Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aleś pytane zadał. Nie pofatygowałem się, żeby sprawdzic, ale raczej starego (patrząc na poziom zwłaszcza niektórych autek). Nic lepszego ponad Evo VIII nie ma. A Focus to jeszcze I-wszej generacji. I tak przypał jest na max'a. Czasem nawet fajne drifty mi wychodzą :tongue:

W takim razie to 2 .. miśka jak fajnie zrobisz to rakieta nie do pokonania :D:D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie poznaje Panów :) Luki wpadasz??

Opublikowano

Nie poznaje Panów :) Luki wpadasz??

Nigdy nie poznasz człowieka do końca ... w każdym facecie jest mały chłopiec :polew: :polew:

Opublikowano

Nie poznaje Panów :) Luki wpadasz??

No, kolejny :evil::grin:, mój friend, jak usłyszał co kupiłem, to spytał czy czasem po raz drugi okresu dojrzewania nie przechodzę :polew:

poź, aleś se podpisik w avatarze pierdyknął :polew:

A! oniak, super felgowe fotostory walnąłeś. Jestem pod wrazeniem. Rzeczywiście na pierwszych ori felach Twoja bryka wyglądała hmmmm... zabawnie :grin:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 15:27:40_________________________________________________

Nie poznaje Panów :) Luki wpadasz??

A! Twoje stwierdzenie odbieram jako komplement :evil:. Zwłaszcza w świetle wspomnień ze ślizgania się po świeżym śniegu, jak ono bokiem miną Twoją brykę o centymetry. W zyciu nie widziałem tak nakręconego, krzyczacego i wysoko skaczącego faceta :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Bo ja to się bałem, żeby Ono sobie czegoś nie zrobił, nie potłukł - w końcu wiemy, że ma delkikatne ciałko :polew::tongue:

Opublikowano

Luki wpadasz??

No oczywiscie wylatuje o 17 :evil:

poź, aleś se podpisik w avatarze pierdyknął

ten podpis to juz ma 14 stron opowiesci na forum :polew:

Opublikowano

Lukas kup komplecik kluczy w praktikerze razem z żółtym śrubokrętem - taki cały zestawik razem z końcowkami - chyba 12 zeta - bo moje końcówki już poszarpane... :tongue:

Opublikowano

ten podpis to juz ma 14 stron opowiesci na forum

Dlaczego ja o niczym nie wiem? :foch: (powinien być jeszcze drugi emot focha, pisany z małych liter, bo dziwnie się czuję :polew:)

Opublikowano

Lukas kup komplecik kluczy w praktikerze razem z żółtym śrubokrętem - taki cały zestawik razem z końcowkami - chyba 12 zeta - bo moje końcówki już poszarpane... :tongue:

mam cos takiego w samochodzie to moze nam sie uda :wink:

Dlaczego ja o niczym nie wiem?

bo to jest TOP SECRED :cool:

Opublikowano

ten podpis to juz ma 14 stron opowiesci na forum

Aaaaaaaaaaaa. Na tym forum :grin:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 16:09:19_________________________________________________

bo to jest TOP SECRED :cool:

Eeeeeeeeeee..., to (jak mawia moja Młoda), to spadaj :wink::polew: (bez urazy of kors :grin:)

Opublikowano
to (jak mawia moja Młoda), to spadaj

:wink: Witek wszystko w rodzinie sie zostaje :audi:

Opublikowano

http://www.gpticketshop.com/index.php?l=en&c=f1&e=108&sub_cat=tic no i wszystko jasne za 100jura możem mieć trawke i ryk w gratisie :grin:

o widzę że się troszkę pozmieniało na tym hungaroringu, troszkę dobudowali trybunek, a i ceny poszły nieźle UP :sad:

No i o kilkaset kilometrów go przeniesli, ach te madziary to jest naród :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 17:56 _________________________________________________

mam cos takiego w samochodzie to moze nam sie uda

Co tam rezacie panowie??

Opublikowano

No i o kilkaset kilometrów go przeniesli, ach te madziary to jest naród

co to za szydera :foch:

Opublikowano

A ja dzisiaj wyrezałem proste wydechy :)

screenhunter01jun042002rc4.jpg

Opublikowano

Aha, Żółwiu chyba kupie od Ciebie ten olej :)

zapraszam, towar lux malinka :afro:

acha jeszcze jak bienio odbierze swoj polar to bede mial mniej w bagazniku = mniejsze spalanie :grin:

Opublikowano

a ja wymieniłem sprężynki na -35 WEJTEK'a i stoi wyżej niż fabryka :D LOL..chyba kogoś zabije..

Opublikowano

No i o kilkaset kilometrów go przeniesli, ach te madziary to jest naród

co to za szydera :foch:

To z miłości heh[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 20:59 _________________________________________________

A ja dzisiaj wyrezałem proste wydechy :)

screenhunter01jun042002rc4.jpg

Foty!!![br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 20:59 _________________________________________________

a ja wymieniłem sprężynki na -35 WEJTEK'a i stoi wyżej niż fabryka :D LOL..chyba kogoś zabije..

a nie chyba Ci sie wydaje?? możliwe??
Opublikowano

Fotek nie mam jeszcze taka tylko lipa z fona , na żywo gicio wygląda :)

screenhunter01jun042105yr4.jpg

Opublikowano

jeszcze nie widziałem auta..lokier tak powiedział..jutro odbieram więc zobaczycie na spocie jak to wygląda..pewno jak się przejadę to się trochę obniży..

Opublikowano

Fotek nie mam jeszcze taka tylko lipa z fona , na żywo gicio wygląda :)

screenhunter01jun042105yr4.jpg

No tera to jak 2.7T wyglonduje!! :afro::grin:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 21:11 _________________________________________________

jeszcze nie widziałem auta..lokier tak powiedział..jutro odbieram więc zobaczycie na spocie jak to wygląda..pewno jak się przejadę to się trochę obniży..

Jutro mnie wozisz :tongue::evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.