Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oni przestroją:

http://www.mikar.com.pl/[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 16:29_________________________________________________Dla mnie pełen KOX

http://visit-x.net/rammstein/

:kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzialem wczoraj zboczencu,dobre

Opublikowano

klip kox ale po angielsku to im tak srednio pasuje :wink4:

Opublikowano

klip kox ale po angielsku to im tak srednio pasuje :wink4:

poważnie słuchałeś jakiś słów ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

klip kox ale po angielsku to im tak srednio pasuje :wink4:

poważnie słuchałeś jakiś słów ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

coś tam mi sie przewinęło... jakies "pusi" , "fakin" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moskal lampki :kox:

Nosfer ja mam Audi Gamma ale czy bose da radę go okiełznać to nie wiem :kox:

Opublikowano

:siema: z rana

Pozdro dla wszystkich ze slonecznej baltyckiej plazy

SSIJ!! :naughty:

Rób chociaż fotki jakimś fajnym foczkom :gwizdanie: :wink4:

Nie da rady bo pojechalem z drewnem do lasu :gwizdanie:

Opublikowano

(...)Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 16:29[/size]_________________________________________________Dla mnie pełen KOX

http://visit-x.net/rammstein/

:kox: :kox: :kox:

Rammstein :punk:

Opublikowano

Witek piszesz sie na jutro?

http://www.godboys.yoyo.pl/?p=434

Opublikowano

Witek piszesz sie na jutro?

http://www.godboys.yoyo.pl/?p=434

Jutro raczej w stronę kieleckiego ...

Opublikowano
:bry: wieczór
Opublikowano

ne ne ne - ja siedzę dziś dłużej :decayed:

Opublikowano

Moskal, to te same lapmy jak kolegi dudi??

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8c591e97679c3f8d

Dudi ma takie jak ja mam teraz założone czyli "FK" ringi

chyba nie :mysli: diudi ma ringi, a Moskalito ma Depo z czarnymi środkami :decayed:

ekzakli :good:

Siema dziewuchy w ten mroźny poranek !!!

Polske trza budować !!!!

Opublikowano

Moskal, to te same lapmy jak kolegi dudi??

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8c591e97679c3f8d

Dudi ma takie jak ja mam teraz założone czyli "FK" ringi

chyba nie :mysli: diudi ma ringi, a Moskalito ma Depo z czarnymi środkami :decayed:

ekzakli :good:

Siema dziewuchy w ten mroźny poranek !!!

Polske trza budować !!!!

Patrzcie wziął się za robotę :gwizdanie:

.. :bry:

Opublikowano

Witek piszesz sie na jutro?

http://www.godboys.yoyo.pl/?p=434

Jutro raczej w stronę kieleckiego ...

w kieleckim piździ

zresztą wszędzie zimno

Opublikowano

zresztą wszędzie zimno

co ty klepiesz , we w Kunstancinie słońce jak balija :tongue4::wink4::polew: :polew:

Opublikowano

Siema ciapciaki :decayed:

U mnie też świeci.. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:siema: robale

Jeżeli o słoneczko chodzi to i na Puławskiej 435A tyż świeci :wink4:

wczoraj jakiś skur.wsyn przytarł mi zderzak z tyłu :kwasny: co za pipa żeby z parkingu nie umieć wyjechać :ranting1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.