Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

to ja odejmuję tobie za to, że wszyscy musieliśmy się wstydzić za twój wieśniacki śmiech na spocie łączonym z A3... :gwizdanie: :naughty::decayed:

tak patrzyłeś pod nogi aby upewnić się czy nie zapomniałeś założyć butów...takie skutki uboczne kucia się w tyłek winstrolem :polew::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

popraw sie ... :wink4: bo ja juz sie wstydze ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ykk

co za beszczel .... :naughty: spamuje u obcych ... :polew:

alien.png

:polew:

o qurwa to ja chyba Spankeja dawno nie widzialem... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam w Nokii E51 z sim-em na Orange, a jestem w Erze i działa bez zarzutu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zalicze Ci 0.5 pkt

to ja odejmuję tobie za to, że wszyscy musieliśmy się wstydzić za twój wieśniacki śmiech na spocie łączonym z A3... :gwizdanie: :naughty::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Ciśnieta po majtach :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi

Ja używam w Nokii E51 z sim-em na Orange, a jestem w Erze i działa bez zarzutu.

a jakiego producenta ? nie masz zadnych problemow ? jak mozesz to podaj linka na Allegro :wink4::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do poziomu ... to pamietasz jak na spocie sie rozgladalem .... patrzylem pod nogi zeby Cie nie zdeptac ....

tak patrzyłeś pod nogi aby upewnić się czy nie zapomniałeś założyć butów...takie skutki uboczne kucia się w tyłek winstrolem :polew::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

popraw sie ... :wink4: bo ja juz sie wstydze ... :naughty:

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2476289 :shocked: :shocked: :shocked::blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

no to 2:1 dla mnie...taką gafę jebnąć na publicznym to już jest masakra :shocked::polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do poziomu ... to pamietasz jak na spocie sie rozgladalem .... patrzylem pod nogi zeby Cie nie zdeptac ....

tak patrzyłeś pod nogi aby upewnić się czy nie zapomniałeś założyć butów...takie skutki uboczne kucia się w tyłek winstrolem :polew::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wino zajebiaszcza rzecz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do poziomu ... to pamietasz jak na spocie sie rozgladalem .... patrzylem pod nogi zeby Cie nie zdeptac ....

tak patrzyłeś pod nogi aby upewnić się czy nie zapomniałeś założyć butów...takie skutki uboczne kucia się w tyłek winstrolem :polew::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

popraw sie ... :wink4: bo ja juz sie wstydze ... :naughty:

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2476289 :shocked: :shocked: :shocked::blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

no to 2:1 dla mnie...taką gafę jebnąć na publicznym to już jest masakra :shocked::polew::decayed:

to wytłumacz mi znaczenie "kuć w tyłek" .... ... uzywajac definicji z podanego prze Ciebie linka ... :naughty:

masz racje ... narazie jebnąłeś niezła gafe ... ale napewno sie poprawisz i jebniesz jeszcze wieksza .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redżi, walnij jakiś fajny tekst bo tu jakoś nudno i szaro jest .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wytłumacz mi znaczenie kuć w tyłek .... ... uzywajac definicji z podanego prze Ciebie linka ... :naughty:

4. «rąbać, kruszyć, np. skałę, lub wykuwać coś, np. w kamieniu»

wkuwać się w "coś" - tutaj drogi przedszkolaku zamieniasz coś na swoją wielką d*pę i masz zdanie :kox:[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 15:11_________________________________________________

to wytłumacz mi znaczenie "kuć w tyłek" .... ... uzywajac definicji z podanego prze Ciebie linka ... :naughty

Kozi bobku przecież to po było powiedziane po twojemu :gwizdanie: po wiejsku :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 15:12_________________________________________________

Redżi, walnij jakiś fajny tekst bo tu jakoś nudno i szaro jest .... :naughty:

Andy pochwal się po co ci lakiernik :naughty: :naughty: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajni jesteście jak pieprzycie głupoty. :D

Zna ktoś taniego elektryka ze Stolycy? Mam pewną robótkę pod Wawą, do której będzie potrzebny elektryk. Jak ktoś z Was ma kogoś zaufanego to PW. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pupina cPoziek

Andy pochwal się po co ci lakiernik naughty naughty decayed

Kolejne S4 TDI ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wytłumacz mi znaczenie kuć w tyłek .... ... uzywajac definicji z podanego prze Ciebie linka ... :naughty:

4. «rąbać, kruszyć, np. skałę, lub wykuwać coś, np. w kamieniu»

wkuwać się w "coś" - tutaj drogi przedszkolaku zamieniasz coś na swoją wielką d*pę i masz zdanie :kox:

ehhh ....

napisze prosto i mam nadzieje ze zrozumiale [choc z tego co widze to bedzie cieżko :naughty::wink4:] :

kuć :

znaczenie:

1. (np. żelazo) ubijać, formować 2. obijać, ozdabiać metalem 3. (konie) podkuwać 4. (np. skałę) rąbać, rozkruszać, wykuwać, rzeźbić 5. stukać, uderzać miarowo 6. pot. uczyć się, zakuwać

kłuć :

znaczenie:

1. przebijać czymś ostro zakończonym, ranić przez ukłucie 2. ostro boleć

p.s widze ze Twoje aspiracje urosly i zabrales sie za tworzenie nowego jezyka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety muszę uciekać i nie będę w stanie zapodać kolejnej ciętej riposty...ale jak wrócę to odpiszę na wszystko :kox:

co mnie interesuje to fakt, że zatrzymaliśmy się na tym, że Spenkej wymaga od nas poprawnej formy językowej czynności którą wykonuje co drugi dzień :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy pochwal się po co ci lakiernik :naughty: :naughty: :decayed:

Nie pytaj :confused4: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy pochwal się po co ci lakiernik :naughty: :naughty: :decayed:

Nie pytaj :confused4: ;(

Cały dzień płaczesz na gg. Podziel sie. To pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spenkej wymaga od nas poprawnej formy językowej czynności którą wykonuje co drugi dzień :naughty: :naughty: :naughty:

nie nas tylko od Ciebie ... zgodnie z dumnym Twoim czerwonym podpisem .... :wink4::kox:

p.s bede czekał na kolejna nowa i ciekawe definicje ... :naughty:

ehhh ... szkoda ze juz Cie nie ma :confused4: .... moze jest tu jakis inny leszcz/mieczak .... moze lukaszr ... ??? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy pochwal się po co ci lakiernik :naughty: :naughty: :decayed:

Nie pytaj :confused4: ;(

Cały dzień płaczesz na gg. Podziel sie. To pomoże...

He he he. Pomogłaby możliwość przypierd***** komuś :evil::punish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy pochwal się po co ci lakiernik :naughty: :naughty: :decayed:

Nie pytaj :confused4: ;(

Cały dzień płaczesz na gg. Podziel sie. To pomoże...

He he he. Pomogłaby możliwość przypierd***** komuś :evil::punish:

czy jest tu jakis cwaniak .... ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...