Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jebal pies te podwyzke ,jezdzic trzeba,tylko wku...wia mnie to ze kasa ma isc na autostrady ale PŁATNE, CZYLI ZA PRZEJAZD PLACISZ DWA RAZY,taki sam ch.j z ta platforma jak z pisem

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jebal pies te podwyzke ,jezdzic trzeba,tylko wku...wia mnie to ze kasa ma isc na autostrady ale PŁATNE, CZYLI ZA PRZEJAZD PLACISZ DWA RAZY,taki sam ch.j z ta platforma jak z pisem

Racja popieram :naughty: , oooo Paweł chyba wracasz do zdrowia :)

Opublikowano

POPISali sie wszyscy :thumbdown:

Opublikowano

a jak tu mozna chorowac,jak ci skur..iele cisnienie podnosza,do lekarza tez od dawna chodze prywatnie pomimo placonego od tylu lat zlodziejskiego zusu,zeby sie dostac tez trzeba byc zdrowym bo numerki wydaja od 6,00 a 6,02 juz nie ma ani sztuki bo przed toba bylo juz 85 emerytow,o cenie lekow nie wspomne,a pieprzony Tusk zaczyna mi przypominac Millera-czy jest dobrze czy zle to morda mu sie cieszy a wyniki- porazka

Opublikowano

a jak tu mozna chorowac,jak ci skur..iele cisnienie podnosza,do lekarza tez od dawna chodze prywatnie pomimo placonego od tylu lat zlodziejskiego zusu,zeby sie dostac tez trzeba byc zdrowym bo numerki wydaja od 6,00 a 6,02 juz nie ma ani sztuki bo przed toba bylo juz 85 emerytow,o cenie lekow nie wspomne,a pieprzony Tusk zaczyna mi przypominac Millera-czy jest dobrze czy zle to morda mu sie cieszy a wyniki- porazka

Moje zdanie jest takie ( kto przy żłobie ten rządzi ) nie bronie Tuska , ale każdy na jego miejscu pewnie zrobi by to samo :thumbdown: - widziałeś grabie które grabią od siebie :gwizdanie: .

No dobra koniec polityki - idę na gorzałę Pzdr :hi:

Opublikowano

dobrze ci,tez mialem uderzac no ale... :embarrassed:

Opublikowano

80% ceny w tym jeban.ym kraju to pierd... podatki narzucane przez państwo - ja pierd... gdzie mi przyszło żyć.

To nic, że cena ropy spadła kilkukrotnie w ciągu ostatniego czasu, a u nas wychodzi na to, ze obniżyli o kilkanaście % żeby zaraz o kilkadziesiąt % podwyższyć - jawne złodziejstwo.

Jeszcze trochę i ludzie zaczną wołać: KACZOR WRÓĆ.

Opublikowano

Wybaczcie, ale nigdy wiecej KACZYZMU :gwizdanie:

16 gr to jeszcze nie jest dramat... ale tez mnie to nie cieszy :gwizdanie:

Opublikowano

a jak tu mozna chorowac,jak ci skur..iele cisnienie podnosza,do lekarza tez od dawna chodze prywatnie pomimo placonego od tylu lat zlodziejskiego zusu,zeby sie dostac tez trzeba byc zdrowym bo numerki wydaja od 6,00 a 6,02 juz nie ma ani sztuki bo przed toba bylo juz 85 emerytow,o cenie lekow nie wspomne,a pieprzony Tusk zaczyna mi przypominac Millera-czy jest dobrze czy zle to morda mu sie cieszy a wyniki- porazka

Racja brachu :wink4:

Opublikowano

A ja sobie wróciłem właśnie z pracy :decayed:

A wasze płacze o cenie dieselka co wam spala 6L zamiast 15 benzyny mnie śmieszą :decayed:

Buziaczki :kox:

Opublikowano

A ja sobie wróciłem właśnie z pracy :decayed:

20sty. Podatek. Szybko się uwinąłeś...

Opublikowano

A ja sobie wróciłem właśnie z pracy :decayed:

Macie nowe sprzątaczki ? :naughty::decayed:

Opublikowano
:hi: o widać weekend bo cisza z rana jak w grobowcu :decayed:
Opublikowano

siema dziewuchy :hi:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

powitać panocków :hi: :hi:

który stoi srebrnym sedanem WN..... na fajnych aluskach na Ursynowie??? :mysli: :mysli: :mysli::naughty:

Opublikowano

:siema:

Wreszcie mozna zaczac nornalnie funkcjonowac. Goraczka spadla i juz nie widze podwojnie :naughty:

Opublikowano
:hi: Faflusie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.