Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Oj skończyłem tylko podstawówke nic na to nie zrobie a pisać nie umiem to prawda i się przyznaje...ale mawiają że generalnie da się mnie zrozumieć :polew: :polew: :polew: :polew:

Kasiu powiedz o co chodzi bo ja nie wiem...a na moją inteligencje nie masz co liczyć...

Angela śmiech to zdrowie...a ja olewka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy sie tak czepiacie chłopaka ? Ma swoje sukcesy ,cieszy sie z nich , jest trendy i glamour , a wy wszystko psujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy sie tak czepiacie chłopaka ? Ma swoje sukcesy ,cieszy sie z nich , jest trendy i glamour , a wy wszystko psujecie.

Jak zwykle wypowiedź najlepiej oddająca sytuację buahahahaha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Bryni, to nie mogła być Ona, przeciez to nie kombi :oops:

Zobaczcie co zrobili z Audikiem u mnie w mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Bryni, to nie mogła być Ona, przeciez to nie kombi :oops:

Zobaczcie co zrobili z Audikiem u mnie w mieście

Ktos zazdroscil sasiadowi Allroad-a :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no fajans czytam te ostatnie pare stron i oczom nie wierze,A3 przeczytaj cala ta dyskusje i sprobuj pomyslec a moze cos wymyslisz,a wy wszyscy zejdzie z chlopaka bo on juz tu sie dwoi i troi a was i tak nie mozna niczym zaskoczyc.A3-cos ci powiem,oni ci wszyscy zazdroszcza,ja sam chcialbym sie przejechac tym EVO9 ale nie mam takich kolegow i tyle odwagi zeby jezdzic taka rakieta :pilot:

pozdrawiam

a tak ogolnie to mi za***iście humor wszyscy poprawiliscie ta dyskusja :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale porażka, może to da się zmyć.. :mysli:

ono, czyścisz mi monitor. :polew:

kokos155, pomagasz oniakowi... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem że wszyscy się ze mnie naśmiewają, nabijają i mają mnie za głupka to widać i ja to widze...

Tylko ja też mam z tego jaja bo jakos się tym wogule nie przejmuje... :polew: a wszyscy myśla że ja się załamie i schudne z 20kg z tych nerwów :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 widzę ma cheć wyjazdu z nami na zlot letni. Zobaczcie jak pięknie dzisiaj go przekonaliśmy do takiej pozytywnej acz zaskakującej decyzji :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 23:06 _________________________________________________Chciałem jeszcze od razu zaznaczyć Warszawie, że jak A3 pojedzie to ja z nim pije wódkę...niech czasem nikt sie na moje miejsce nie pcha :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zaskakującej? :tongue4: ja już się od dawna na Was czaje :kox::naughty:

Ojj Poziu na jednej to się nie skończy, pierdolniem ze 3 flaszeczki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3, jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. Powiem Ci, że konkretny z Ciebie twardziel. Ja na Twoim miejscu już dawno bym się wykuńcył. W sumie to i tak jestem wykuńcony, po dzisiejszej dyskusji na forum, bo ciężko Ci wytłumaczyć o co się wszystkim rozchodzi.

Ja wyłączam komputer, bo mam zbyt miękkie serce, żeby dobitnie tłumaczyć o co chodzi. W sumie to czy da się to wytłumaczyć..? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że lubicie się pośmiać szczegulnie ze mnie...ale co tam z Wami się pośmieje...pobić mnie nie pobijecie :polew:

Dobrze że masz miękkie serce masz wielkiego cmoka za to od emnie :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 widzę ma cheć wyjazdu z nami na zlot letni. Zobaczcie jak pięknie dzisiaj go przekonaliśmy do takiej pozytywnej acz zaskakującej decyzji :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 23:06 _________________________________________________Chciałem jeszcze od razu zaznaczyć Warszawie, że jak A3 pojedzie to ja z nim pije wódkę...niech czasem nikt sie na moje miejsce nie pcha :naughty:

chytrus :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze od razu zaznaczyć Warszawie, że jak A3 pojedzie to ja z nim pije wódkę...niech czasem nikt sie na moje miejsce nie pcha :naughty:

Poziu masz to jak w banku :polew

My bedziemy sie przygladac :kox::polew: :polew:

Ojj Poziu na jednej to się nie skończy, pierdolniem ze 3 flaszeczki :gwizdanie:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 weś jurz daj spokuj. Nikt nie hce robić ci nic złego. Po prostu mamy dobry chómor i lubimy sobie porzartować czasami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3, jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. Powiem Ci, że konkretny z Ciebie twardziel. Ja na Twoim miejscu już dawno bym się wykuńcył. W sumie to i tak jestem wykuńcony, po dzisiejszej dyskusji na forum, bo ciężko Ci wytłumaczyć o co się wszystkim rozchodzi.

Ja wyłączam komputer, bo mam zbyt miękkie serce, żeby dobitnie tłumaczyć o co chodzi. W sumie to czy da się to wytłumaczyć..? :mysli:

Ty masz za miękkie serce, ja za słabe nerwy na kolejne posty z tej love story. Na dzisiaj przedawkowałam forum i ta telenowelę, spadam :) Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy będziecie się przyglądać bo ja wpadne na jeden wieczór i to na chwile jebne z 3 browary i pojade...nie dam Wam satysfakcji smiania się ze mnie przez cały weekend...trzeba coś jeszcze zostawić na spoty i nie tylko :)

Poziu ja też się lubie pośmiać i się śmieje...mój instynkt łowiecki podpowiada mi że nie macie złych zamiarów.

Kuźwa prosze nie uciekajcie...ja mam taką wene na śmianie się a Wy się zawijacie pod pierzyne...no wiecie co :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 weś jurz daj spokuj. Nikt nie hce robić ci nic złego. Po prostu mamy dobry chómor i lubimy sobie porzartować czasami :good:

Mam zawołać tu jakiegos moda, żeby ci błędy poprawił? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy będziecie się przyglądać bo ja wpadne na jeden wieczór i to na chwile jebne z 3 browary i pojade...nie dam Wam satysfakcji smiania się ze mnie przez cały weekend...trzeba coś jeszcze zostawić na spoty i nie tylko :)

to po browarach tez jezdzisz-myslalem ze juz mnie nie zaskoczycz :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...