Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

blair-witch-2.jpg

Z tego co pamiętam to pani z tego zdjęcia słyszła w lesie głosy dzieci :decayed:

Wiedziałem, że Korzeń jest po ciemnej stronie mocy :D:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: wygląda na takiego :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kupa czy nie, do Ciebie Dy nie pasuje. decayed

Co za różnica czy D czy PB , ma za***rdalać. :)

Tak naprawdę nigdy nie jeździłem szybkim dieslem. Poza tym nie ma to jak wysokie obroty. :wink4:

Opublikowano
Kupa czy nie, do Ciebie Dy nie pasuje. decayed

Co za różnica czy D czy PB , ma za***rdalać. :)

Tak naprawdę nigdy nie jeździłem szybkim dieslem. Poza tym nie ma to jak wysokie obroty. :wink4:

Bo szybkich diesli nie ma :polew:
Opublikowano
Poza tym nie ma to jak wysokie obroty. wink4

Bo Pb jedzie tylko na wysokich, a klekot na niskich , zakres efektywnych obrotów jest podobny , to tylko kwestia przyzwyczajenia i ogarnięcia bryki :)

Opublikowano

Pany..czym dobrze wyczyścić skórę w samochodzie ?

Jest jakiś patent na delikatne przetarte boczki i załamania ? :)

Opublikowano

ragga, moze nie czysc skory w samochodzie, tylko idz sie wykap jak czlowiek do wanny co? :polew:

Opublikowano

tylko idz sie wykap jak czlowiek do wanny co?

Korki mi kurfa wyjebało :ssij::D

:decayed:

Wanna to już przeżytek..tera się kąpiem w prisznicach :radocha::cygaro::D

Opublikowano

w zwiazku z tym, ze jestem juz przezytkiem (czyt. stary) ide przeplynac kilka dlugosci wanny swej :naughty:

Opublikowano

de przeplynac kilka dlugosci wanny swej :naughty

Tylko nie rób wieloryba i nie skacz na dynie :decayed::tongue4:

Opublikowano

Zchowany za korzeniem.

Wiedziałem, że Korzeń jest po ciemnej stronie mocy :D:decayed:

Zaraz Was kutfa poszczuje antymaterią :polew:

Opublikowano
Poza tym nie ma to jak wysokie obroty. wink4

Bo Pb jedzie tylko na wysokich, a klekot na niskich , zakres efektywnych obrotów jest podobny , to tylko kwestia przyzwyczajenia i ogarnięcia bryki :)

Ja po prostu jestem tradycjonalistą i chyba jeszcze długo nie będę kojarzył diesla z "ekstremalnym sportem" (czyt.: z szaleństwami na ulicy). Uwielbiam dzwięk wysokich obrotów Pb. :kox:

Chociaż dziś miałem okazję przejechać się dieslem ~170PS w Mercedesie E i czułem, że robi mi się banan na gębie... :>

Opublikowano

Chociaż dziś miałem okazję przejechać się dieslem ~170PS w Mercedesie E i czułem, że robi mi się banan na gębie... :>

młody jeszcze jesteś i z byle gówna potrafisz sie śmiać :polew::kox::polew: :polew:

Bry Panom i Paniom :hi:

Opublikowano

Chociaż dziś miałem okazję przejechać się dieslem ~170PS w Mercedesie E i czułem, że robi mi się banan na gębie... :>

młody jeszcze jesteś i z byle gówna potrafisz sie śmiać :polew::kox::polew: :polew:

czad :kox:

ry :hi:

Opublikowano
:hi: yrB
Opublikowano

Ciekawe gdzie gościu miał gaśnice. :evil:

Zaskakujące jak mało z niego zostało. Podobnie mało zostało z "ferrari Zientarskiego" :(

Opublikowano

młody jeszcze jesteś i z byle gówna potrafisz sie śmiać :polew::kox::polew: :polew:

Ty za to już wszystko widziałeś, wszystkiego doświadczyłeś i w ogóle cały zagrzybiałeś. :D

Ja pierwszy raz jechałem dieslem, który miał więcej niż 110PS...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.