Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Co to ma byc?

Chce wozić młode pary do ślubu Evką, także kilka zdjęć, kontakt do mnie i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Co to ma byc?

Chce wozić młode pary do ślubu Evką, także kilka zdjęć, kontakt do mnie i wszystko.

+ jakiś filmik na youtube z wygranej ćwiartki ...

Panny młode będą walić drzwiami i oknami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ jakiś filmik na youtube z wygranej ćwiartki ...

Panny młode będą walić drzwiami i oknami :decayed:

Ty Andy to naprawdę dobre było...nawet się uśmiechnąłem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ jakiś filmik na youtube z wygranej ćwiartki ...

Panny młode będą walić drzwiami i oknami :decayed:

Ty Andy to naprawdę dobre było...nawet się uśmiechnąłem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Poziu nic nie obiecuje bo nie mam czasu ostatnio, ale jak masz foty to wez na pendrajwa i w promce pogadamy.. Mam wiekszy projekt ale na razie stoje z nim bo materialow nie mam i pomyslu..

Ale jakby co to galeryjki mam fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Niedawno kupiłem A4 i mam problem z tylnymi głośnikami - nie grają. Czy ktoś z Was ma może radio Audi Concert (z chromowaną listwą), które mógłby na moment wypiąć ze swojego auta i podłączyć do mojego-wówczas wiedziałbym czy mam padnięte radio czy nie. Mógłbym podjechać dziś na spot do Promenady. Jakby co to mam te kluczyki do wyciągania radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mnie nie bedzie w tym tygodniu. wieprzowinka na ruszcie dziś ;) ale za tydzien pojawie sie na bank. mam nadzieje ze skrzynie zdąrzą mi zrobic do tego czasu :) bawcie sie dobrze, widziałem, że niezle towary maja dzisiaj zagościć. Ta z 2 tonami silikonu u dziurawymi spodniami baardzo fajna :) Ciekawe czy ma bogade wnętrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc00186r.jpg

[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 21:21_________________________________________________auto "kolegi" :)

dsc00177g.jpg

[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 21:27_________________________________________________strona kierowcy też "odeszła"

dsc00182fcg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje clio wygladalo tak: ;( Boberek... pamietosz?g[/img]

Dobrze, że miała kratkę bezpieczeństwa.

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullbar w RAV4, to już teraz wiadomo skąd spore zniszczenia

u mnie to nie było różnicy czy z rurami czy bez , u niego troszke mniej zniszczeń bo rurki troche przyjęły. na zdjeciach ravki tego nie widać ale dostała też konkretnie bo przednie drzwi cofnęły sie o kilka centymetrów do tyłu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszym spocie AudiTeam postanowił sprawdzić ilu cfaniaków mieści się w BMW E46 :-)

Okazało się, że mieści się dużo i mogą jechać razem na wakacje jak jedna, szczęśliwa (co prawda trochę nietypowa, ale zawsze) rodzina.

spot1l.jpg

spot2.jpg

PS. Zdjęcia kiepskiej jakości, ale sytuacja rozegrała się tak szybko, że aż sprzętu nie zdążyłem nastroić ;-)

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że fachman Tosik też był ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

co dziś zmajstrował ??? przekażcie mu odemnie że bedzie miał niedługo do wspawania dwie ćwiartki auta , a w zasadzie całą prawą połówke :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE SYN MI SIĘ URODZIŁ :))

....

czarny avant B6 quattro na tablicach TOS :)) ale już chata kupiona więc blachy zmienione na WE

1.9TDI z quattro - łatwo zapamiętać :-)

Serdeczne gratulacje! No i niech mały się dobrze chowa.

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszym spocie AudiTeam postanowił sprawdzić ilu cfaniaków mieści się w BMW E46 :-)

Okazało się, że mieści się dużo i mogą jechać razem na wakacje jak jedna, szczęśliwa (co prawda trochę nietypowa, ale zawsze) rodzina.

spot1l.jpg

spot2.jpg

PS. Zdjęcia kiepskiej jakości, ale sytuacja rozegrała się tak szybko, że aż sprzętu nie zdążyłem nastroić ;-)

JaroD

Jak na zdjęcia bez przygotowania ( z ukrycia ) to może być jak dla mnie ...

A co tam ze wspomaganiem po dolaniu płynu już nie skrzypi ???

Dzięki za info że nie mam prawego stopu ( założyłem fisa i nie pokazuje spalonej żarówki - czy Ty też tak masz ??? ) Pzdr PIXI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole TopGear ;D :naughty:

Wolisz Clarksona czy Chomika? W sumie to James jest jeszcze wolny :P

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOOW moskal, :shocked: co konkretnie się stało i czym Ty teraz jeździsz??

w skrócie to pan z prawej nie zauważył czerwonego w Nadarzynie a jezdze aktualnie accordem 2.2 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...