną :biggrin: Fajna-trzeba się bedzie przyzwyczaić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak fajne foto to znalazlo swoje miejsce :wink:

No ja od dzisiaj na urlopie tydzien czasu takze zachowywac sie dziewczynki jak nie bede odbieral telefonu to znaczy ze jestem za granica i nie mam $ na roaming :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie bede odbieral telefonu to znaczy ze jestem za granica i nie mam $ na roaming
Albo (jak to będzie siedziało dzisiaj w nocy) dzwoniliśmy do Ciebie 178 milionow razy i się na nas wqrwiłeś, bo chcesz spać :biggrin:

Uwaga info dla dojeżdżajacych

Właśnie dwonił poziek, ze w Wolicy robi się korek, jak ktoś chce go ominąć - rekomendowany objazd przez Magdalenkę, czyli:

- w jankach nie wjeżdżamy na Katowicką, tylko walimy w Kierunku Radomia

- na pierwszych światłach za CH Janki skręcamy w prawo

- prujemy prosto i w okolicy Nadarzyna docieramy do Katowickiej, na którą

- skręcamy w lewo i dalej ...

... dalej to Wy już wszyscy powinniście wiedziec jak dojechać :biggrin:

[ Dodano: 13-04-2007, 17:08 ]

A z włanych doświadczeń w temacie wyjazdów z Wawy w jakimkolwiek kierunku (południe czy południowy wschód) mogę powiedzieć, że jakkolwiekbyście nie kombinowali, to kiblować w korku będziecie w Raszynie/Okęcie, Magdalence, Nadarzynie :twisted: . No przynajmniej ja zawsze jak wyjeżdżam to tam kibluję.

[ Dodano: 13-04-2007, 17:09 ]

Lukas. Zdjątko w podpisie też wyglądało fajosko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sie jezdzi przez Piastów , Pruszków, a otem na Poziownie :lol: No koledzy poszedłem za ciosem Pozia i Adamoo i wywaliłem katy :exclaim: Rewela :exclaim: autko lepiej sie wkreca i duuzo lepiej ciagnie powyzej 4 tys. Jest Git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedłem za ciosem Pozia i Adamoo i wywaliłem katy
Na dizle działa :question: :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to będzie siedziało dzisiaj w nocy

no dzisiaj to ja wiem ze moge liczyc na telefon tym bardziej Tomboy nie bedzie spal :rotfl:

Zdjątko w podpisie też wyglądało fajosko

bedzie w avatarku kiedys :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chlopaki baluja a ja niedawno dopiero do domu wrocilem :wink:

ciekawe, ktory pierwszy na forum zajrzy :question:

oniak mam nadzieje, ze do niedzieli wytrzezwiejesz bo planujemy nawiedzic was z Karolajna na rowerkach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe niezle fotki i jak szybko :exclaim:

oniak jak ty cieplo ubrany byles, zdjecie z kielbaska masz za***iste :rotfl:

nie bylo norbiego, adamooo i Lookiera :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuch.dopiero sie podnioslem. to+dynks w glowie swiadczy ze swietnie mi sie z wami pilo. oczywiscie pojemnukow zapomnialem. poziek. zaopiekuj sie nimi pls bo J juz mnie chce zabic :-) . Zolw. norbi wpadl,powkur*ial sie ze pic nie mogl I polecial sie nawalic, adas dotarl pooozno I zaraz uciekal

a lookier...nie bylo go

[ Dodano: 14-04-2007, 12:56 ]

podsumowujac. impra bomba-poziek dzieki. hornet dzueki za podwozke. adas dzieki za odwozke (cos mi sie przypomina ze strasznie belkotalem :-).

strasznie trudno sie pisze na palmtopie. ide dogorywac dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie chłopaki :) tak jak już gadałem z Poźkiem.. wpadam do Wawy w sobote 21.04 .. mam ślub ok 18 w Wawie.. a będe się lokował na białołęce ul. Płochocińska czy jakoś tak :) jakby ktoś miał czas i ochote.. to chętnie bym się spotkał i powspominał Wisłe :) hehe jak coś to zaglądam do was albo czekam na PW :) planuje w Wawce być ok 13..14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć....ale był KOX....impreza była nędza altana nie spalona chata cała, samochody nieporozbijane, kwiaty nie podeptane nawet się cholera nikt nie oparzył :biggrin: :biggrin: :biggrin: koniecznie trzeba to powtórzyc :twisted: :twisted:

Dzięki:---- Norbi i Ono za transport.

[ Dodano: 14-04-2007, 13:40 ]

A tak naprawdę to było SSSUUUUPERRRRRRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szczególne dla Platiego za rozpalenie grila :biggrin:

i za grzeczne zachowanie :wink::rotfl::bicz:

Mamy naprawdę KOX ekipe :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...