SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Kolkov

Zapewniam Cie, że dałem wiecej za sam zakup, plus zmiana kategorii na osobowy, felgi, teraz kolektory. troche tego było ale wiem, że Ty masz zawsze swoją wersje wydarzeń. Uważaj też na słowa, bo pomimo, że znam Twój sposób bycia to to jest już przegięciem.

Dziękuję, dobranoc :hi:

• Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• poziek

• Reggi

• moskal

• Flyer

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie nie jest to do konca tak jak mowisz bo jednak jest to ingerencja blotnik nie trzyma sie na "rzepie" ale tez nie ma co nazywac tego wypadkiem :wink4: mimo to mysle ze cenowo troche przesadziles ale to jest moje zdanie :> bo za taka cene naprawde mozna znalezc perelke w s-linie bez przygod w de

przypomina mi się akcja z drukarką :polew:

byłem ciekaw, kto to wyciągnie na światło dzienne :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 14:40_________________________________________________

Na wieczór kupuje zgrzewkę browca i karton chipsów - będzie co czytać :polew:

:good: :good: :good:

brilliant idea

to będzie pasjonująca wymiana poglądów :polew:

Pozer patafianie ,ale Ty masz zryty beret osz ku..rwa!!! :polew: :polew: :polew:

Jak dla mnie wymieniony błotnik po wgniotce to jak ptasia kupa na dachu, chyba że był j**nięty mocniej :mysli:

Każdy ma prawo do własnej interpretacji faktów. Czy znajdzie się klient to już czas pokaże. Miałem tu wrzucić zdjęcie jaki to wielki dzwon był ale sobie daruje.

Poziek, życze Ci wszystkiego co najlepsze w życiu i dużo zdrowia.

Więcej komentować nie mam zamiaru.

Już na sprzedaż ??? Ile pojeździłeś ? Informacja w ogłoszeniu....100% bezwypadkowy :polew: :polew: :polew: Ta cena powala.... za tą kasę można już B8 wyszukać z błotnikiem do wymiany. Ostatnio była B8 3.0 TDI za 70 tys ale klapa tylna i błotnik do wymiany bo ktoś oparł się na plecach.

Możesz dopisać w ogłoszeniu, że większej ilości informacji otrzyma kupujący na www.a4-klub.pl :decayed:

Kali apropos RS-a to za takie pięniądze możesz kupić 2, jeden lala, drugi na części :)

Za 65tysi znajomy sprzedaje auto salonowe, jest drugim właścicielem, przebieg coś około 150 tys km zdaje się, więc po kiego ch wydawać za "igłę" z niemcowni 140 tys :blink:.?

Kaly zdaje się chciałby kupić RS4 w B7 :kox: :kox: :kox: :kox:

aaaa no to już kur... zgłupiałem.

Oj Norbiak...podstaw ekonomii nie pojmujesz :polew: :polew:

Oj Norbiak...podstaw ekonomii nie pojmujesz :polew: :polew:

spoko - za tydzień w piątek mam nadzieję dostaniemy briefing, jak to wygląda w real life :naughty:

Kaly zdaje się chciałby kupić RS4 w B7 :kox: :kox: :kox: :kox:

aaaa no to już kur... zgłupiałem.

wcale Ci się nie dziwię, za Kalym nie trafisz...może to ja nie zrozumiałem i jednak chce w budzie B5...ale wtedy mniejszy lans pod Szparką :kox: :kox: :kox: