Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadza się ,że dziadek, ale jeszcze mam nadzieje że mnie powozi. EVuchna była dwuletnia.

Natomiast STI 2.5L roczne nie dało już rady, też miał grubo ponad 300, ale kierownik mówił ,że sprzęgło już death... ale po roku i 16tys km? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nieźle jak na to co wczesniej widziałam. Jak bym wiedziała, że wczoraj było "spotkanie" pod maximusem to też bym sie pojawiła, pogrzeć tyłek u Ciebie w aucie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Innowacyjna przekładnia GR6 w ultraszybkim tempie i niemalże bezszelestnie zmienia kolejne biegi, a to dzięki zastosowaniu dwóch sprzęgieł - jednego dla biegów parzystych (2,4,6), drugiego dla nieparzystych (1,3,5). Gdy jedziemy na biegu parzystym, system już "trzyma" w pogotowiu na drugim wałku bieg nieparzysty. ..."

:confused4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł dotyczący nowego nissana GT-R (Skyline).. http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=981

Straszny urwiłeb.

Tylko patrzeć jak Klarkson zakocha się w nim a Stig dorwie go w swoje łapy i stopi oponki na torze :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innego artykułu "...jednym z wielu niezwykłych testów, jakie pojazd ten musiał przejść przed wprowadzeniem na rynek było sprawdzenie możliwości swobodnej rozmowy prowadzącego auto z pasażerem bez konieczności podnoszenia głosu przy prędkości... 300 km/h!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko na ile mogl sie prowadzacy na rozmowie skupic :) Czy moze chodilo o rozmowe przez komorke bez handsfree :D

chodziło o rozmowę z pasażerem :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrzeć jak Klarkson zakocha się w nim a Stig dorwie go w swoje łapy i stopi oponki na torze :polew: :polew:

A propos Clarksona, to mam juz nowe Top Gear-y. Na razie wyszły 3 odcinki standardowe plus jeden tzw. polar special.

No i oczywiście co testuje Jeremy w pierwszym odcinku? Audi R8! I jest zachwycony! Będe miał jutro na spociku to mogę zaprezentowac w moim nowym DVD :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;(

ja jestem na L4 i mnie tym razem nie bedzie..miłego ogladania Top Gear'a..i nie tylko ;)

To zrób ksero tego L4, żeby przedłożyć "szefom" na spocie, dowód na niedyspozycje :polew: :polew:

Szkoda, że Cię nie bedzie, wracaj szybko do zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;(

ja jestem na L4 i mnie tym razem nie bedzie..miłego ogladania Top Gear'a..i nie tylko ;)

To zrób ksero tego L4, żeby przedłożyć "szefom" na spocie, dowód na niedyspozycje :polew: :polew:

którym "szefom" :mysli:

ja jestem jednym z szefów przecież :P :> i to do mnie przynosi sie zwolenia za nieobecnosci na zlotach, spotach i imprezach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś instrukcję po naszemu lub angielsku do B6? Bo szwab mi nie dał przy kupnie :bicz3: a w sieci znalazłem tylko po espaniolsku :kwasny:

Potrzebuję poczytać o ogrzewaniu postojowym bo coś niepokojącego sie dzieje, tzn. wczoraj włączyłem je aby szybko nagrzać wnętrze i pomimo że wyłączyłem je to po każdym załączeniu silnika włącza się samo. Dzisiaj latałem jak głupi po garażu podziemnym i rozganiałem dym bo tak na kopciło że czujnik systemu ppoż zaczął wariować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...