Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Poziek. Nie mów że ta Pani obok to jego córka. ??????

ja bym obstawiał że to J. (mimo iż nie znam pani J osobiście) bo zanim poziu zmodyfikował to było widać całą fotę :naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Pogadamy o tym nastepnym razem w Bierhalle :lol1:

jak myslisz czy tym razem Witek znajdzie dla nas czas i wpadnie ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 15:34_________________________________________________

Poziek. Nie mów że ta Pani obok to jego córka. ??????

ja bym obstawiał że to J. (mimo iż nie znam pani J osobiście) bo zanim poziu zmodyfikował to było widać całą fotę :naughty::decayed:

dzieki Krzyniu :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję szwagier :wink4: Na wicia córę masz dyspensę ode mnie :naughty::decayed:

Ja juz pisałem gdzie o tym pogadamy :naughty: Może Wit skusi sie na wypad... wyciągnie fote z portfela i pochwali sie córeczką :naughty::kox:

Czuje ścieme :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje ścieme :cool1

no coś ty...przed chwilą wertowałem NK ale nie znalazłem :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tato,

to father od darkness! :evil:

Jara cie ?? :banan3:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 15:25_________________________________________________

moim zdanie trzeba tylko wpisac poprawnie kilka numerków

boberek dacie radę to zrobić na spocie ?? :wink4:

no zakodować damy rade :P ale czy tam jest cos więcej nie pokićkane to nie wiadomo :)

zrobimy co w naszej mocy jak kolega sie pojawi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz, to czemu ja jeszcze tego nie mam. Ostatnio szukałem dla B5, i miałem trochę z tym problem, SULI coś wie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje ścieme :cool1

no coś ty...przed chwilą wertowałem NK ale nie znalazłem :naughty::kox:

Może miałeś nie znaleźć :decayed:

jak myslisz czy tym razem Witek znajdzie dla nas czas i wpadnie ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :barrassed:

Wypadało by zobaczyć " Starą szkołe walenia gazu " w akcji :decayed::kox: :kox: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytałem, ale w B5 to jakoś sumuję się chyba te wartości wyposażenia i dopiero wkleja kod. Chociaż mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnij wkleić fotek :D

(...)

:naughty: :naughty: :naughty: musiałem zmodyfikować, żeby nie mieć twojego zawału na sumieniu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

(...)

"Mieczy Ci u nas dostatek, ale i ten przyjmiem jako wróżbę zwyciestwa" :D

O Tych z buiziakami od Chłopaków dla Ciebie - też nie zapomnij Mądralo :D

(...) Znowu inny tok myślenia...biorąc pod uwagę wiek w jakim się znajdujesz śmiem twierdzić, iż owy wywołany przez ciebie niż intelektualny uderza dopiero po 35 roku życia :naughty::decayed:

Znowu inny tok myślenia - z nas dwojga tylko ja jestem w stanie powiedzieć jak to jest w każdym z omawianych okresów. Zasadniczo - nie powinieneś się nawet w tym temacie wypowiadać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytałem, ale w B5 to jakoś sumuję się chyba te wartości wyposażenia i dopiero wkleja kod. Chociaż mogę się mylić.

adrian tego nie mam pojęcia poczytaj na wiki ross tech moze tak cos w prodedurach jest napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nas dwojga tylko ja jestem w stanie powiedzieć jak to jest w każdym z omawianych okresów

okres omawiany przez ciebie znacznie a wręcz diametralnie się różni od tego samego okresu w moim życiu :naughty: więc po co ta cała dyskusja ? :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę:

To się fachowo nazywa lansowanie się cudzym kosztem :polew: :polew: :polew:

Poź, sugerujesz rozpoczęcie pojedynku na foty z tamtej imprezy :mysli::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 16:00:59_________________________________________________

okres omawiany przez ciebie znacznie a wręcz diametralnie się różni od tego samego okresu w moim życiu (...)

Taaa - to prawda :punk: . Na szczęście :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się fachowo nazywa lansowanie się cudzym kosztem

nie to się nazywa wieczna szydera z twojego wkurwa :kox:

lansowanie jest w piątek jak wychodzimy na browar...zapraszam...przypomnisz sobie jak to jest w tym okresie życia co to go niby nie mam prawa opisywać :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...