Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie jak przyjedziesz na spota i udowodnisz to i ja sie pofatyguje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek, moj kumpel palil od 8 lat, rzucil z dnia na dzien i od miesiaca nawet go nie ciagnie do palenia... mimo, ze mieszka z gosciem, ktory sporo pali, chodza na imprezy... Kwestia silnej woli i charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Może założymy jakiś klub byłego palacza i będziemy się nawzajem wspierać..? :decayed:

Już zakłam wątek bo z miłą chęcią i ja rzucę palenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzen, za tydzień nie udowodnię, bo na spocie będę jeszcze palił pety, dopiero po spocie kończę, więc na kolejnych spotach możesz sprawdzić. :)

Flyer, również kwestia odpowiedniego wmówienia sobie i silnej motywacji, a akurat tego mi nie brakuje. :) :th:

hornet, to dobre jest. Może hurtowo wszyscy rzucimy? Zapraszam do rzucania od 26 sierpnia. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe zrobimy taką małą grupę wsparcia :wink4: To może i Ja się zapiszę :) Brakuje mi silnej woli :embarrassed:Suli jak wciąż będziesz "w potrzebie" to napisz mi przed spotem PW to Ci zabiorę naklejeczkę.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Może założymy jakiś klub byłego palacza i będziemy się nawzajem wspierać..? :decayed:

Już zakłam wątek bo z miłą chęcią i ja rzucę palenie :good:

a ty nie rzuciłeś już ?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzen, za tydzień nie udowodnię, bo na spocie będę jeszcze palił pety, dopiero po spocie kończę, więc na kolejnych spotach możesz sprawdzić. :)

to co napisales wyzej zaprzecza temu nizej .... :wink4:

Flyer, również kwestia odpowiedniego wmówienia sobie i silnej motywacji, a akurat tego mi nie brakuje. :) :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky urlop już wzięty ? Trenujesz juz żeby nie leżeć pod stołem jak ostatnio ? :evil::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzen, za tydzień nie udowodnię, bo na spocie będę jeszcze palił pety, dopiero po spocie kończę, więc na kolejnych spotach możesz sprawdzić. :)

to co napisales wyzej zaprzecza temu nizej .... :wink4:

Nie zaprzecza, bo palenie rzucam 26 sierpnia (tj. we wtorek), ale przecież nie jest powiedziane o której godzinie. Teoretycznie mam czas do północy (z wtorku na środę). Nic nie zaprzecza, nie wytrącaj mnie z równowagi... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky urlop już wzięty ? Trenujesz juz żeby nie leżeć pod stołem jak ostatnio ? :evil::blink:

ja pod stolem Ty w kiblu .... :nabijasie:

urlop bedzie ... :naughty: ale nie nad Polskim morzem ... :confused4::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pod stolem Ty w kiblu .... :nabijasie

kto z kibla w wiśle spieprzał ze strachu to wiemy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto z kibla w wiśle spieprzał ze strachu to wiemy :kox:

Spankuś to leszczyk więc nie miał wyjścia :song::dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek[/b], moj kumpel palil od 8 lat, rzucil z dnia na dzien i od miesiaca nawet go nie ciagnie do palenia... mimo, ze mieszka z gosciem, ktory sporo pali, chodza na imprezy... Kwestia silnej woli i charakteru.

jak mieszka z gościem który pali to kumpel biernie się nawdycha i to tłumaczy czemu go nie ciągnie :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 13:01 _________________________________________________

Dobra, ja to idę sobie jeszcze zapalić i spać.

BTW, za tydzień (tj. we wtorek) przyjeżdzam na spota i palę tam ostatniego papierosa. Specjalnie mówię to na forum, żeby zmanipulować swoją podświadomość - żeby trafiło do niej to, że jeśli nie dotrzymam słowa to wyjdę na kogoś niesłownego - i to będzie dla mnie dodatkowa motywacja.

CAŁKOWICIE RZUCAM PALENIE!

Dobranoc :)

dobra - ja się przyłączam do tomaszust za tydzień ostatni fajek na Spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydzień ostatni fajek na Spocie

okej czyli na spotach nie będziesz już palił ?? :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po chu.... rezygnowałeś ja taki mały chudy nikomu nic nie zrobie nie ma co pękać...Kasia by mi za***ała i leże :naughty: nie ma co pękać :wink4:

no ... pare dni mnie nie było i nasuwa mi się jeden wniosek : róbmy obowiązkowe testy przed rejestracją na forum + wyrywkowo dyktando z ortografii

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 13:14 _________________________________________________

za tydzień ostatni fajek na Spocie

okej czyli na spotach nie będziesz już palił ?? :naughty::polew:

więcej wiary Poziu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela, tylko, że ja potrzebuję 1 góra 2 sztuk (na wypadek, gdyby ta pierwsza się zepsuła :decayed:) Czy Twój chłopak będzie się bawił na zlocie też w detal ? :co::hi:

moge ci dwie sztuki odpalic jak chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...