Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No planuje własnie AVF-a :cool1:

Boję się tylko właśnie, że jak już się oswoję z autem to zacznie mi brakować "obrotów użytkowych" :mysli:

Ale z drugiej strony to przesiadka z ADR-a na AVf-a i rozmiar szoku jaki moge przeżyć powinien mi starczyć na następne kilka lat, więc może wtedy pomyślę co dalej.. :wink4:

Gaz to zło ! Gazu nie będzie.. :>

Modzić będziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ale dalej bedzie zasilane gnojówą :polew: :polew: i ten zmysłowy klekot ;(

Wolę klekot niz smród zgniłych jaj ... :naughty::piroman::nabijasie:

fiu fiu - wyszukane podniebienia ... może szabli dać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoim paździerzem to i tak masz już ostro przeje*ane :decayed:

Co do telefonu - takie coś zrobi Ci byle fachowiec.. Podejdź nawet do jakiegoś punktu PLUS-a..

Czemu PLUS`a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Przemku...tylko sa takie złamasy co mysle , że sa fachowcami .. a ja wole takich unikać :wink4:

W autoryzowanym serwisie LG, chłopaki pracują na trzy zmiany, większość na zlecenie, zarabiając naprawdę marnee grosze.. Do tego ich wynagrodzenia zależne są od „zrobionych” telefonów.. I wierz mi, że mam pojęcie w tym temacie. Ile ja się musiałem na użerać z serwisami to sobie ciężko wyobrazić.. Standardowa procedura

1) Podpiąć telefon 2) Przeinstalować Soft 3) Odesłać telefon. Można sobie tez wyobrazić rotację pracowników w tych firmach, a wiadomo na co to się przekłada :wink4:

Lepiej znajdź sobie „fachowca”. No i oby to nie był wyświetlacz, bo jeśli nie załatwisz Gwarancji tak jak Ci mówiłem wczoraj, to będziesz musiał zapłacić, a wyswietlacz kosztuje parę groszy.. Spróbuj tak jak Ci wczoraj mówiłem, a jak nie uda się to daj jeszcze znać zadzwonię do znajomego, może ma jakąś podbitą gwarancję to Ci ją podaruję.. :)

_________________________________________________

Czemu PLUS`a?

Bo on ma telefon z PLUS-a, a nie ma gwarancji.. A Polkomtel ma bazę sprzedanych telefonów i w SAPie mogą sprawdzic datę sprzedaży przez co obliczyć, czy telefon jest jeszcze na gwarancji czy nie.. I ewentualnie wyrobić mu nową.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemkuu.. Pytałem sie juz co to może być ..wszystko wskazuje na taśme wyświetlacza ..koszt 90 zł .. Tylko nie chce wysyłać telefonu i poźniej czekać na paczkę ( ostatnio zagineła paczka pobraniowa na wartość prawie 300 zł ) :evil:

Jakby dało rade coś zakombinować to byłbym dzwięczny :wink4:

Zreszta spróbuje pojść z ta moja ..może coś wskuram .

Ps. Mam gwarancje tylko podbitą przez Polkomtel ( jak wróce do domu to zrobie Ci fotke i zobaczysz ) jest wpisany numer imei ..tylko dzwoniłem na info i oni wymagają jakiegoś dowodu zakupu tego telefonu w sieci Plus .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to takie paczki trzeba ubezpieczać.

Tylko jak wysyłasz kolesiowi paczke ..a on nie chce ubezpieczonej bo on nie bedzie za to płacił :kwasny: Niektórych chamów to reforma nie objeła .

Teraz pozostaje robić burdel na poczcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli nie ubezpieczysz paczki, a sprzedajesz coś przez np. Allegro to jeśli on złoży pozew to albo mu dostarczysz paczkę, albo oddasz kase i nie ma bata :no:

Trzeba sobie przekalkulować..

_________________________________________________

Dobra, konczę spamować :decayed: Pakuje graty i spadam do domu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Mam gwarancje tylko podbitą przez Polkomtel ( jak wróce do domu to zrobie Ci fotke i zobaczysz ) jest wpisany numer imei ..tylko dzwoniłem na info i oni wymagają jakiegoś dowodu zakupu tego telefonu w sieci Plus .

Tylko w teorii, wysyłałem mnóstwo telefonów bez dowodu zakupu i nie było problemów, jedynym serwisem który się do tego czepiał był serwis SE w Bytomiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nawet dzisiaj idzie to pisanie.

Lukasa jakoś dawno nie widziałem.

Znaczy się - wczoraj widziałem :mysli:

Chciałem powiedzieć, ze na Forum go dawno nie widziałem.

Lukas - nie gadaj, że ten teges zapracowany jesteś :decayed:

[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 16:26:09_________________________________________________Chciałem wczorak kabelki do sprzetu wpiąć i k**wa się nie da, bo lampa rozbita i nic nie widać.

No, jak nie urok to sraczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę klekot niz smród zgniłych jaj ... :naughty::piroman::nabijasie:

może ci w domu kuchenka smierdzi zgniłymi jajami , ale w tym wypadku szukałbym rozwiązania problemu w niewyrzuconych od dawna smieciach lub może pod szafą ....albo za... :polew: :polew: u mnie nie smierdzi :laghing2: :nabijasie::radocha:

buhahahaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę klekot niz smród zgniłych jaj ... :naughty::piroman::nabijasie:

może ci w domu kuchenka smierdzi zgniłymi jajami , ale w tym wypadku szukałbym rozwiązania problemu w niewyrzuconych od dawna smieciach lub może pod szafą ....albo za... :polew: :polew: u mnie nie smierdzi :laghing2: :nabijasie::radocha:

buhahahaaaaa

Ja tylko wyraziłem swoją osobistą opinię i określiłem swoje preferencje węchowe. Nie moja wina, że co poniektórzy poczuli się wywołani do tablicy :naughty::polew: Ja nickami nie waliłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co , chcesz sie dołączyć ????? bedzie dwóch gazowników na jednego gnojarza :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 16:49_________________________________________________

Ja nickami nie waliłem :gwizdanie:

ale cytowałeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziecie się bić?? :kox:

Niech się leją!!!!!!

Solo!!!

Żadne tam grupówki.

NIech dają tylko znać, cobyśmy mogli zwłoki przegranego okraść :D

Grupowo, to se opony można kupić.

Albo Viagrę (nie wiem, czy coponiektórzy załapali - Poziek w wyrafinowany sposób właśnie szuka chętnych na Viagrową grupówkę. Poź - bestio, przyznaję, że ja też na początku nie załapałem o co Ci chodzi :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poź - bestio, przyznaję, że ja też na początku nie załapałem o co Ci chodzi :D

chciałem zachować się jak kumpel, i mimo mojej niewątpliwej słabości do J. (zapewne już wiesz, że odwzajemnionej) przekazem podprogowym podsyłałem ci linki i fotki do rozwiązania waszego "problemu"...

cieszę się, że w końcu zajarzyłeś :naughty:

Jak juz łykniesz blue pill to możesz nagarać jakieś wrażenia na gorąco zaraz po :gwizdanie: :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa - nawet wielokrotnie "odwzajemnionej" :vava:

:polew: :polew: :polew:

Ale do rzeczy, słusznie napisałeś - zdecydowanie lubię rozwiązywać te :banan1: "problemy". Razem z Tobą ubolewam, ze Ciebie już te :sexinbed: "problemy" nie dotyczą. A cała pozytywna :sex: energia przeniosła się się u Ciebie na :a4fan: i :vaglogi: i :grzywa: , a przede wszystkim na :silacz:.

Nic się jednak nie martw. W Klubie przede wszystkim ja nie pozwolę Ci, żebyś :zemdlal: i przed własną kobietą musiał :bag:.

Jak już będziesz miał tą dostawę, to odpalę Ci jedną tabletkę - może sobie przypomnisz jak to kiedyś bywało, bo teraz to nawet w wirualnym klepaniu tyłka słabawo Ci idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa - nawet wielokrotnie "odwzajemnionej" :vava:

:polew: :polew: :polew:

Ale do rzeczy, s?usznie napisa?e? - zdecydowanie lubi? rozwi?zywa? te :banan1: "problemy". Razem z Tob? ubolewam, ze Ciebie ju? te :sexinbed: "problemy" nie dotycz?. A ca?a pozytywna :sex: energia przenios?a si? si? u Ciebie na :a4fan: i :vaglogi: i :grzywa: , a przede wszystkim na :silacz:.

Nic si? jednak nie martw. W Klubie przede wszystkim ja nie pozwol? Ci, ?eby? :zemdlal: i przed w?asn? kobiet? musia? :bag:.

Jak ju? b?dziesz mia? t? dostaw?, to odpal? Ci jedn? tabletk? - mo?e sobie przypomnisz jak to kiedy? bywa?o, bo teraz to nawet w wirualnym klepaniu ty?ka s?abawo Ci idzie.

Misiu jakie :silacz::blink: Nie myl mnie z Adasiem :cool1: Ja od wakacji bardzo regularnie chodzę na :travolta: salsę i dobrze wiem, że J. też chciała żebyś chociaż troszkę potrafił :dance: ale ty wolisz :read: lub :pali: a gdybyś nawet poszedł z nią na :banan2: to i tak po chwili z racji wieku byłbyś :heat::lazy: z przemęczenia

Więc nie przekręcaj faktów :cool1: bo :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Mam gwarancje tylko podbitą przez Polkomtel ( jak wróce do domu to zrobie Ci fotke i zobaczysz ) jest wpisany numer imei ..tylko dzwoniłem na info i oni wymagają jakiegoś dowodu zakupu tego telefonu w sieci Plus .

Tylko w teorii, wysyłałem mnóstwo telefonów bez dowodu zakupu i nie było problemów, jedynym serwisem który się do tego czepiał był serwis SE w Bytomiu.

O matko !! :wallbash: :wallbash:

Dowód zakupu wystawia sprzedawca, a On nie odpowiada z tytułu Gwarancji tylko producent sprzętu!

Gdybyś chciał skorzystać np. z prawa wynikającego z Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej to wtedy jako dowód, że telefon masz od Polkomtela musiałbyś przedstawić dowód zakupu z ich placówki.. I to Polkomtel byłby zobowiązany do naprawy/wymiany telefonu.

A ty chcesz naprawy gwarancyjnej, czyli korzystasz z gwarancji udzielonej przez producenta. Więc dowód zakupu nie jest Ci potrzebny. Za to potrzebujesz gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...