Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Banki:

Dwa banki - polski i amerykański, zdecydowały że co rok będą urządzać zawody kajakarskie z ośmioosobową załogą. Obie drużyny cały rok trenowały intensywnie, a kiedy nadszedł dzień zawodów, każda drużyna była w pełni sił. Jednak to Amerykanie wygrali - przewagą ponad jednego kilometra. Po przegranej drużyna polskiego banku upadła na duchu. Główny menedżer zdecydował, że należy postarać się wygrać w kolejnych zawodach i utworzył grupę w celu rozwiązania problemu. Grupa at, Po przeprowadzeniu licznych badań, odkryła że Amerykanie mieli siedmiu mężczyzn przy wiosłach i jednego dowodzącego, podczas gdy drużyna polska miała jednego mężczyznę przy wiosłach i siedmiu dowodzących. W tej sytuacji menedżer dał oczywisty dowód swoich umiejętności kierowniczych: zatrudnił spółkę konsultingową do szczegółowego zanalizowania drużyny polskiej. Po wielu miesiącach wytężonej pracy eksperci doszli do wniosku, że w skład drużyny polskiej wchodziło zbyt wiele osób dowodzących, a za mało wiosłujących. Podpierając się raportem ekspertów, zarząd natychmiast zdecydował się zmienić strukturę załogi teraz> było tylko czterech dowodzących, dwóch nadzorujących, szef nadzorujących i jeden wiosłujący. Ponadto wprowadzono serię punktów, Po to by dać wiosłującemu motywację: "Musimy poszerzyć zakres jego pracy i nadać mu większą odpowiedzialność". W kolejnym roku Amerykanie znów wygrali -> przewagą dwóch kilometrów... Bank polski natychmiast zwolnił wiosłującego z powodu znikomych rezultatów osiągniętych w pracy, ale mimo to przyznał premię grupie dowodzących, jako rekompensatę za wielką gorliwość zademonstrowaną przez drużynę. Spółka konsultingowa przygotowała serię badań, dzięki którym wykazała, iż obrana taktyka była dobra, również że motywacja była właściwa, ale że wykorzystana materia (wiosłujący) powinna ulec polepszeniu. Następnie bank polski zajął się projektowaniem nowej łodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Łukasz - weź dzisiaj ..wiesz co :decayed:

prostownik do druta ? :kox::naughty: :naughty: :naughty:

O kuwqa .. :polew: :polew: Dobre .. :decayed:

Misja spalona ...to nie hostessa ...przywiezły nowe reklame ..i o :kwasny:[br]Dopisany: Grudzień 02, 2008, 01:22:57 _________________________________________________

Tarchomin.. dzielnica Warszawy ..bedzie znacznie przebudowana jak podaje Życie Warszaffy . W ostatnim czasie przetarg na budowę nowego osiedla ..zdobyła firma Adaho Soluszyn Konstrukszyn .. która poprzez wprowadzenie nowoczesnego , ciężkiego sprzętu oraz bardziej wykwalifikowanych pracowników zamierza ukończyć budowę mieszkań do końca 2008 r.

Sam prezes Adaho twierdzi .. " Damy rade.... nasi pracownicy sa niezawodni .. praca dosłownie pali im sie w rękach ..potrafią zagiąć każdego druta na tej budowie ..zagną i was " :naughty:

42383662na9.jpg

w1600.png

Cięzki sprzęt.. nowy żuraw :decayed:

53844781pf6.jpg

w450.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem że ten żuraw stoi na ciekawych torach :decayed:

Konkreeeeet :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga dobre masz info ale obijały się strasznie i ..musiałem je wszystkie wypieprzyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem je wszystkie wypieprzyć :decayed:

.i nie poczęstowałeś nawet sąsiada :decayed:

wy***przył bym i ja :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem je wszystkie wypieprzyć :decayed:

.i nie poczęstowałeś nawet sąsiada :decayed:

wy***przył bym i ja :polew: :polew: :polew:

doszło do poważnych zaniedbań w realizacji obowiązków służbowych w wyniku czego moja prężna pozycja rynkowa była zagrożona ... musiałem wziąć ten ciężar na swoje barki ...biodra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem je wszystkie wypieprzyć :decayed:

.i nie poczęstowałeś nawet sąsiada :decayed:

wy***przył bym i ja :polew: :polew: :polew:

doszło do poważnych zaniedbań w realizacji obowiązków służbowych w wyniku czego moja prężna pozycja

uległa ROZPRĘŻENIU :gwizdanie: :kox::polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. musiałem wziąć ten ciężar na swoje barki ...biodra :decayed:

Chciałeś wydymać zarząd ...to teraz zarząd wydyma Ciebie :polew:

82651702mo6.jpg

w564.png[/uR]

..Twoja główna księgowa też dobierze Ci sie do stołka ..

90358099jp1.jpg

w360.png

:decayed::kox: :kox: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o shit ...księgowa ... aaaaajjj :good: :good: :good: :good: :evil:

OT

jak ktoś ma iPhone'a i chciałby korzystać z Flash'a to :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarnulka w środku jest słodziutka :decayed:

Też :naughty: noga fajnie opalona .. cukierkowe spojrzenie :P

Bondynka wymiata :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, jade do doma i do zobaczenia na -2

Siedzta tylko do 21 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszych fotach motocykli jakie oglądałem nie wytrzymałem i przewiozłem się, normalnie :kox:

sezon mogę uznać za zakończony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszych fotach motocykli jakie oglądałem nie wytrzymałem i przewiozłem się, normalnie :kox:

sezon mogę uznać za zakończony :gwizdanie:

..garba przyziębisz :tongue4:

Mnie to by sie nie chciało przy takiej pogodzie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luksusowego hotelu składa u kelnera zamówienie:

- Proszę dwa gotowane jajka. Jedno tak miękkie, ze zarówno żółtko i białko ma być w stanie płynnym, a drugie takie twarde, żebym miał kłopoty z jego pogryzieniem. Proszę również dwa plasterki boczku, zimne, ale z jednej strony zwęglone, oraz spalonego, kruszącego się w dłoniach tosta. Masełko niech będzie tak zmrożone, żebym za nic w świecie nie mógł go rozsmarować.

Proszę także o bardzo słabiutką kawę, o temperaturze pokojowej.

- To bardzo skomplikowane zamówienie, proszę pana. Nie wiem, czy nasi kucharze potrafią?

- Wczoraj k**wa potrafili!

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiga ktoś przez Targówek tak koło 20:30 ? :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...