Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jacy Wy jesteście porąbani
norma x 2 :rotfl:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak tak i zaraz bedzie ze to sa efekty uboczne czarnobyla ja sie wcale nie dziwie ze nowi nie chca sie pokazywac na spotach jak takie rzeczy my tu gadamy :rotfl:

Opublikowano
jak takie rzeczy my tu gadamy

Toż to powinna być dla nich zachęta.

No, gdzie indziej taką Dziką ekipę znajdą :twisted:

Że moze w klubie $#@%$^^% :question: :twisted:

Słuchajta. Zabrałby któryś aparat, bo mój był padł, a chciałbym zrobić zdjątka dużej klubowej naklejki, a z moim cóś nie tak.

Dziewczynki, rozumiem, ze Torwar, bo padać już chiba nie będzie :biggrin:

Nowi Koledzy. Przyjeżdżać mi na spota, nie cykorzyc bo %$$^**^!! :rotfl:

Opublikowano

Tak Torwar :a4fan:

Opublikowano

Sorki że nie pojechałem do Promanady i zniknąłem bez śladu , ale musiałem lecieć do arbajtu.jutro porozmawiam ze znajomym , może bądzie mógł nam zrobić te duże naklejki w promocji .

Opublikowano

...i nie dotarłem :cry:

Jest jednak plus tego - samochodzik przejrzany (u Rogala) od stóp do głów i ... jest laleczka :a4fan:

Teraz tylko rozrządzik, parę pierdółek i ... chip i banan na gębie :biggrin:

Na spocik w takim razie dotrę w przyszłym tygodniu (chyba, że właśnie będzie rozrządzik robiony :question: :exclaim: )

Opublikowano

koledzy kiedy next spocik bo netu dlugi czas nie mialem i nie moglem zobaczyc ze planujecie cos takeigo na dzis ;( kurczaki hetnie bym wpadl na takie cos ;D

Opublikowano

NO to po spocie jestem jako pierwszy :cool:

Aut masa chyba ze 14 bylo a ludziow jeszcze wiecej :eek:

Wit ja juz wiecej sie z Toba nie pałuje :biggrin:

[ Dodano: 08-05-2007, 22:21 ]

koledzy kiedy next spocik

a next spot we wtorek za tydzien tak jak zawsze :wink:

Opublikowano

No to powróciłem do gry :quattro: i znowu jest za***iście ku*&^, ogrów dziś co niemiara na spotowni. Poź dzienki za killa i nie mogiem siem doczekać kiedy pupa moja bedzie bita :bicz: ale to już nie długo chiba nie... :question: heh

Opublikowano
ale to już nie długo chiba nie

oj raczej trzeba poczekac na RSa bo inaczej nie dostaniesz :bicz:

Opublikowano
oj raczej trzeba poczekac na RSa bo inaczej nie dostaniesz

hornet cos przebakiwal o RS :rolleyes::wink:

hehe spot dzisiaj malinowy...masa fur i mas ludków, nowi tez byli - zapraszamy ponownie :cool::a4fan:

Wit ja juz wiecej sie z Toba nie pałuje

dziewczynki a was gdzie ponioslo :eek: do Lukaszka na tylna kanape :question: Lukaszek ma ciemne szyby z tylu to mozna dawac do pieca :rotfl::lol: :biggrin:

Opublikowano
dziewczynki a was gdzie ponioslo

a mieszkamy ulice obok to sie odprowadzalismy do domku :twisted:

nowi tez byli - zapraszamy ponownie

dokladnie mamy nadzieje ze to nie byl wasz ostatni spot z nami jak widac nie bylo rannych :rotfl:

Opublikowano
mamy nadzieje ze to nie byl wasz ostatni spot z nami jak widac nie bylo rannych :rotfl:
milo bylo Was poznac... i Wasze cacka naturalnie rowniez :biggrin:
Opublikowano
Wasze cacka naturalnie rowniez

ale chodzi Ci o te 3 zblakane owieczki co krecily sie po parkingu :biggrin:

ja nie wiem co sie dzieje z tymi babami ale czasami dobrze ze moja tak daleko bo bym musial zmieniac mojego sedanika na Avancika bo w moim butla te sprawy i by wozek sie nie zmiescil :rotfl:

Opublikowano

o masz... to byly Wasze kobiety? upsss a ja myslalem ze kelnerki z promy :wink:

Opublikowano

Ja będę pojawiał się częściej.. na następny spocik wpadnę 1Z :) na 15" i z kołpakami :rotfl:

Opublikowano

lukas podeślij mi te stery :)

Opublikowano
lukas podeślij mi te stery :)

poszly juz 4 minuty temu

na 15" i z kołpakami

oj mialem kiedys taki pakiecik to sie kazdy smial a teraz Poz chce zakladac :rotfl:

Opublikowano

Następnym razem niech ktoś choć jeden aparat zabierze.. strzeli się jakąś sesyjkę

Opublikowano
Następnym razem niech ktoś choć jeden aparat zabierze

Hugo juz gadał z Tomboyem i obiecal ze bedzie nam robil co wtorek sesje jego aparatem :rotfl:

strzeli się jakąś sesyjkę

to mowcie kiedy bedzie ten aparat to na myjnie pojade fele umyje bez chemii :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.