Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...a czyja ta srebrna b6? pewnie jakis krawaciarz... i zeby taniej bylo, to z usa sE sprowadzil... :sick3:

:kox: :kox: to jakis kozak z Mokotowa :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na Torwarze jak zawsze za***iście...Były auta po kompleksowym detailingu i stawały centralnie pod drzewami...lasek naliczyłem z 15, świetne suczki :naughty:

Zdjęcie? :baseball::decayed:

Opublikowano

skodaaudi.jpg

to Audi A2 ?? :kox: :kox: :kox: takie jakieś węskie :decayed:

to jakis kozak z Mokotowa :kox:

na Mokotowie niema kozaków :decayed:

moskal, a smyczy to ja nadal nie odebrałem... ;(

wyśle Ci drugą i ide rozpętać wojne na poczcie bo mam yebane potwierdzenia

Opublikowano

joł paździerzaki :tongue4:

Opublikowano

bry

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

bry

pierwszy raz przedmoskalem tosz to szłok :shocked:
Opublikowano

Siema Fajfusy :hi:

hehe.. może Moskalitowi wczoraj w końcu się poszczęściło :rolleyes: .. I przez to zaspał trochę.. :tongue4:

Opublikowano

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Siema Fajfusy :hi:

hehe.. może Moskalitowi wczoraj w końcu się poszczęściło :rolleyes: .. I przez to zaspał trochę.. :tongue4:

a co zawitał po miesiącu do domu ?

czy nową tubkę durexa play kupił ? :kox:

Opublikowano

www.evodoslubu.pl

====

Dla chętnych kawalerów z klubu zniżka? :mysli:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

www.evodoslubu.pl

====

Dla chętnych kawalerów z klubu zniżka? :mysli:

Ty masz pecha :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 09:33_________________________________________________

:polew:

grunt to pomysłowość szejku z Józefowa :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

pierwszy raz przedmoskalem tosz to szłok :shocked:

nie nie nie , kolego zerknij wyżej , pierwszego posta puściłem 7:40 a ty 8:38 :tongue4:

nigdy nie bedziecie szybsi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe.. może Moskalitowi wczoraj w końcu się poszczęściło :rolleyes: .. I przez to zaspał trochę.. :tongue4:

byłem paździerza w Błoniu oglądać :decayed:

a co zawitał po miesiącu do domu ?

Poziu jestem na L4 , mam to :sex: na codzień i do oporu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

siemanko z rana :hi:

Opublikowano
grunt to pomysłowość

Nooooo ,to tylko pogratulować .

Opublikowano
grunt to pomysłowość

Nooooo ,to tylko pogratulować .

:hi:

Opublikowano

Evo do slubu to spoko pomysl, bo zaloze sie, ze beda chetni... no i pieniadze z tego sa tez fajne.

Opublikowano

Evo do slubu to spoko pomysl, bo zaloze sie, ze beda chetni... no i pieniadze z tego sa tez fajne.

tylko szofer nie teges :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 09:53_________________________________________________chopy pomóżta

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_co_sadzicie_o_tym_struclu-t90472.0.html

Opublikowano

Evo do slubu to spoko pomysl, bo zaloze sie, ze beda chetni... no i pieniadze z tego sa tez fajne.

tylko szofer nie teges :kox: :kox: :kox: :kox:

No wlasnie... w dresie :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.