Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nic sie angeli nie stalo:)

wstydzic to ja sie moge jednej fotki.....normalnie jakbym sie czegos nabrala :polew:

z tablica wszystko git :tongue: wiec lajcik :)

Hmmm, pewnie mnie za tą fotkę :bicz: :bicz: :bicz:

Ale hornet też powinien oberwać :bicz: :bicz: :bicz: bo w photoshopie nie przerobił nic :grin: :grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie martw sie nie bedzie tak zle.....przynajmniej mozna sie posmiac :polew: (z fotki)

A hornet o ile dobrze pamietam upieral sie o D :)))) a zostalo tak jak jest:)))) marniutko :tongue:

Opublikowano

nic sie angeli nie stalo:)

wstydzic to ja sie moge jednej fotki.....normalnie jakbym sie czegos nabrala :polew:

z tablica wszystko git :tongue: wiec lajcik :)

Hmmm, pewnie mnie za tą fotkę :bicz: :bicz: :bicz:

Ale hornet też powinien oberwać :bicz: :bicz: :bicz: bo w photoshopie nie przerobił nic :grin: :grin:

Czsu brakło !! i poskój mi !!

Witam, ja właśnie też nie mam numeru do Anzeli a mam do niej temat :) ( ANDZELA NIERUCHOMOŚć POTRZEBNA ) :a4fan:

Angela jak robisz w nieruchomościach natentychmiast ale to natentychmiast skrobnij na wp namiar na siebie. Zrobimy mały interesik :cool:

Opublikowano

No ja od wczoraj nie mam turbiny...... :tongue:

Przyjadę niedługo na zlocik pochwalic się nowym nabytkiem....

Mam nadzieje że moge zostać w klubie A4 ?? :grin:

Jasne, ze tak. Dopadłeś to co planowałeś, swojego starego kondona już opchnałeś?

P.S. Co Ty kurcze wąsy zapuściłeś? Zgól je chłopie natychmiast. :polew:

Zrobimy mały interesik

No japierdziutam. Takie teksty + fota drążka w avatarze :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wąchole zostaja do czasu zrobienia zdjęć....

Starego kondona naturalnie opchnęłem i 3 godziny później miałem już A8

:grin:

Opublikowano

Margot teraz to ty jestes jak tomboy Prezes :cool:

Opublikowano

hehe no..i od jutra zacznie od wszystkich pożyczać kase :)

Opublikowano

Margot teraz to ty jestes jak Tomboy Prezes :cool:

Lukasku myśle , że ten fiut nie zasługuje na to aby pisać jego ksywkę z dużej litery :bicz:

Opublikowano

Prezesie tak jak zawsze masz w 100% racje ale my z nim jeszcze zatanczymy :bicz:

Opublikowano

Hmmm... zabawne. Własnie grzebiąc po forum natrafiłem na istoryczne już umawianie się z innym z forumowiczów, na równie historyczna wycieczkę do Rawy Mazowieckiej.

Posta zaczałem z gorzką zadumą, a kończę rechocząc na wspomnienie jak tkwiliśmy w autkach pod spożywczym blaszakiem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe etam Wit..impreza i tak się udała :) a jego i innych cfaniaczków i tak kiedyś spotka kara :bicz:

Opublikowano

Szufla rózowy :cool: ...smazysz kotlety czy zamulasz na chacie?

Opublikowano

Siema

Właśnie wróciłem od Pozia .. ale miałem gnój w IC ja pierdziele ale już na nówka tylko mały jak sam skury syn ... trzeba myśleć nad czymś większym

Opublikowano

smazysz kotlety czy zamulasz na chacie

uczy sie razem z Klaudia :grin: student sie znalazl :tongue:

Opublikowano

Posta zaczałem z gorzką zadumą, a kończę rechocząc na wspomnienie jak tkwiliśmy w autkach pod spożywczym blaszakiem

:polew: Z fotela spadnołem rormalnie heh[br]Dopisany: 31 Maj 2007, 19:29 _________________________________________________

No ja od wczoraj nie mam turbiny...... :tongue:

Przyjadę niedługo na zlocik pochwalic się nowym nabytkiem....

Mam nadzieje że moge zostać w klubie A4 ?? :grin:

Morgoth nie wiem jak innych, ale mnie wieziesz na stówe!!! :afro::quattro:
Opublikowano

Morgoth nie wiem jak innych, ale mnie wieziesz na stówe!!!

ciekawe dlaczego nie jestem zdziwiony :grin::tongue:

Opublikowano

Morgoth nie wiem jak innych, ale mnie wieziesz na stówe!!!

ciekawe dlaczego nie jestem zdziwiony :grin::tongue:

Troche mnie już znasz, nawet wiecej niż troche :tongue::afro:[br]Dopisany: 31 Maj 2007, 20:36 _________________________________________________Kto leci w końcu na mazurki i czy wogóle jest wyjazd??

Opublikowano

mazurki chyba padly. u mnie nieletni na stanie, wiec nie ma mowy o wyjezdzie

Opublikowano

Mazurki nie wyszły ale musimy się jakoś ustawić na niedzielę albo na sobote na F1, może przynajmniej kolor bolida zaobaczymy :polew:

Opublikowano

Horni psika??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.