Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ale poziek to jakis niewyraźny z lekka

a co się dziwisz po takim bąku to każdy byłby niewyraźny :decayed:

przyjął fale uderzeniową na klate :decayed: to musiało boleć - kiełbasa wygląda na pokaźną - pewnie ze 3 atm gazu z tego wyszło :decayed:

Lukas - zdjęcie Krzycha z kiełbą - KOX :kox::polew: [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 07:26_________________________________________________

niewiem Kate, nie zlapalem nikogo za reke ... ale slyszalem ze cos komus 'blysnelo' jak szukalem aku :kwasny:

Adaś, błysnęło jak odłączaliście akumulator, a nie podczas szukania nowego, a schowanie akumulatora (nota bene przeze mnie jak wspominałem Tobie na spocie) nie miało z tym nic wspólnego.

Zresztą jak poszło iskrzenie to stałem obok i mówiłem, że nie może tak być, bo elektronika jest na to wrażliwa - dokładnie w ten sam sposób mój znajomy spalił kiedyś sterownik w Oplu (koszta dość spore) stąd wiem, że trzeba przy zmianie akumulatora bardzo uważać na klemy :no4:

aa ti żartofnisiu :decayed:

nie mam pretensji - zabawa w ciepło/zimno była całkiem udana

a wracając do nudnego tematu aku to sam odpinałem i iskier nie widziałem - spawarka o której mi mówiłeś musiała być później bo ja jej nie pamietam.

W każdym bądz razie to że AQ się schował nie ma tu nic do rzeczy.

nie ma się co rozwodzić - bywa, miałem pecha i pewnie sam to zjebałem.

KONIEC TEMATU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

siema wszystkim

i co Panowie, przyznawać się kto juz na letnich jeździ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim

i co Panowie, przyznawać się kto juz na letnich jeździ :naughty:

od 09 luty śmigam na letnich - nad czym się tu zastanawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka pogoda szkoda zimówek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimówki.

Czekam do +10 st (przez tydzień) ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na spocie nic wiecej nie robie :hi:

a w sumie słusznie i nie tylko z tego powodu. Może wy przez stały progres tego nie zauważyliscie, ale ja miałem długą przerwę i w tym czasie formula spotów zmieniała się w coś dziwnego. Kiedyś się spotykaliśmy i gadaliśmy razem, nawet były na spocie jakieś wypady np. na imole. Teraz tworzą się małe grupy rezające przy 2ch, 3ch autach przy czym Boberek i lukaszr maja szczególnie przekichane. Przy czym sam nie jestem bez winy :)[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 10:09_________________________________________________

Zimówki.

Czekam do +10 st (przez tydzień) ... :naughty:

Ja nie mogłem czekać jeżdżąc na zakichanych 15" w stali mając w garażu piękne 17". :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chyba skończył mi się laptop :confused4: tzn: włączam go jest ok, ładuje win jest ok, ale zamiast pulpitu jest czarny ekran i tylko kursor myszki na nim. ma ktoś jakiś pomysł? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chyba skończył mi się laptop :confused4: tzn: włączam go jest ok, ładuje win jest ok, ale zamiast pulpitu jest czarny ekran i tylko kursor myszki na nim. ma ktoś jakiś pomysł? :mysli:

Skonczyl Ci sie system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chyba skończył mi się laptop :confused4: tzn: włączam go jest ok, ładuje win jest ok, ale zamiast pulpitu jest czarny ekran i tylko kursor myszki na nim. ma ktoś jakiś pomysł? :mysli:

Skonczyl Ci sie system.

i jaka rada? a czy da się odzyskać dane z tego laptopa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być 1000 przynieś na spota to popatrzym .... czarny ekran najczęściej występuje jak jakieś urządzenie nie może się uruchomić np. CD zobacz czy nie masz tam włożonej jakiejś popapranej płytki.

Dane to raczej bez problemu odzyskasz o ile twardy dysk nie padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menadżer zadań ci działa ? ctrl alt del ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chyba skończył mi się laptop :confused4: tzn: włączam go jest ok, ładuje win jest ok, ale zamiast pulpitu jest czarny ekran i tylko kursor myszki na nim. ma ktoś jakiś pomysł? :mysli:

Pewnie trojany z redtuba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menadżer zadań ci działa ? ctrl alt del ?

No wlasnie... moze explorer.exe sam nie startuje [ja tak wlasnie mam w pracy, ale poprzedzone to jest jakims bledem]. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napęd CD - pusty

ctrl+alt+del - nie działa :no:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 11:10_________________________________________________jest nadzieja, włączyłem go ponad pół godziny temu a teraz wyświetla mi się na monitorze niebieski ekran "zapraszamy" i jest pulpit bez ikon, kursor myszy i nic poza tym nie działa

po następnych 10min zadziałał ctrl+alt+del

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnosnie waszych spotów W-wskich. Jaką macie tak przecietnie frekwencje we wtorki?? Mamy ochote wpasc do was z chlopakami w jakies 10 autek ze Skierniewic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do planujących byc dziś na spocie. czy ktoś ma gdzieś koło siebie możliwość kupienia mi żarówek HT Philips Vision Plus? musze wymienić i chciałbym to zrobić na spocie ale nie mam gdzie kupić żarówek po pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...