Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Weźmie mie ktoś na spota ten pilnik/czek do metalu ? :notworthy:

jak znajdę to wezmę i gumówkę też :naughty:

ps. tylko jaki? płaski, okrągły, trójkątny, kwadratowy, drewniany ups zagalopowałem się....

[br]

Drewniany też można zabrać :gwizdanie: Nie wiadomo, czy przy poczęciu samochodu Raggi oprucz sedana nie miał udziału jakiś ekologiczny "przystanek" :polew: :polew:

Trzeba było zrobić przeszczep na 1.6 i problem by się rozwiązał :naughty:

Taaa... straszenie przerobieniem na gaz już nie pomaga :no: ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że to kiedys powiem ale Wiciu...bierz przykład ze Spangeja tfu Spankeja jak wychodzic z ripostą :decayed::wink4::tongue4::polew:

wal sie na ryj .... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga kolego a ty do tej turbiny to vaga zabierasz ze sobą ? bo by mi sie przydało wykasować In2 :notworthy:

Ja nie posiadam Vaginy ..któryś z kolegów bedzie miał :tongue4:

Nosfer

Nosfer ..musisz wiecej rzucać spamem i damy rade :D

O nie, nie moje małe dziki.. :rolleyes:

Ja mam duużo pracy ostatnio, więc będę zmuszony zaniedbać Spociki Warszawskie przez jakiś czas ;( Ale pamiętajcie czego nauczyliście się ode mnie przez te wszystkie miesiące i mądrze ta wiedzę wykorzystajcie.. !! Ragga mój najlepszy uczniu, poprowadź resztę ku światłu..

Będę wypatrywał w niebo, jak będziecie w potrzebie wyświetlcie w chmurach znak "N" wtedy was wspomogę.. . !!

BATMAN%20SIGN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zabije to wzmocni :naughty: tyle że problem jest tego typu że blachy to ja posiadam LRY i nie wiem czy już na wstępie liścia nie wyłapie za śmiałość pojawienia się w doborowym towarzystwie "Dzików"

Nic się nie martw. Ja mam WRAcojcie i jeszcze od nikogo liścia nie wyrwałem. :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli nawet do końca roku osiągniemy te 2000 stron to co będzie w zamian :naughty: prezes postawi jakąś skrzynke browarka czy jak? :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wal sie na ryj ....

widzisz Witek :rolleyes: Intelygent po studiach :kox:

A jeżeli nawet do końca roku osiągniemy te 2000 stron to co będzie w zamian :naughty: prezes postawi jakąś skrzynke browarka czy jak? :cool1: :gwizdanie:

Prezes zakręci nam śmigłem :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zabije to wzmocni :naughty: tyle że problem jest tego typu że blachy to ja posiadam LRY i nie wiem czy już na wstępie liścia nie wyłapie za śmiałość pojawienia się w doborowym towarzystwie "Dzików"

Nic się nie martw. Ja mam WRAcojcie i jeszcze od nikogo liścia nie wyrwałem. :wink4::decayed:

:polew: no już mi lepiej bo myślałem że wstęp tylko na hasło WWX XXXX :polew:

to jeszcze niech tylko znajdę chętnego :notworthy: do wykasowania In2 i na pewno będzie na ZLOCIE 50+1 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla kobiet z A3 !

Drogie koleżanki. Uznaliśmy, że żeby Wam zaimponować to trzeba na dzisiejszego spota przyjechać w dresach. Niestety nikt już nie jest w stanie dziś kupić ładnego dresu, ale za to mamy takiego jednego usera, który ma całą gamę dresów i na tę okazję uprał sobie jeden z nich...

f1c03997488a23f8.jpg

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać...

:decayed:

PS. Podobno ma też kręcić śmigłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla kobiet z A3 !

Drogie koleżanki. Uznaliśmy, że żeby Wam zaimponować to trzeba na dzisiejszego spota przyjechać w dresach. Niestety nikt już nie jest w stanie dziś kupić ładnego dresu, ale za to mamy takiego jednego usera, który ma całą gamę dresów i na tę okazję uprał sobie jeden z nich...

f1c03997488a23f8.jpg

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać...

:decayed:

PS. Podobno ma też kręcić śmigłem...

A jaki jest niesamowicie radosny na samą myśl :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla kobiet z A3 !

Drogie koleżanki. Uznaliśmy, że żeby Wam zaimponować to trzeba na dzisiejszego spota przyjechać w dresach. Niestety nikt już nie jest w stanie dziś kupić ładnego dresu, ale za to mamy takiego jednego usera, który ma całą gamę dresów i na tę okazję uprał sobie jeden z nich...

f1c03997488a23f8.jpg

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać...

:decayed:

PS. Podobno ma też kręcić śmigłem...

szary, pasuje do koloru mojej wypasionej, kox, madafaka fury dvd, quattro xenon, masturbator full service :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary, pasuje do koloru mojej wypasionej, kox, madafaka fury dvd, quattro xenon, masturbator full service :good: :good:

Czyli już wiadomo czym przyjedzie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kobietami w A3 to nie tak do końca prawda :no: właśnie oglądam jakiś program w stylu wypadek-przypadek na POLSZIT2 i ku mojemu zdziwieniu z nowej A3 wysiadł taki stary BRODATY :kox: Panocek (mam nadzieję że to tylko tata właścicielki - userki z A3 net. :gwizdanie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeśle mi ktoś na PW numer do Raggamana?

raggaman sam Ci podeśle - przecież on tu jest 24/24 :decayed:

już mam dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...