Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mało wrzucam d*p, ale jak już wrzuce to nie ma c**ja we wsi...

hehehehehe 2 godziny motór szorowałem, warto było :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 21:09_________________________________________________

Był ktoś na JUTU?? :cool1:

Madonna w sobotę :yeee:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 21:10_________________________________________________bikers-11.jpg

Zobaczcie miny kolesi!!!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[/img]

Zobaczcie miny kolesi!!!

Ten gruby sobie butelkę podstwił, żeby baru nie zaślinić :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Juz wiem gdzie pojade na wakacje za rok ... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Raz byłem. Sorki, ale nie dotrzymam Ci towarzystwa :sick3:

Taka tragedia ? To przynajmniej można podjechac motocykl umyc :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Fakt, że już 7 latek minęło, ale poza wszechobecną taniochą nic miłego.

Że tak powiem. Syf jak ch.j :disgust:

Opublikowano

Luz, nie każdy musi jeździsz Audicą. :wink4:

Audi to bezpieczny, rodzinny dupowóz, a BMW to drapieżnik. Czasem przychodzi zajawka na RWD. :naughty:

Opublikowano

Kupiliśta jakie skwierczące padło czy nie ? :naughty:

moskal co wyszło?

Kupił 1.8 T ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9201393&clipboard=add

kupili kupili , jechali swiat drogi i kupili :kox: :kox: :kox: :kox:

Panowie koniec domysłów , byliśmy z Poźkiem w Jarocinie po tą miedzianą.

najpierw minusy :

1. w dolocie było troche oleju , może turbo puszcza.

2. cieknie również troszke z uszczelki pod napinaczem ,

3. podczas jazdy wyszło równiez ze jest coś z prądem , na wysokich obrotach czuc jakby delikatnie przerywał , ale wydaje mi sie ze juz ustało , albo ja nie zwracam na to uwagi.

4. ciężko pali , nie wiem czy to świece , potrafi zakręcić i zgasnąć , za drugim razem pali ok.

plusy :

1. środek baaardzo zadbany , prawie jak nowe auto , siedzenia zero wytarć

2. lakier w bardzo dobrym stanie , są dwie opcje , albo ktoś bardzo dbał albo była konkretnie yebnięta i jest świetnie zrobiona , na blachach żadnych przytarć , zderzaki delikatnie poobijane ale to sztuka

3. wszystko od elpidżi pochowane , wskaźnik do tego malutkiego schowka a wlew obok wlewu Pb :good:

4. siedzenia półkubły z wersji 2.6 (miałem takie w mojej starej)

5. kiera z eski :kox:

6. przebieg 190.000 chyba faktyczny ( chyba :) )

7. nowki wachacze z przodu

8. nowki tarcze wentyl i klocki

ogólnie autko bardzo mi sie podoba , bedzie robione na czarno jak moja stara , grille , znaczki lampy , szyby , wszystko czarne , bedzie pieknie pasować do łososiowego koloru auta :kox: :kox: :kox:

no , a na temat zakupu auto i konkretnych rozmów z narzeczoną (zajebistą d*pą) sprzedającego (bo go chwilowo nie było) to by mozna napisać książke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przytocze tylko krótką wymiane zdań Poźka z ową Panią :

Poziek rozebrał pół dolotu bo gdzieś tam wywęszył olej , zwala pokrywe z filtra , babka na niego patrzy i mówi :

przepraszm czy Pan jest mechanikiem ???

a Poziek jej odpowiada : nie proszę Pani nie jestem mechanikiem , ja jestem księgowym :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i byście musiel zobaczyć mine babki :polew: :polew: :polew: :polew:

albo ją wzieliśmy na przejażdżke i Poziek za sterem ciągnie na kazdym biegu do 5.500 rpm , ta patrzy i sie pyta czy samochód sie nie popsuje bo ona nigdy tak szybko nie jechała :polew: :polew: :polew::kox:

ogólnie wyprawa bardzo udana , jestem panu księgowemu dozgonnie wdzięczny że zechciał mi towarzyszyć :notworthy:

Opublikowano

No to extra. Fajny wózeczek z turbawką.

Szkoda, że jej księgowy nie przewiózł Eveliną...

Opublikowano

No to extra. Fajny wózeczek z turbawką.

Szkoda, że jej księgowy nie przewiózł Eveliną...

Podoba mi się - teraz macie z MoorPH'em taki sam kolor fury :tongue4:

A co do palenia samochodu to prawdopodobnie to jest kwestia gazu. Moze wypadaloby podjechać na jakąś regulacje.

Na lakier koniecznie potrzebujesz Meguiars :decayed:

No i co wyczytałem w ogłoszeniu - dostałeśaż 2 zimówki :slina:

No i jak księgowy sprawdzi auto to nie ma c**ja we wsi :polew:

Zrobiła Wam po lodzie po tej przejezdzce ? :tongue4:

Opublikowano

lody przez miesiąc gratis :) a dla Pana księgowego możliwość wejścia w kakao :cool1::kox: na przeczyszczenie wylotu :)

Opublikowano

lody przez miesiąc gratis :) a dla Pana księgowego możliwość wejścia w kakao :cool1::kox: na przeczyszczenie wylotu :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dla Moskala tez, ale tylko Paluszkiem :naughty::kox:

Opublikowano

Szkoda, że jej księgowy nie przewiózł Eveliną...

Nawet nie wiesz jak żałowałem, że nie pojechaliśmy Eveliną po to auto :gwizdanie: Już ja bym ją ładnie przewiózł po tych winklach :kox: Fajna pupa była :naughty:

Reglacja gazu nie pomoże na odpalanie bo odpala na benzynie.

Ale co robić Moskal już wie. :decayed:

Opublikowano

To teraz Moskal czekamy aż zjawisz się w Promce ;)

Opublikowano

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........................

Opublikowano

Graty Moskalito ... Zgarniasz cały " towar" w Grodzisku...ale ten w przedziale 3- 6 klasa szkoły podstawowej :polew: :polew: :decayed: :decayed:

Kolor troszkę z pupy do czarnego stylingu :cool1:

Opublikowano

To teraz Moskal czekamy aż zjawisz się w Promce ;)

mam nadzieje ze dam rade we wtorek ,na pierwszy ogien idzie sciema szyb , potem lampy i reszta[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 21:55_________________________________________________

3- 6 klasa szkoły podstawowej

takie są najlepsze

Opublikowano

mam nadzieje ze dam rade we wtorek ,na pierwszy ogien idzie sciema szyb , potem lampy i reszta

Fela i gleba.. :good:

http://moto.allegro.pl/item705915803_audi_s8_manual_zabudowa_audio_alu_20.html :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.