Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

a co to za handel za moimi plecami :shocked::polew:

..Angela.. To zwykła wymiana ..jak juz pisałem ..nie oddamy Cię tak łatwo .. :decayed::naughty:

Tosik popadł by w depresje... nie było by juz komu żarówek wymieniać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Decyzje podejmuje Szanowny Pleban... po krótkiej konsultacji z Prymasem ..i człowiekiem widmo zwanym jako S.Z.W.A.G.I.E.R :decayed: :tongue4

A ja to wszystko z nimi skonsultuję i podpiszę ostateczny wniosek ... oczywiście w tym przypadku obawiam się, że będzie odmowa :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Angela.. To zwykła wymiana ..jak juz pisałem ..nie oddamy Cię tak łatwo .. :decayed::naughty:

Tosik popadł by w depresje... nie było by juz komu żarówek wymieniać :tongue4:

hehe......no ja mysle :decayed:

A Tosikowi trzeba bedzie jakies zastepstwo zorganizowac :tongue4::polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 11:49_________________________________________________

o z nimi skonsultuję i podpiszę ostateczny wniosek ... oczywiście w tym przypadku obawiam się, że będzie odmowa :naughty::polew:

Lukaszu ;):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszu ;):polew:

No co :polew:

Nie myśl, że to wszystko tak przejdzie bez przelewu krwi :kox::naughty::baseball:

Wiciu pięknie włada szpadą, Poziek jest biegły w obsłudze śmigła, Ragga strzela z kabla antenowego, Prymas wali z komóry, ja lubię strzelanie z "bananowca" i jestem władcą pierścienia - ekipa nie do przebicia :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszu ;):polew:

No co :polew:

Nie myśl, że to wszystko tak przejdzie bez przelewu krwi :kox::naughty::baseball:

Wiciu pięknie włada szpadą, Poziek jest biegły w obsłudze śmigła, Ragga strzela z kabla antenowego, Prymas wali z komóry, ja lubię strzelanie z "bananowca" i jestem władcą pierścienia - ekipa nie do przebicia :polew: :polew: :polew:

hahaha......taka ekipa przeciwko jednemu :polew:

Slawek bedziesz musial jakies wsparcie zorganizowac :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co :polew:

Nie myśl, że to wszystko tak przejdzie bez przelewu krwi :kox::naughty::baseball:

Wiciu pięknie włada szpadą, Poziek jest biegły w obsłudze śmigła, Ragga strzela z kabla antenowego, Prymas wali z komóry, ja lubię strzelanie z "bananowca" i jestem władcą pierścienia - ekipa nie do przebicia :polew: :polew: :polew:

Łukaszu jak bys wiedział jakiego ja mam asa w rękawie... :naughty::kox::polew: nie macie szans :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu jak bys wiedział jakiego ja mam asa w rękawie... :naughty::kox::polew: nie macie szans :polew: :polew: :polew:

jeśli to AS na dwóch nogach płci żeńskiej to dawaj fote :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co :polew:

Nie myśl, że to wszystko tak przejdzie bez przelewu krwi :kox::naughty::baseball:

Wiciu pięknie włada szpadą, Poziek jest biegły w obsłudze śmigła, Ragga strzela z kabla antenowego, Prymas wali z komóry, ja lubię strzelanie z "bananowca" i jestem władcą pierścienia - ekipa nie do przebicia :polew: :polew: :polew:

Łukasz przegiąłeś.. :polew: ... Sławek Ja na dodatek zaspamuję Ci skrzynkę mailową, w pracy, w domu i komórę też Ci zaspamuję, nawet telewizora nie włączysz.. :polew:

Łukaszu jak bys wiedział jakiego ja mam asa w rękawie... :naughty::kox: nie macie szans

fernando_sucre_1.jpg

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu jak bys wiedział jakiego ja mam asa w rękawie... :naughty::kox::polew: nie macie szans :polew: :polew: :polew:

Wątpię żeby ten AS przebił naszą Warsaw Power Dream Team :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby ten AS przebił naszą Warsaw Power Dream Team :polew:

A ja widzialam tego asa :naughty: i powiem Ci Lukaszu ze nie macie szans :naughty::tongue4::polew:

:blink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzialam tego asa :naughty: i powiem Ci Lukaszu ze nie macie szans :naughty::tongue4::polew:

Nie takie rzeczy już tutaj przerabialiśmy i nie takie problemy rozwiązywaliśmy :naughty::nose::ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzen

Fpyte avatar ...lubisz panow z wąsem ? :polew:[br]Dopisany: Grudzień 07, 2008, 01:37:25 _________________________________________________

Wiciu pięknie włada szpadą, Poziek jest biegły w obsłudze śmigła, Ragga strzela z kabla antenowego, Prymas wali z komóry, ja lubię strzelanie z "bananowca" i jestem władcą pierścienia - ekipa nie do przebicia

:shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Podsumowanie miesiąca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzialam tego asa :naughty: i powiem Ci Lukaszu ze nie macie szans :naughty::tongue4::polew:

Nie takie rzeczy już tutaj przerabialiśmy i nie takie problemy rozwiązywaliśmy :naughty::nose::ok2:

:przebiegly::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzen

Fpyte avatar ...lubisz panow z wąsem ? :polew:[br]

To bohater serialu IT Crowd - bardzo fajna komedia.

A teraz

Z cyklu Miałem nie malowane Audi. Prezent od św. Mikołaja 6 grudnia 2008.

Audi GT chciało nauczyć mnie jeździć. Zepchnął mnie na przystanek autobusowy i uciekł. Miał 0,2 promila - jego szczęście. Wyrwało mi reflektor łamiąc wszystkie uchwyty i rysując się po ziemi. Nadkole i błotnik jak widać.

Do którego serwisu Audi wstawić Niunie. Będę potrzebował Audi zastępcze. Całą naprawę chcę zrobić bezgotówkowo na częściach Audi.

d5f58bd9a3901de9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...