Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

hehe moja wiedza jest wystarczająca na temat budowy i funkcji jajców czy to u buhaja czy knura, a twoje niczym się nie różnią no może są mniej produktywne, znam doskonale proces spermatogenezy wiem co i jak po co i gdzie dojrzewa więc szkolić się nie muszę z reszta nie miejsce tu na sprawdzanie mojej wiedzy. Ciebie nie potępiam czy popieram twoje jajka twoje plemniki twoje życie, zaznaczyć chcę tylko że mimo ogromnej roli hormonalnej jader podstawą jednak ich funkcji są produkowanie plemników :wink4:

zresztą .. zdrowia chłopie Ci życzę :wink4:

aha i jeszcze jedno czemu masz coś przeciw międzynarodowej organizacji jaką jest kościół??? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadnijcie kto to:

piczb.png

Nie ma co zgadywać... podlatuje Poziomkiem.....

:doh1:

He he he

Bardziej chodziło mi o zwrócenie uwagi na strucla z sygnaturki.

Kupił coś? :blink::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moja wiedza jest wystarczająca na temat budowy i funkcji jajców czy to u buhaja czy knura, a twoje niczym się nie różnią no może są mniej produktywne, znam doskonale proces spermatogenezy wiem co i jak po co i gdzie dojrzewa więc szkolić się nie muszę z reszta nie miejsce tu na sprawdzanie mojej wiedzy. Ciebie nie potępiam czy popieram twoje jajka twoje plemniki twoje życie, zaznaczyć chcę tylko że mimo ogromnej roli hormonalnej jader podstawą jednak ich funkcji są produkowanie plemników :wink4:

zresztą .. zdrowia chłopie Ci życzę :wink4:

aha i jeszcze jedno czemu masz coś przeciw międzynarodowej organizacji jaką jest kościół??? :blink:

może i masz wiedzę ale chyba za bardzo przemawia przez Ciebie międzynarodowa organizacja przestępcza... :polew:

co do pytania: to dla mnie mogą istnieć, działać i zrzeszać kogo chcą tylko niech nie wymagają od ludzi skromności jak sami rozbijają się najnowszymi A6 i A8 (glemp i inni biskupi których ze 3 tygodnie temu widziałem na imprezie patrona Warszawy gdzie razem z bufetową i innymi z SLD obgadywali :drinks: ważne polityczne sprawy). Akurat w rodzinie mam księdza który jest już na emeryturze i żyje sobie w ładnym apartamencie ze swoją gosposią :sick3:. 27 lat temu jeden taki pedofil zapraszał dzieciaki (moich kolegów) do swojego pokoju na "oglądanie video", niestety dla niego ojcem jednego z nich był emerytowany ubek, księdzu już więcej jajka nie były potrzebne nawet do sikania. Kilkanaście lat temu biskup łowicki po pijaku zabił 17-latka; wszystko zrzucił na swojego kierowcy a rodzina dostała 100tys zł odszkodowania. Takich przypadków znam kupę... Pewnie znajdzie się kilka % ludzi normalnych ale oni nie pchają się na stołki i nie zmienią tego środowiska

Ps. Właśnie przy kieliszku czarnego jaśka przypomniało mi się, że w poniedziałek minęło 4 lata z moją Helgą :audi: Oby następne lata były tak bezstresowe jak te minione :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie kto to:

piczb.png

Nie ma co zgadywać... podlatuje Poziomkiem.....

:doh1:

He he he

Bardziej chodziło mi o zwrócenie uwagi na strucla z sygnaturki.

Kupił coś? :blink::mysli:

ooo wróciłeś z banicji ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w 100licy ale we Wrocku w tym roku drogowcy zaskoczyli zimę i już są na mieście :polew: :polew: :polew:

f07f272dd4ec08f3med.jpg

Foto by szczuraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w 100licy ale we Wrocku w tym roku drogowcy zaskoczyli zimę i już są na mieście :polew: :polew: :polew:

f07f272dd4ec08f3med.jpg

Foto by szczuraz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha kolezka mi przysłał, nie wiem skad to wykopał:

http://chowix.wrzuta.pl/audio/74jJzQtn8t4/emiliano_-_audi_a4_oficjalny_singiel

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cos sie mi zjebalo rano gdy auto jest zimne podczas wyjazdu z parkingu i manewrowania podczas skrecania slychac dosyc mocno wycie, objaw znika jak silnik sie troszke rozgrzeje... Obstawiam na pompe od wspomagania, dziwne ze nie wyje jak auto zlapie troche temperatury, jesli to jest pompa to mozna ja dac do regeneracji czy lepiej kupic nowa?

Macie jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cos sie mi zjebalo rano gdy auto jest zimne podczas wyjazdu z parkingu i manewrowania podczas skrecania slychac dosyc mocno wycie, objaw znika jak silnik sie troszke rozgrzeje... Obstawiam na pompe od wspomagania, dziwne ze nie wyje jak auto zlapie troche temperatury, jesli to jest pompa to mozna ja dac do regeneracji czy lepiej kupic nowa?

Macie jakies pomysly?

chyba najlepiej to uzywke bo nowych to sa chore ceny :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cos sie mi zjebalo rano gdy auto jest zimne podczas wyjazdu z parkingu i manewrowania podczas skrecania slychac dosyc mocno wycie, objaw znika jak silnik sie troszke rozgrzeje... Obstawiam na pompe od wspomagania, dziwne ze nie wyje jak auto zlapie troche temperatury, jesli to jest pompa to mozna ja dac do regeneracji czy lepiej kupic nowa?

Macie jakies pomysly?

chyba najlepiej to uzywke bo nowych to sa chore ceny :thumbdown:

1100 w intercarsie tragedii nie ma jeszcze na znizke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cos sie mi zjebalo rano gdy auto jest zimne podczas wyjazdu z parkingu i manewrowania podczas skrecania slychac dosyc mocno wycie, objaw znika jak silnik sie troszke rozgrzeje... Obstawiam na pompe od wspomagania, dziwne ze nie wyje jak auto zlapie troche temperatury, jesli to jest pompa to mozna ja dac do regeneracji czy lepiej kupic nowa?

Macie jakies pomysly?

chyba najlepiej to uzywke bo nowych to sa chore ceny :thumbdown:

1100 w intercarsie tragedii nie ma jeszcze na znizke

uzywka 150zl :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...