Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

A od kiedy to na spoty z kobietami się przyjeżdza..? :decayed:

od zawsze to jeszcze tego nie zauważyłeś :kwasny:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 17:27_________________________________________________

tylko,ze ja jestem o tyle w lepszej sytuacji ze Slawka prawie caly Warszawski Team zna........a

jak można nie znać Sławeq_a :gwizdanie: (ale kur... odmiana mi sie udała :kox:)

Faktycznie Krzyniu odmiana :kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

tylko,ze ja jestem o tyle w lepszej sytuacji ze Slawka prawie caly Warszawski Team zna........a Oszustowej kobiety nikt :tongue4:

A bo Pan Sławek ma A4... :tongue4:

Przyjdzie czas, przyjdzie i okazja do zapoznania się. :wink4: Dobranoc. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalety panny młodej :gwizdanie:

gxIcopi.jpg

Fajny "balkon" :decayed: ..albo lepiej ..wybieg :D[br]Dopisany: Wrzesień 04, 2008, 10:33:28 am_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=PRNar06QncI&feature=related - Gracjan w TVN

Co za debil :punish::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łotysz daje rade :kox: Nie chcial bym byc na miejscu kogos kto nadciagal by z przeciwka :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ruskie ku.rwy tak jeżdżą, mało to naszych przez nich się rozwaliło, 500 zł dla takich to za mało, 2000 min. A policja to tylko potrafi w krzakach i na śniadanie lub obiad ciułac, to wszystko jest na łbie postawione! Sam byłem dzisiaj świadkiem jak litwin 3 nasze tiry przez 2 km mijał, kończąc na górce, a co jak coś z naprzeciwka? spycha naszych i siemasz wiktor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ruskie ku.rwy tak jeżdżą, mało to naszych przez nich się rozwaliło, 500 zł dla takich to za mało, 2000 min. A policja to tylko potrafi w krzakach i na śniadanie lub obiad ciułac, to wszystko jest na łbie postawione! Sam byłem dzisiaj świadkiem jak litwin 3 nasze tiry przez 2 km mijał, kończąc na górce, a co jak coś z naprzeciwka? spycha naszych i siemasz wiktor.

franiu wyluzuj trochę co :kwasny: tyle że Litwin, Estończyk czy inny ma pod butem przynajmniej 450kucy jak nie 500, z doświadczenia z nimi wiem że oni na zachód itd nie jeżdżą małymi autami typu scania 380, i nie są załadowani po sam dach/przeładowani! i to że się widzi że bierze dwa czy trzy tiry na raz to znaczy że ma czym, a nie na radiu się słyszy "stasiek nie daj mu się, nie puszczaj go" to raczej przez tych zazdrosnych polaków jest więcej wypadów jak przez obcokrajowców. oczywiście nie bronię tu kierowców tirów łamiących przepisy ale czy jechałeś kiedyś za autobusem 45km/h w porywach do 60km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wrzesień a tylko 1550 stron?

;( :decayed:

Kiedy na forum ruszy śledzenie wątków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sebmis powiedz to coś kosztuje sory ale nie wiem. :embarrassed:

No co Ty...... przyjazd na spota nic nie kosztuje :decayed:.....takze przyjezdzaj smialo......kazda nowa osoba mile widziana jest :)

Spotykamy sie we wtorki o godz 19 w Promenadzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franiu wyluzuj trochę co :kwasny: tyle że Litwin, Estończyk czy inny ma pod butem przynajmniej 450kucy jak nie 500, z doświadczenia z nimi wiem że oni na zachód itd nie jeżdżą małymi autami typu scania 380, i nie są załadowani po sam dach/przeładowani! i to że się widzi że bierze dwa czy trzy tiry na raz to znaczy że ma czym, a nie na radiu się słyszy "stasiek nie daj mu się, nie puszczaj go" to raczej przez tych zazdrosnych polaków jest więcej wypadów jak przez obcokrajowców. oczywiście nie bronię tu kierowców tirów łamiących przepisy ale czy jechałeś kiedyś za autobusem 45km/h w porywach do 60km/h ?

To po części jest też wina przewoźników, którzy płacą swoim kierowcom nie od kursa tylko od km. Taki kierowca żeby zarobić to musi podkładać tarczki i bić kilometry. Oczywiście nie bronie tych, którzy robią poważne wykroczenia, ale staram się rozumieć dlaczego tak robią.

O tym, że nasze drogi są nieprzystosowane do tranzytu to już nie będę się rozpisywał, bo to banalny temat i każdy go zna.

Ja gdy jeździłem jako kierowca widziałem jak jeżdzą kierowcy ze wschodu - ogólnie są uprzejmi i nie wyróżniają się niczym negatywnym. Jedynie ciarki mnie przechodziły gdy widziałem lory z Litwy - oni bardzo często jeżdzą grubo ponad setkę (dopuszczalna takim zestawem to 90km/h) i zamiatają pobocza załadowanymi naczepami. Na wąskich drogach strach się z nimi mijać.

Ten filmik pewnie każdy zna, ale to tak na przypomnienie - nie wiem co myśleć o tym człowieku, ale musiał być bardzo zdesperowany. Ja osobiście wolałbym zawalić kursa i spędzić weekend gdzieś w trasie, albo po prostu przewalić tarczkę niż tak jechać. Tak czy siak kierowca TIRa nie jest bardziej szalony niż idioci z taboreta: :Dhttp://pl.youtube.com/watch?v=aQHY5kAuthg

Krzyniek, Ty powinieneś coś o tym wiedzieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

To po części jest też wina przewoźników, którzy płacą swoim kierowcom nie od kursa tylko od km. Taki kierowca żeby zarobić to musi podkładać tarczki i bić kilometry. Oczywiście nie bronie tych, którzy robią poważne wykroczenia, ale staram się rozumieć dlaczego tak robią.

O tym, że nasze drogi są nieprzystosowane do tranzytu to już nie będę się rozpisywał, bo to banalny temat i każdy go zna.

...

cześć :)

tylko niech taki kierowca tira policzy róznicę 90 a 100km/h .. to jest 10km dalej w godzinę czyli 100km w dziesięć godzin - przyzałożeniu średniej 100/h ... rozumiem jechać 90 a 190 ; :gwizdanie:

W lipcu 3x jechałem pod Radom z Poznania i nazat .. ani razu nie odczułem tej mocy w TIRach czy to PL czy innych ...

w sensie przyspieszenia ani prędkości z jaką jechali .. chyba żaden nie przekroczył 100wki .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żaden nie przekroczył 100wki .... :)

W autach pow. 3,5t obowiązkowo musi być tachograf i blokada, która nie pozwala przekroczyć 90km/h - dlatego większość kierowców jeździ właśnie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wtorek jak co tydzień, czytaj pierwszy post :)

True Sebmis, True :D :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żaden nie przekroczył 100wki .... :)

W autach pow. 3,5t obowiązkowo musi być tachograf i blokada, która nie pozwala przekroczyć 90km/h - dlatego większość kierowców jeździ właśnie tyle.

chyba że mają znajomości i pozdejmowane ograniczniki, kolega jeździ volvo 500km i buja sie to do 110km/h

a ten filmik Tomku znam. gość albo najarany albo nie wiem tu już nie ma tłumaczenia ale nie można tego porównywać do wyprzedzania na skrzyżowaniu, w dzień przy dobrej widoczności i braku ruchu z naprzeciwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...