Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za życzonka. Jestem uradowany na maksa, teraz pozwólcie ale idę się najebać z racji tego.

gratuluje syna i picia bez nas :gwizdanie:

k**wa,Kali doj**ales z tym kupnem dizla,no ok chciales taniej to Twoja sprawa,ale proponowac kumplom sprzedaz drukarki 0 200 drozej niz jest wszedzie,to juz jest strzal w jaja,masz chyba wszystkich za debili czy moze jest tam Twoj autograf za 200 w promocji?

zaraz biore banki i odpalam do Nosfera po rope,mam nadzieje ze jest chrzczona bo cena jest naprawde atrakcyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

zaraz biore banki i odpalam do Nosfera po rope,mam nadzieje ze jest chrzczona bo cena jest naprawde atrakcyjna

to zrobimy minispota bo ja tez sie wybieram :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz biore banki i odpalam do Nosfera po rope,mam nadzieje ze jest chrzczona bo cena jest naprawde atrakcyjna

to zrobimy minispota bo ja tez sie wybieram :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ej.. k**wa.. Taka jest cena, ja nikomu nie kaRZe kupować... jak ktoś chce to bierze, a nie bicie piany na omlety :disgust:

Jest beznynka po 7,50 jest ropa po 7,50 = wiadomo, za darmo jej nie dostałem to i chce na tym trochę wyjść :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz biore banki i odpalam do Nosfera po rope,mam nadzieje ze jest chrzczona bo cena jest naprawde atrakcyjna

to zrobimy minispota bo ja tez sie wybieram :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ej.. ku***a.. Taka jest cena, ja nikomu nie kaRZe kupować... jak ktoś chce to bierze, a nie bicie piany na omlety :disgust:

Jest beznynka po 7,50 jest ropa po 7,50 = wiadomo, za darmo jej nie dostałem to i chce na tym trochę wyjść :bag:

Przestroga jakby się chcieli targować :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a,Kali dowaliłeś z tym kupnem dizla,no ok chciales taniej to Twoja sprawa,ale proponowac kumplom sprzedaz drukarki 0 200 drozej niz jest wszedzie,to juz jest strzal w jaja,masz chyba wszystkich za debili czy moze jest tam Twoj autograf za 200 w promocji?

zaraz biore banki i odpalam do Nosfera po rope,mam nadzieje ze jest chrzczona bo cena jest naprawde atrakcyjna

kokos to, ze można kupic taniej nie znaczy, że ja ją tanio kupiłem. dałem z wysyłką niewiele mniej niż wystawiam więc tak naprawde jak ktoś by ode mnie wziął to zarobił bym moze na 5 paczek fajków a jak by się chciało negocjowac to wyjde na zero. Miałem ją brac dla siebie ale okazało się, że jednak nie jest mi potrzebny tak dobry sprzęt i dlatego chce sprzedać nówke, nawet nie odpalaną, zeby nie stracić.

Widze, że już wiele osób przyczepiło do mnie łatke, a szkoda. Ale w takim razie musze się z tym liczyć przy każdej wypowiedzi czy spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróbel na TVNie

Mówi że jego kursanci dzwonią do niego bo mieli wypadek. Dlaczego? Bo kłócili się z żoną :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a,Kali dowaliłeś z tym kupnem dizla,no ok chciales taniej to Twoja sprawa,ale proponowac kumplom sprzedaz drukarki 0 200 drozej niz jest wszedzie,to juz jest strzal w jaja,masz chyba wszystkich za debili czy moze jest tam Twoj autograf za 200 w promocji?

zaraz biore banki i odpalam do Nosfera po rope,mam nadzieje ze jest chrzczona bo cena jest naprawde atrakcyjna

kokos to, ze można kupic taniej nie znaczy, że ja ją tanio kupiłem. dałem z wysyłką niewiele mniej niż wystawiam więc tak naprawde jak ktoś by ode mnie wziął to zarobił bym moze na 5 paczek fajków a jak by się chciało negocjowac to wyjde na zero. Miałem ją brac dla siebie ale okazało się, że jednak nie jest mi potrzebny tak dobry sprzęt i dlatego chce sprzedać nówke, nawet nie odpalaną, zeby nie stracić.

Widze, że już wiele osób przyczepiło do mnie łatke, a szkoda. Ale w takim razie musze się z tym liczyć przy każdej wypowiedzi czy spotkaniu.

Kali nie znamy się osobiście, ale moim zdaniem chęć sprzedaży kumplom z którymi chodzi się na piwo, drukarki z chęcią zarobienia "5 paczek fajków" to pomysł spod H*JA, trzeba było na allegro wystawić, a tak sam sobie nasrałeś w kieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a,Kali dowaliłeś z tym kupnem dizla,no ok chciales taniej to Twoja sprawa,ale proponowac kumplom sprzedaz drukarki 0 200 drozej niz jest wszedzie,to juz jest strzal w jaja,masz chyba wszystkich za debili czy moze jest tam Twoj autograf za 200 w promocji?

zaraz biore banki i odpalam do Nosfera po rope,mam nadzieje ze jest chrzczona bo cena jest naprawde atrakcyjna

kokos to, ze można kupic taniej nie znaczy, że ja ją tanio kupiłem. dałem z wysyłką niewiele mniej niż wystawiam więc tak naprawde jak ktoś by ode mnie wziął to zarobił bym moze na 5 paczek fajków a jak by się chciało negocjowac to wyjde na zero. Miałem ją brac dla siebie ale okazało się, że jednak nie jest mi potrzebny tak dobry sprzęt i dlatego chce sprzedać nówke, nawet nie odpalaną, zeby nie stracić.

Widze, że już wiele osób przyczepiło do mnie łatke, a szkoda. Ale w takim razie musze się z tym liczyć przy każdej wypowiedzi czy spotkaniu.

czy ty w ogole zrozumiales?zarobic to sobie mozesz jak kupisz za 200,sprzedajesz za 300 a warta jest 400,a ty masz drozej niz wszedzie i jeszcze chcesz przyciac,ok.jest wolny rynek i wolno ci ja pogonic za 1000,tylko szukaj barana tam gdzie spodziewasz sie go znalezc...no chyba ze tak wlasnie robisz? a to wlasnie jest bardzo nieladnie wsrod kolegow i za to nie zyskuje sie szacunku,wiec nie dziw sie reakcji innych,a nastepnym razem zastanow sie co i komu proponujesz,a łatke to sobie sam przyklejasz,wystarczy czasem pomyslec zanim sie cos napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że jest Bierhalle za tydzień ? I Kokos ma swojego osobistego drivera i gablotę ? :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty w ogole zrozumiales?zarobic to sobie mozesz jak kupisz za 200,sprzedajesz za 300 a warta jest 400,a ty masz drozej niz wszedzie i jeszcze chcesz przyciac,ok.jest wolny rynek i wolno ci ja pogonic za 1000,tylko szukaj barana tam gdzie spodziewasz sie go znalezc...no chyba ze tak wlasnie robisz? a to wlasnie jest bardzo nieladnie wsrod kolegow i za to nie zyskuje sie szacunku,wiec nie dziw sie reakcji innych,a nastepnym razem zastanow sie co i komu proponujesz,a łatke to sobie sam przyklejasz,wystarczy czasem pomyslec zanim sie cos napisze

Kokos już się nie ciśnieniuj tak, rozmawialiśmy o tym przez ostatnie 2 spoty odpuść i tyle. W tym przypadku dobre jest podejście Kolkova :good:

Sam się nad tym zastanawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pier... :gwizdanie: :shocked: :shocked: :kox:

:D

W tym przypadku dobre jest podejście Kolkova :good:

Sam się nad tym zastanawiam..

:lol1::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie, ze wracacie przez Ursynow ? :decayed:

Poziek a martwiles sie nie bedziemy mieli drivera na next wypad :good:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 20:13_________________________________________________biore ta opcje pod uwage,i sie nie cisnieniuje bo ogolnie mam jak zwykle wyje...ane,tyle tylko w tym dobrego ze sie Nosfer przypucowal ze ma ropuche w dobrej cenie :polew: gupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle tylko w tym dobrego ze sie Nosfer przypucowal ze ma ropuche w dobrej cenie :polew: gupi

No to może i ja sie skusze i wezmę trochę :naughty:

Swoją drogą, jakby komuś się, gdzieś coś o uszy obiło o przelewającej się komuś ilości diesla to niech da cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle tylko w tym dobrego ze sie Nosfer przypucowal ze ma ropuche w dobrej cenie :polew: gupi

No to może i ja sie skusze i wezmę trochę :naughty:

Swoją drogą, jakby komuś się, gdzieś coś o uszy obiło o przelewającej się komuś ilości diesla to niech da cynk.

:naughty:

I ja też :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że jest Bierhalle za tydzień ? I Kokos ma swojego osobistego drivera i gablotę ? :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::kox: :kox: :kox:

no chyba zahaczysz o Grodzisk zeby mnie podrzucić ????

a wiecie, ze wracacie przez Ursynow ? :decayed:

ty masz blisko , dam ci na taxe zebyś sobie wrócił , po co massz blokować miejsce komus kto naprawde daleko mieszka ?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...