Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nigdy nie rozumiem po co takie opisy jak wystarczy pojechać i obejrzeć samochód i będzie wszystko wiadomo

podjechałem raz - do bydgoszczy :decayed: i na miejscu się okazało że drooobna ale to drobna przygoda z jeleniem tak naprawdę zmasakrowała prawą podłużnice a ogólnie auto chyba kowal naprawiał nie blacharz :gwizdanie:

jak masz czas i kase żeby jeździć po kraju tylko po to żeby na miejscu okazało się że opis jest lewy .... nie widze przeszkód.. ale trzeba to lubić :decayed:

ps. własnie dzwonili z warsztatu - dokopali się do 2masa - luzy

sprzęgło - prawie zero

docisk - nie istnieje :no:

138 kkm robota pierwszego właściciela ( Katja Muller ) - jak na kobitkę to i tak ładnie wytrzymało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko nigdy nie rozumiem po co takie opisy jak wystarczy pojechać i obejrzeć samochód i będzie wszystko wiadomo

Taaa..kiedyś koleś opisywał , że auto w stanie idealnym ..no karwa malina ...ojciec pojechał ..a środek auta wyglądał jakby dymało sie w nim stado owczarków podhalańskich :decayed:

[br]Dopisany: Październik 20, 2008, 12:16:28 pm_________________________________________________

138 kkm robota pierwszego właściciela ( Katja Muller ) - jak na kobitkę to i tak ładnie wytrzymało :naughty:

Dobrze musiała strzelać ze sprzęgła :kox:[br]Dopisany: Październik 20, 2008, 12:18:22 pm_________________________________________________Michał ..nie wiedziałem , że interesujesz sie sportem :decayed:

flllllllllllllllarw3.jpg

w590.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga to weź jeszcze dekory.. :) Albo może nie.. :mysli: Albo weź zobaczę jak będzie wyglądało.. :wink4:

Ps.

Nie ma ktoś wolnej dokładki do tylnego zderzaka ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga to weź jeszcze dekory.. :) Albo może nie.. :mysli: Albo weź zobaczę jak będzie wyglądało.. :wink4:

Dekory sa właśnie wtrakcie drogi do Daymoona :evil:[br]Dopisany: Październik 20, 2008, 01:11:15 pm_________________________________________________Gdzie moge załatać kapcia w okolicach Modlińskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge załatać kapcia w okolicach Modlińskiej ?

Okolice Modlińska/Konwaliowa, po tej samej stronie co stacja BP :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge załatać kapcia w okolicach Modlińskiej ?

Okolice Modlińska/Konwaliowa, po tej samej stronie co stacja BP :mysli:

Bede szukał :good: A ile mniej wiecej kosztuje załatanie balona .. żeby mnie nie zdymali 200 % z ceny :angry::black:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jakby to pwoedzieć samochod sie zapalił :(

Może właściciela Freelandera nie wiedział , że jego auto było wcześniej wersją UK :decayed:

A Zdzisław ..zapomniał czech kabli podepionć ..co wtedy po jednym głembokim pracował i noc zaszła uj .. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bijemy rekordy prędkości.

No Cwaniaczki, tutaj każdy ma szanse wygrać nawet z Poźkiem i Norbim :D

http://www.grymix.pl/113/daj-jej-klapsa/

Deklarować ile kot jechał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa w pracyjestem :angry: i nie mogę napitalać myszką po blacie, zrzucając impetem wszystkie dokumenty krzycząc: Who`s your daddy !! :bicz:

Wit ranisz mnie.. ;( :wink4:

_________________________________________________

Dobra.. nie mogłem się powstrzymać i z tajniaka wykręciłem 134mph :przebiegly::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bijemy rekordy prędkości.

No Cwaniaczki, tutaj każdy ma szanse wygrać nawet z Poźkiem i Norbim :D

http://www.grymix.pl/113/daj-jej-klapsa/

Deklarować ile kot jechał :D

średnia 516 km/h :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 14:41_________________________________________________

600mph :naughty:

a srednia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jakby to pwoedzieć samochod sie zapalił :(

Może właściciela Freelandera nie wiedział , że jego auto było wcześniej wersją UK :decayed:

A Zdzisław ..zapomniał czech kabli podepionć ..co wtedy po jednym głembokim pracował i noc zaszła uj .. :tongue4:

:) bardzo możliwe :) stał z zona i patrzył jak jego auto sie pali :(

dziwne uczucie bo tak naprawde nie wiadomo co zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne uczucie bo tak naprawde nie wiadomo co zrobic

No nie ..nie wiadomo czy łapać za gaśnice , kurtką gasić czy mocz oddać :D

Ojcu sie kiedyś BX-ksiak zajarał ..ale zatrzymał sie kolo autobusem i oddał strzał z takiej gaśnicy jak armata ..pare plastików sie zaczeło jarać i mata na masce sie troszke przypaliła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...