Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
później gdzieś dalej

ale ze jak znowu jakies balety :rotfl:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hornet szykuj sie na sobote i bemowo :rotfl:

Opublikowano

hahaha nie mam hamulców !!! muszę wymienić ale jak chcesz to może do soboty doprowadzę moją małą niunię (niespodzianka) i wtedy możemy się zmierzyć z twoją Andzią :bicz::bicz::bicz:

P.S

Odbierz tel !!!

Opublikowano
ale jak chcesz to może do soboty doprowadzę moją małą niunię (niespodzianka) i wtedy możemy się zmierzyć z twoją Andzią
Oj wujek Poź chybaby wyszedł z siebie i stanął obok jakby dostał baty od traktora :rotfl:
Opublikowano
Oj wujke Poź chybaby wyszedł z siebie i stanął obok

no co ty odpalilby koncert na DVD z ta ladna pania i by mu przeszlo :rotfl:

Opublikowano

No dziewczynki moje nawet dziś wziąłem fotoaparat do Diagtronika żeby fotki strzelić w jakiej rozjebce jest moja niuchnia, ale k**wa sie spieszyłem i mi się zapomniało :lol: Po krótce.... motorownia wybebeszona leży na podłodze, obok cały zawias, a aftko wyyysoko na podnośniku. Tylko wał i szyby są na miejscu, ale nawet ich zasunąc nie możne bo komp wyjęty :biggrin: . Nawet wydech gdzieś tam pod ścianą leżakuje i łapie ochotę na basowy pomruk, ale to nie szybko, dziś dopiero szuszareczki poleciały do Katowic, a wrócą nie wiadomo kiedy bo to weekend długi i może gdzieś zabawią nad wodą :quattro:

Opublikowano

No piknie Norbi troche cie to bedzie kosztowalo :rolleyes: tylko zeby przy skladaniu tego wszystko wsadzili :rotfl:

Opublikowano
tylko zeby przy skladaniu tego wszystko wsadzili
Jak tak na to wszystko patrzyłem to też mam wąpliwości ( jest tego od hu...), ale spoko bede przy reaktywacji i jak coś zostanie to przyniose na spota :biggrin:
Opublikowano
przyniose na spota

to jakby tam jakas jedna turbawka albo cos takiego to sie pisze :lol:

Opublikowano
reaktywacji i jak coś zostanie to przyniose na spota

Hłe, hłe, hłe.

No coby nie powiedzieć - uwielbiam Twoje poczucie humoru. Podnosi mnie na duchu jak patrzę ile kasy wpieprzam w swoją bestię :rotfl:

Opublikowano

dzisiaj mam lenia i mnie nie bedzie :frown:

...w koncu o normalnej godzinie jestem w domu :wink:

oniak jabys jechal w sobote na bemowo to wartaloby sie zgadac..acha jade sam bez K :wink:

Opublikowano
No coby nie powiedzieć - uwielbiam Twoje poczucie humoru. Podnosi mnie na duchu jak patrzę ile kasy wpieprzam w swoją bestię
To takie nasze zboczenie Wit's i chyba nie tylko nasze :exclaim: :quattro:
Opublikowano
Oj wujek Poź chybaby wyszedł z siebie i stanął obok jakby dostał baty od traktora

no co Ty :question: od 1 juz dostal, to by kolejnym lomotem sie tak bardzo nie przejal ;)

Pozio, nie masz sie co przejmowac, bo Rex dostal juz z zatrzymanego :twisted:

Opublikowano

Sorki ale nie mam dzisiaj ochoty na żarty...

Opublikowano
:rolleyes: nie mow tylko ze termin projektu PistacjaKiller sie znowu przesunal :evil:
Opublikowano

Po spocie bylo 6 A4 i jedna jakas Toya czy cos :rotfl:

Opublikowano

Wiedziałem ze toya się odbije echem :>

Opublikowano

ale odziwo nie bylo zadnej B5 same B6 i jedna B7 :eek:

Opublikowano

szkoda, że żadnego 1.8T... turbine potrzebuje do podmianki ludzie!! gdzie szukać ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.