Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy tylko to alko i alko, a o Afdicak to nie pogadaliście :bicz:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie bez kozery mam w podpisie DANCE TEAM :afro:

Tak mi teraz do głowy przyszło, że w tej sytuacji co robisz, żeby potwierdzic trixenon :polew:

A tak w ogóle mam jakiegoś doła-nic mi się nie chce, a zwłaszcza pracować :angry:[br]Dopisany: 22 Maj 2007, 08:48:56_________________________________________________Po południu mają być burze z gradem :shocked:

Opublikowano

Wy tylko to alko i alko, a o Afdicak to nie pogadaliście :bicz:

no jak nie jak pol nocy gadalismy o CCCO

a najlepszy był start Qrychy " Lukas jakie ty masz fajne fele" :polew:

biedna sie naogladala tych pazdziochowatych 15" Poziowych i dopiero u mnie zobaczyla prawidziwa felge :polew: (biedny Poz)

Opublikowano

A tak w ogóle mam jakiegoś doła-nic mi się nie chce, a zwłaszcza pracować :angry:[br]Dopisany: 22 Maj 2007, 08:48:56_________________________________________________Po południu mają być burze z gradem :shocked:

też słyszałem :bicz: :bicz: więc dzisiaj chyba na nowym parkingu się widzimy :cool:

Opublikowano

na onecie pokazali piekna pogode :rolleyes: bedzie jak bedzie spotykamy sie na towarku pozniej zrobimy ladny przejazd do promenady jak bedzie padac

Opublikowano

ale może jakoś kolumną a nie jak dziki :bicz: :bicz:

Opublikowano

ale może jakoś kolumną a nie jak dziki :bicz: :bicz:

:polew: dziki zawsze tak sie przemieszczaja kto pierwszy ten lepszy :polew:

Opublikowano

Co najwyzej co poniektórym dzisiaj Stilo tyłki skopie :grin:

Opublikowano

:polew: dziki zawsze tak sie przemieszczaja kto pierwszy ten lepszy :polew:

ok ...

Co najwyzej co poniektórym dzisiaj Stilo tyłki skopie :grin:

Też tak może być ... a wtedy skończy się dzikowanie :polew: :polew:

Opublikowano

Wit ja to sie chyba zapisze na jazde probna tym stilo :grin:

Opublikowano

Wit ja to sie chyba zapisze na jazde probna tym stilo :grin:

Przecież to paździoch ... on jedzie tylko po prostej a już nie skręca jak większość tych pseudo pościgowych policyjnych fyr :polew:

Opublikowano

Wit ja to sie chyba zapisze na jazde probna tym stilo :grin:

Przecież to paździoch ... on jedzie tylko po prostej a już nie skręca jak większość tych pseudo pościgowych policyjnych fyr :polew:

A kto powiedział, że to prawdziwe auto? :grin:

Jednocześnie - zdumiewająco daje radę. Niezły wypas, dosyć pojemne, siedzisz wysoko jak na szafie (co akurat mnie wku*wia nieprzecietnie) wczoraj nawet nową bejce piątke objechałem na Śląsko-Dąbrowskim (bita więc żadnych oznaczeń z tyłu :grin: to nie wiem co miała pod machą-nie wiem czy słaba motorownia, czy kierowca bał się rozpędzać na dojeździe do korka na moście:polew:). Jakbym był pedofilem i miał takiego dostać za darmo, to kto wie :tongue::evil:[br]Dopisany: 22 Maj 2007, 12:13:09_________________________________________________Lukas - zapraszam :afro:

Opublikowano

No panowie wiatraczek zrobiony klima dziala ufffff i to za 118zl :cool:

Mam nadzieje ze NOWI sie dzisiaj pojawia bo inaczej :bicz:

Opublikowano

hehe grzebalem w starych fotkach i znalazlem zdjecia z moich urodzin we wrzesniu 2006. To jest torcik jaki dostalem od moje narzeczonej. Nadmieniam, ze jeszcze nie mialem A4 jedynie duzo o tym mowilem, ze chce miec. Szukalem czarnego kombi jednakze torcik okazal sie proroczy :)

dscn2959smallyy6.th.jpg

uzupełnij profil proszę

Opublikowano

Ja już po spociku :grin:

Fajna imprezka, szczególnie koncówka :bicz:

...a teraz będę się uczył wrzucać fotki i filmiki (chiba) na forum :shocked:

Opublikowano

No trochu nas bylo 11 albo 12 aut

No edmondo dawaj te foty na fotosik a dalej na forum tylko blaszki wytnij a filmy to najlepiej na rapka wrzuc ale link to tylko na pw dla wtajemniczonych :wink:

Opublikowano

a kiedy ktos jakies foty robil? :rolleyes:..moze przysnalem :afro:

Opublikowano

żółwiu ty jak zwykle z opóźnonym zapłonem :polew: :polew:

Opublikowano

jak kto wasz operator aparatu czyli JA dorwalem aparat od kolegi elmondo i krecilem filmy na kilach

Opublikowano

No to fot kilka...a raczej wszystkie jakie powstały

Spot 22.05.2007

Jak się nauczę wrzucać filmiki to puszczę do zainteresowanych, a jak nie...to płytkę się wypali na następny Spocik i obejrzy w którymś z mobilnych kin :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.