Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jeszcze na glowe nie upadlem, chyba ze na zime
takie pogloski byly ze red tornado bedzie smigalo na 15

Noooo, nie wiem czy Kunio nie kokietuje. Ja dzisiaj widziałem jakąś ogniście czerwoną torpedę ze stalowymi 15', ale że szyby ciemne były to kierowcy nie widziałem :rotfl::rotfl::rotfl:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie podpuszczaj mnie... :twisted: :bicz:

Opublikowano

to juz moje lepsze :wink: jeszcze jak wypucowane bez chemii to sa koks, lans i Kunia paździchy się nie umywają :rotfl:

Opublikowano

A nasz Adas to zyje czy dostal wczoraj moze :bicz: od Klaudynki za ta Kawe :wink:

Opublikowano

Żyje dzisiaj z nim gadałem... ale co to za zycie :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
ale co to za zycie

:rotfl::rotfl::rotfl: jak to Klaudia przeczyta to bedziesz :bicz:

ale co to za zycie

Poziu ty lepiej uwazaj zeby sie twoje nie zmienilo :rotfl:

Opublikowano
zeby sie twoje nie zmienilo

Nooo, poź, tak gadasz jakbyś nie wiedział co to solidarność jajników :rotfl:

Opublikowano

Jestem ciekawy w jakim innym miescie sa takie spoty jak u nas Tu niby klubowicze i A4 a tu kobity i ploty na raz ale jak widac u dzikow wszystko da sie zrobic :eek:

Opublikowano

I póki co niech tak zostanie, bo jak to mówią "Lepsze jest wrogiem dobrego" :rotfl:

Opublikowano
Poziu ty lepiej uwazaj zeby sie twoje nie zmienilo :rotfl:
takie z Was kozaki i cfaniaki a jak ktorys tam rzucil ze kobiety ida z wozkami to Was jakis taki lekki strach przeleciaz ze o czyms nie wiecie :wink::rotfl:
Opublikowano
a teraz mam nowe porachunki z byłym świastakiem...
:quattro::lol::rotfl:

[ Dodano: 09-05-2007, 18:55 ]

wogóle to chciałem jeszcze powiedzieć, że podoba mi się zachowanie klubowiczów, którzy nie pitolą a to sprzęgło, a to dwumas, a to zalałem słonecznikowy a nie kujawski, a to sraczka tylko na hasło: "bierzesz się" od razu wyciąga kluczyki od fury. Dlatego Norbi i Bienio - szacun
Poź z Tobą to zawsze kochanie :redface: Tylko Oniaka trza jeszcze podpuścić bo coś czuje, że mógłby nas obu zrobić, tak do tego Mareczka jeździ, reza po cichu i jak w końcu wypier.... to nam łby pourywa przy samej.... :rotfl: Właśnie coś tam rezał panie Onowaty :bicz::question::question::question:
Opublikowano

nic nie rezał..jego padaka jest na kresie wytrzymałości..10 koni uciekło i kopci jak cholera..

Opublikowano
nic nie rezał..jego padaka jest na kresie wytrzymałości..10 koni uciekło i kopci jak cholera..
Tylko 10 :question: Jak na takie pałowanie to malutko :biggrin:
Opublikowano

Właśnie Marek mówił że tyle koni to może spierd... przez inne paliwo , i wczoraj w TV oglądałem testy paliw , wlewali do subaru różne paliwa , wygrał shell a różnice były za***iste nawet 20 koni . Zaleje shella i polece na hamownie zobaczymy co będzie :)

Adaś co ci tam kopci , poczekamy na twojego , zobaczysz co to batory :D hyhyhy

Opublikowano
poziek napisał/a:

ale co to za zycie

Poziu ty lepiej uwazaj zeby sie twoje nie zmienilo

Lukaszku uwazaj bo cos wykraczesz :rotfl:

wujku poziek a jak sie zapatrujesz na avanta..tak przyszlosciowo :question::rolleyes:

Opublikowano
wygrał shell a różnice były za***iste nawet 20 koni

no ja zawsze na shellu teraz tylko ono mnie utwierdziles w przekonaniu ze dobrze robie :wink:

Lukaszku uwazaj bo cos wykraczesz

i jeszcze by bylo ze to ja tam bylem :rotfl:

Opublikowano
no ja zawsze na shellu teraz tylko ono mnie utwierdziles w przekonaniu ze dobrze robie :wink:

No a ja mam paliwo z jakiegoś badziewnego orlena koło krakowa bo nic innego nie było.

Opublikowano
No a ja mam paliwo z jakiegoś badziewnego orlena

i tak wiemy ze kujawski lejesz :rotfl:

Opublikowano
no ja zawsze na shellu teraz tylko ono mnie utwierdziles w przekonaniu ze dobrze robie

jakbys gazu nie mial to bys taki rozrzutny nie byl zeby ciagle lac v-power za 4.90 :lol:

Ono ty majatek na hamowanie wydasz :biggrin:

Opublikowano

Co do paliwa zgadzam się ... nigdy więcej wervy !!! leję tylko shella i jestem zadowolony, chociaż muszę powiedzieć że raz z przymusu wlałem paliwko z BP i też było git :smile:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.