Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycja "na byka" - można przetestować :)

Zaczynasz seks z żoną na podłodze, od tyłu, w pozycji "na pieska".

Po chwili kładziesz się na niej przylegając całym ciałem i cicho szepczesz jej do ucha: "To ulubiona pozycja mojej sekretarki".

Potem trzeba się utrzymać 8 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Było ...ale kawał konkret :kox:[br]Dopisany: Grudzień 08, 2008, 03:30:17 _________________________________________________..żyjecie ? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ..czekaj ..to chyba 12,13 i 22 .. Bo te elementy idą bezpośrednio do głowicy ..

12 to kołnierz z pierścieniem uszczelniającym i kosztuje w ASO około 50 zł, w Inter Cars jakieś 40 zł.

13 to pierścień uszczelniający i kosztuje w ASO około 5 zł, w Inter Cars tej samej pewnie firmy co z ASO kosztuje 3 zł.

Jak chcesz to mogę je wziąć jutro na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ..czekaj ..to chyba 12,13 i 22 .. Bo te elementy idą bezpośrednio do głowicy ..

12 to kołnierz z pierścieniem uszczelniającym i kosztuje w ASO około 50 zł, w Inter Cars jakieś 40 zł.

13 to pierścień uszczelniający i kosztuje w ASO około 5 zł, w Inter Cars tej samej pewnie firmy co z ASO kosztuje 3 zł.

Jak chcesz to mogę je wziąć jutro na spota.

za***iście by było ...tylko czy to na pewno to ..znaczy ..ja wiem z mojego raggalaickiego punktu widzenia ..że kapie z tych wejść/Wyjść od głowicy ..jak się to uszczelnia i jak się rozszczelniło ..to już kurde nie wiem ..

Skoro kapie od tych "kominków" przy głowicy ..wiec to musi być to 12 , 13 i 22 ..a właśnie ..a ile kosztuje ten "siurdak" - 22 ??

Dobrze myślę ? :decayed:

Kurde ...kolejny problem ..widzę , że do głowicy od tyłu są dwa typy tych kołnierzy ...jest 22 i 23 ... który tam idzie ..masakra jakaś :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście by było ...tylko czy to na pewno to ..znaczy ..ja wiem z mojego raggalaickiego punktu widzenia ..że kapie z tych wejść/Wyjść od głowicy ..jak się to uszczelnia i jak się rozszczelniło ..to już kurde nie wiem ..

Jak przy okazji wymienisz ten plastik gdzie są zamocowanie czujniki (12) to się nic nie stanie.

Skoro kapie od tych "kominków" przy głowicy ..wiec to musi być to 12 , 13 i 22 ..a właśnie ..a ile kosztuje ten "siurdak" - 22 ??

A masz to u siebie ? To jest dla aut z podgrzewaniem płynu dodatkowymi świecami żarowymi i kosztuje w ASO 150 zł (nie ma tego w IC). Jeżeli nie masz takiego podgrzewania to taka sama część kosztuje w ASO 50 zł.

Musisz to sprawdzić - wystarczy na to spojrzeć i będzie widać, które to jest.

Dobrze myślę ? :decayed:

Raczej tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ..tylko widzę , że są podobne elementy jest ..22 i 23 .. :mysli:

Czy mam u siebie podgrzewanie tego płynu..kurna...zielonego pojęcia nie mam :shocked:

Wydaje mi się , że mój AFN aż tak bardzo skomplikowany nie jest :wink4:

Rozumiem , że 23 kosztuje coś ok 50 zł ..... a 22 ten z podgrzewaniem - 150 zł ? :embarrassed:

Co to za dzyndzelki 15 i 14 ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr

Łukaszu ....to wychodzi na to ..że to te pieroństwa:

http://moto.allegro.pl/item498653588_krociec_wodny_vw_audi_1_9_tdi_110km_afn.html

Dwa króćce...dwa idą bezpośrednio do głowicy ... tylko jeden jest bez czujnika (nasz numer 23 ) ..muszę jakoś sprawdzić jak to u mnie wygląda z tyn tylnym :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ..tylko widzę , że są podobne elementy jest ..22 i 23 .. :mysli:

O tym właśnie pisze - u Ciebie jest jedno albo drugie - zależy czy masz ten podgrzewacz.

Czy mam u siebie podgrzewanie tego płynu..kurna...zielonego pojęcia nie mam :shocked:

To idź i sprawdź.

Wydaje mi się , że mój AFN aż tak bardzo skomplikowany nie jest :wink4:

Różnie bywa.

Rozumiem , że 23 kosztuje coś ok 50 zł ..... a 22 ten z podgrzewaniem - 150 zł ? :embarrassed:

Tak, dokładnie.

Co to za dzyndzelki 15 i 14 ? :gwizdanie:

Śruby dwustronne.

Łukaszu ....to wychodzi na to ..że to te pieroństwa:

http://moto.allegro.pl/item498653588_krociec_wodny_vw_audi_1_9_tdi_110km_afn.html

Tak, to są odpowiednio numery 12 i 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To idź i sprawdź.

Ciężko tak trochę jak sie wychodzi z domu o 9 i przychodzi po 22 :tongue4:

A do wymiany tych króćców potrzebuje tych śrub ...czy tylko te uszczelki i wsio ? :naughty:

Czuje , że masz mnie juz dosyć :kox::decayed::wink4::tongue4::buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tak trochę jak sie wychodzi z domu o 9 i przychodzi po 22 :tongue4:

W sumie też racja :wink4:

Wczoraj jak byłem tam w Twoim miejscu pracy to ta blondyna miałą kiepską minę - wyglądała jakby siedziała tam za karę patrząc otępiałym i mglistym wzrokiem w jeden punkt :polew:

Latop stał bezużyteczny :naughty:

A do wymiany tych króćców potrzebuje tych śrub ...czy tylko te uszczelki i wsio ? :naughty:

Nie, śruby powinny być dobre te stare - wystarczą pierścienie.

Można wziąć dodatkowo nr 17 (jest w IC komplecie z 18 za 6 zł).

Czuje , że masz mnie juz dosyć :kox::decayed::wink4::tongue4::buziak:

Chyba żartujesz ... Ciebie ... mojego niedoszłego szwagra ... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak byłem tam w Twoim miejscu pracy to ta blondyna miałą kiepską minę - wyglądała jakby siedziała tam za karę patrząc otępiałym i mglistym wzrokiem w jeden punkt :polew:

Ja to nawet nie kojarzę tych dziewczyn :decayed: Dostały delikatne zjeby bo latały co 5 minut na papierosa ..zostawiły syf po sobie ..a ta szafka wyglądała jakby kopulowało w niej stado dzikich pawianów :D

Latop stał bezużyteczny

rzadkie są... mi to ten Dell w rękach się pali... pozwalam mu tylko ostygnąć jak ide do kibla :polew: ..ale i to nie zawsze .. :cool1:

Chyba żartujesz ... Ciebie ... mojego niedoszłego szwagra ...

.. no way :polew: :polew: :decayed:

Nie można być szwagrem wszystkich na forum .. :polew:

[br]Dopisany: Grudzień 08, 2008, 07:19:16 _________________________________________________Łukaszuuu ...ja mam pomysł ..można by Twoja siostrę z Krzyniem styknąć :naughty: ... co prawda może kosztować ją to zdarty naskórek na kolanach i łokciach ..ale Krzyń to dobra partia :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można być szwagrem wszystkich na forum .. :polew:

Dlatego napisałem "niedoszłego" :naughty:

Łukaszuuu ...ja mam pomysł ..można by Twoja siostrę z Krzyniem styknąć :naughty: ... co prawda może kosztować ją to zdarty naskórek na kolanach i łokciach ..ale Krzyń to dobra partia :decayed

Nie no bez przesady ... popatrz na Krzyńka ... ani wyglądu, ani ogłady - zwykły gbur spod Warszawy więc to chyba nie jest dobra partia dla niej :nose::sarcastic::song::yeee::yeah::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur.. :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::cool1::tongue4: :tongue4:

Z nieoficjalnych opinii ( czytałem w Trybunie Ludu ) ... że Krzyniu potrafi się nawet zachować jak dżżentelmen.. :naughty:

Krzesło podsunie .. serwetkę poda ..a na sam koniec zdejmuje spodnie i mówi ..." no dalej mała ..samo sie nie wyssie "* :polew: :polew:

* tekst zaczerpnięty z filmu " Dziewczyna mojego kumpla" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ten nasz Krzyniek :polew: :polew: :polew:

P.S. Ragga, to weź się zdecyduj co z tego chcesz to zamówię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ragga, to weź się zdecyduj co z tego chcesz to zamówię :wink4:

23 , 12 , 2x13 , 17 i 18 .. podlicz ile będzie mnie to kosztowało i napisz ...bo nie wiem czy sie wyrobie z kaską :embarrassed:

Jeszcze muszę rozrząd od Toma , filtry , G12 ...i Olive jakąś :kox:

Wymiana rozrządu u mnie w Lubartowie ...130 zł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 , 12 , 2x13 , 17 i 18 .. podlicz ile będzie mnie to kosztowało i napisz ...bo nie wiem czy sie wyrobie z kaską :embarrassed:

23 musisz wziąć z ASO, bo nie ma tego w IC.

Reszta w sumie (3 szt. 13) to 58 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 musisz wziąć z ASO, bo nie ma tego w IC.

Reszta w sumie (3 szt. 13) to 58 zł.

A ile 23 w ASO? ...jak mnie zgolą 60 zł za kawałem plastiku to ja ich serdecznie mam w dopie :decayed: ..i na allegro tamten komplet sobie zamówie...plust te uszczelki od Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile 23 w ASO? ...jak mnie zgolą 60 zł za kawałem plastiku to ja ich serdecznie mam w dopie :decayed: ..i na allegro tamten komplet sobie zamówie...plust te uszczelki od Ciebie ;)

Między 45-50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...