Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, bijcie się, ubliżajcie sobie, róbcie wszystko, tylko niech nikt przypadkiem nie przechodzi do EŁU... :no:

Jak Brynia :kox:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 15:51_________________________________________________

A dlaczego nie odwrotnie? :przebiegly: :evil2

Dlatego, że to oni wyłamują się kanonu klubu 69 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Słuchajcie, bijcie się, ubliżajcie sobie, róbcie wszystko, tylko niech nikt przypadkiem nie przechodzi do EŁU... :no:

Jak Brynia :kox:[br]

:shocked: przeszła na ciemną stronę mocy? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: przeszła na ciemną stronę mocy? :kwasny:

szoking ? :decayed::naughty:

Jak chj :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, bijcie się, ubliżajcie sobie, róbcie wszystko, tylko niech nikt przypadkiem nie przechodzi do EŁU... :no:

Jak Poziek przejdzie to znaczy że to już koniec nastal..... :decayed:

Jak Brynia :kox

Gadasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigga.jpg

Nie ma to jak braterskie pojednanie :decayed::polew:

To tak na koniec :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Poź to osobnik mający swoją specyfikę :kox:, na którego należy brać poprawkę :naughty: Lubi wsadzać kij w mrowisko i ostro prowokować intelektualnie :piroman: idąc niekiedy ostro po bandzie :sesese: Przynajmniej jest szczery i autentyczny, za co mozna go lubić lub nie. :foch::friends::rant::pociesz:

Poziu, ja Cię bardzo lubię, ale muszę stwierdzić (nie obraź się za to), że tym razem poszedłeś po krawędzi bandy - przynajmniej w stosunku Kaśki. :no: Mnie byś mógł tak nap :!: dalać ale Kaśka nie jest jednak gruboskórym facetem :cool1:

Ja tylko proszę, żebyśmy nie wysyłali się wzajemnie na inne fora z powodu jedenej czy drugiej wypowiedzi :notworthy:

Dobra :closed:

_________________________________________________

:shocked: przeszła na ciemną stronę mocy? :kwasny:

szoking ? :decayed::naughty:

:shocked: :shocked: :shocked:

Czy to POTWIERDZONA informacja :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedłeś po krawędzi bandy - przynajmniej w stosunku Kaśki.

Prosiła się a ja uwielbiam spełniać kobiece zachcianki i fanaberie :gwizdanie: :kox: :kox:

Czy to POTWIERDZONA informacja :?:

oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to POTWIERDZONA informacja :?:

oczywiście

qr** mać - apokalipsa panie dzieju :no: To jakby Palikot przeszedł do PiS-u :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajans mać - apokalipsa panie dzieju :no: To jakby Palikot przeszedł do PiS-u :slina

Zrozumiesz kobitę ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: Pytanie retoryczne :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to POTWIERDZONA informacja :?:

oczywiście

Czy to na pewno nie jest prowokacja?? :blink:

Słuchajcie, wiem, że Brynia ma teraz jakieś problemy, nie wiem co z tym EŁU, ale póki się tu nie wypowiedziała to nie oceniajcie jej surowo... Też zmartwiło mnie to, że u nas straciła status Klubowiczki. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiesz kobitę ? :naughty:

Pytanie przewodnie mojego wieczoru..a przynajmniej powrotu z pracy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to na pewno nie jest prowokacja?? :blink

screena chcesz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak Poziu - kiedy pytali Heisenderga - wybitnego fizyka kwantowego i laureta Nagrody Nobla - jak doszedł stworzenia zasady nieoznaczoności*), odpowiedział - usiłowałem zrozumieć swoją żonę :kox:

Tym niemniej - właśnie dla tego odnośnie Kaśki uważam to co uważam. Nie powinno się tak traktować kobiety :hahaha::no:

Ok. temat :closed: :closed: :closed:

_________________________________________________

*)Zasada nieoznaczoności (zasada nieokreśloności) mówi, że istnieją takie pary wielkości, których nie da się jednocześnie zmierzyć z dowolną dokładnością. O wielkościach takich mówi się, że nie komutują. Akt pomiaru jednej wielkości wpływa na układ tak, że część informacji o drugiej wielkości jest tracona. Zasada nieoznaczoności nie wynika z niedoskonałości metod ani instrumentów pomiaru, lecz z samej natury rzeczywistości.

Matematyczna postać zasady

Zasada nieoznaczoności mówi, że nie można z dowolną dokładnością wyznaczyć jednocześnie położenia i pędu cząstki. Odkryta i sformułowana przez Wernera Heisenberga w 1927 roku, jest konsekwencją dualizmu korpuskularno-falowego.

Reszta w wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasada_nieoznaczono%C5%9Bci :this::decayed:

[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:36_________________________________________________

Czy to na pewno nie jest prowokacja?? :blink

screena chcesz? :decayed:

A ja wciąż nie mogę uwierzyć :no: :no: :no::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym niemniej - właśnie dla tego odnośnie Kaśki uważam to co uważam. Nie powinno się tak traktować kobiety :hahaha::no:

dla mnie nie ma różnicy - taki sam user forum jak każdy inny - :decayed:

swoją drogą to nie wiem czy nie łamiesz regulaminu :gwizdanie: uznajesz kobiety za płeć słabszą, która trzeba traktować protekcjonalnie co jednocześnie robi z ciebie pewnego rodzaju szowinistę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa :jaaaaa: :jaaaaa: :jaaaaa::decayed: :decayed: :decayed:

Spotykałem na swej drodze kobiety silne :punish: i niezwykle waleczne :vava::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa :jaaaaa: :jaaaaa: :jaaaaa::decayed: :decayed: :decayed:

no ja tylko przedstawiłem ci tok myślenia Kaśki :gwizdanie: żeby było trochę mniej ostro mogłaby cie wyzwać od seksisty bo z góry uznajesz płeć męską za silniejszą :naughty::decayed:

widzisz chłopie :naughty: chciałeś dobrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiuje sobie co lepsze Poziowe wypowiedzi coby poznac jego poziom konsekwencji. Ale to z Kasia to przegiąłeś, albo czarni Ci coś zrobili w tym USiA. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to z Kasia to przegiąłeś

W którym miejscu ? Bo chyba do mnie nie dociera :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...