Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

piatek mam pierwsze urodziny coreczki

ale to ja ze zapraszasz wujkow na imprezke :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Sorki ze sie tak wbijam nie w temat, ale nie chce mi sie przegladac 240 stron :)

Gdzie teraz odbywaja sie spoty. MM jakis? Jezeli tak to ktory? Wtorek 19:00?

Dziekowka za odp :D

MM Ostrobramska , Wtorek 19.00 :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze sie tak wbijam nie w temat, ale nie chce mi sie przegladac 240 stron :)

Gdzie teraz odbywaja sie spoty. MM jakis? Jezeli tak to ktory? Wtorek 19:00?

Dziekowka za odp :D

MM Ostrobramska , Wtorek 19.00 :one:

Lukas! No co Ty :?: :!: Hugo Ci robotę zabiera :!: :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram Hugowi on odbiera mi :diabel: ale i tak wszsytko w rodzinie zostaje :564:a tak na marginesie to kto by nie wiedzial gdzie sie dziki zbieraja :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram Hugowi on odbiera mi :diabel: ale i tak wszsytko w rodzinie zostaje :564:a tak na marginesie to kto by nie wiedzial gdzie sie dziki zbieraja :one:

Jesteś jak błyskawica :D

No jak widać Al_capone po przegonieniu we wrześniu do newbie dopiero teraz odważył się :P;) zapytać o spoty.

No to trzeba kolege poprowadzić coby się na żywca :564: przywitał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic mi nie wyskoczy (np. jakis wyprysk na twarzy ;) ) to sie pojawie. Chetnie sie podziele moimi bolami z kims kto mnei zrozumie.

Mam sinusoidalne uczucia to tego czerwonego MF.

Raz go kocham i innym razem jak mi je..ec caly czas pyka http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=64251#64251 albo jak dzisiaj zapala mi sioe z rana lampka z hamulcami to mam ochote go zabic i zrzucic ze skaly. Jezdze nim dopiero niecale 3 tyg. i juz wielokrotnie mi sie narazil. ech... no nie przywyklem. Do tej pory jezdzilem malymi-nowymi autami. A zachcialo mi sie duzego starucha ;)

W sumie to ja sie zakochalem w A4 jakos w czasie gdzie ten egzemplaz byl wyprodukowany. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al_Capone, trzeba go zwyczjnie odmulić co zostanie zrobione na spocie...jak wpadniesz :diabelek: :diabel2: później już nie będzie nic narzekał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram Hugowi on odbiera mi :diabel: ale i tak wszsytko w rodzinie zostaje :564:a tak na marginesie to kto by nie wiedzial gdzie sie dziki zbieraja :one:

Hahhahaha wszyscy wiedzą gdzie Dziki się zbierają :053:

Uwaga test nowego emotka -> :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:a4fan: stary ale masz Audi tylko ze trafiles na felerny ale tez nie do konca egzemplarz pojaw sie na spocie to wyjasnimy wsio :a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odmulić co zostanie zrobione na spocie

W podstawówce, jak ktoś miał nowe buty fundowaliśmy mu analogiczne "odmulanie" ;) - zaczynało się tylko od innego tekstu "Nowe buty - widzę, że jeszcze nie chrzczone" :diabelek: :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al_Capone, trzeba go zwyczjnie odmulić co zostanie zrobione na spocie...jak wpadniesz :diabelek: :diabel2: później już nie będzie nic narzekał :)

hehe odmulalem go na poprzednim baku troche. Z tym obiecalem sobie zejsc ponizej 7l/100 :) Ale czasem go trzeba przedmuchac ;)

Ostatnio jak wracalem z serwisu Audi to kolega jechal moja Corsa. Super bylo patrzec jak zostaje w chmurze czarnego bąka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz odmulanie swojego auta to nie to samo co obcy kierowca ten jak sie przejedzie to az tarcze powygina :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahhahaha wszyscy wiedzą gdzie Dziki się zbierają

W lesie :diabel2: . A kto spotyka w lesie Dzika, ten browara szybko łyka :564: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:a4fan: stary ale masz Audi tylko ze trafiles na felerny ale tez nie do konca egzemplarz pojaw sie na spocie to wyjasnimy wsio :a4fan:

No nie taki felerny. Facet po przegladzie powiedzial.

Panie widzialem wiele autek sprowadzonych. Ten to złoto.

Ale te male pierdoly.... dobijaja. Najgorsza jest elektryka bo to szukanie igly w stogu siana. Mechanicznie jest super sprawny (chyba)

I tak :a4fan: rulezzzzz :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z takiego rocznika musi miec jakies wady przeciez to tylko audi :a4fan: nowe auta maja wady a co mowic 10 letnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie 10cio letnie

Buhahahahaha :580:

Wiedziałem Lukas, że tym tekstem podpadniesz :bicz::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 12 letnie i jezdzi jeszcze :one: a z tym 10 letnim to jakos dawno matematyke mialem :diabel:

Al_Capone, pokazesz furaka na zywo to ocenim jak to wyglada :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...