Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

fajny spot byl dzis :) nadal mnie bola rece po tych kartach ale fajowo bylo . Norbi i Ono wasze furki naprawde zapier....ja !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Przyznam sie bez bicia ze pogadalem na starcie z gosciem i wskazal mi numerek 4 karta :diabelek: ale i tak waga robi swoje

:diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbi S4-ka wykwintna :a4fan:

na żywo duuuuużo lepiej niż na fotkach :!: ...dźwięk silnika, gwizdy, świsty...dla mnie pszee :diabel2:

jazda malinka.....wyścig fajny.. i wcale oniaka tak nie obciążaliśmy z hhackiem :D

po przejażdżce z oniakiem i norbim to karty dostały tak w piz*ę, że hej :diabel2:

wit.s brawo za niekościołowy strój na spocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda Esa zapitala pięknie i za***iście wygląda , co do starcia to ja sie przestraszyłem na końcu bo mi sie pas skończył , odpuściłem jak byłeś pół długości przed zaraz po zwężce .Trzeba sie ustawić jak mówiłem na S tam jest oko , ale i tak jestem pewien że mnie zrobisz to chyba normalne bo strasznie widać różnice w długości biegów. No nic zobaczymy tak czy tak Norbi bryka jest prze za***ista naprawde :) Wielkie gratki wyboru mialeś racje :)

i wcale oniaka tak nie obciążaliśmy z hhackiem :D
nie no qwa wcale dwie tochy po 130 kilo :D

qr** ten polar nawet ciepły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest , no może mnie troche w suta uwiera ale luz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest , no może mnie troche w suta uwiera ale luz

bo tobie dali M to cie uwiera ja tam bralem L bo ostanio to podpakowalem :one:

to co panowie we wtorek za tydzien jak bedzie pogoda lecim na "S" lub na "A" albo "W" :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba w dzień więc może lepiej sobota/niedziela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w dzien to tam kreci sie za duzo ludzi to tez nie wiem czy tai dobry pomysl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek ma jakis instynkt timingu. 2 razy go widzialem i to dwa razy jak wjezdzal dokladnie w tej sekundzie co ja wyjezdzam. Chyba si czai za brama i czeka az pojade ;)

a co do Kartów to znowu bylem NAJPESZY 22,8s waga robi swoje

Waga waga a taki schab jak ja 23.06s :P

Anyway karty byly usyfione czyms. Wsiadam dzis rano do autka a tam na mojej jasniutkiej tapicerce draska :) Dla dociekliwych dodam, ze CZARNA nie brazowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi strzelam focha !!
Ja Ci dam focha!! Gdzie żeś był jak Cię nie było??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prułem jak dzik warszawski puławską do Imoli :) Niczym gokartem mknąłem zmieniając pasy jak wściekły aby ujrzeć, dotknąć, wąchnąć auto legende, auto do którego zakupu tak wytrwale Cię namawiałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Norbi Poz prawde pisze jak wparował pod imole to pierwsze co padlo to "gdzie S4" i blysk w oczach umarl jak powiedzielismy ze nie ma az musialem dać mu polara bo zaczelo nim rzucac :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożłiwe grzbiety jesteście, ale to fakt podczas zakupu mentalnie był ze mną tak jak Ono i Adamoooooo :) i senkju Wam za to chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Lukas to się już zasadził na moje B6 jak się dowiedział o mich ciągotach do zakupu S4 :)

Lukas powiem ci jeszcze, że tylny deferek jest zalany świerzutkim Motulem i uszczelniony :) Skrzynia Valvolinem od Adamoo. Silniczek olej co 7 000 wymieniany :) hehe

Malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...