Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Noooo , jutro stracą a potem podniosą ceny na wszystkich stacjach żeby odzyskać stratę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

stracić nie straca ale przynajmniej mogą zobaczyć że ludziom się nie podoba ich polityka cenowa.

ja i tak tankuję na Shellu ale popieram takie akcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak tankuję na Shellu ale popieram takie akcje

To tym łatwiej bojkotować Orlen :decayed: Cały czas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golf ? :kox:

no

podobno na spalarni bywa :gwizdanie:

Bywacie na spalarni? A ja tak blisko mam. Wczoraj bylem kolo 23 ale lipa byla.. Moze z 8 samochodów..

Daj spokój.. Jaki festyn.. :polew:

Postawili nowy fotoradar przy Broniszach:

Stoi od 2 tygodni, raczej atrapa bo wielokrotnie przemykałem obok niego nawet 140km/h i nic nie pstrykało :)

Malik żebyś się nie zdziwił.. JA tam ostatnio na błonie mykam, i osobiście widzialem. ALe to bylo jakies 3-4 dni temu. To samo jest po drugiej stronie wawy. Przy kajki wsadzili aparat w puche( w kier do centrum). [br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 10:11_________________________________________________yrB :hi: tak wogole..[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 10:18_________________________________________________Jedzie ktos od nas na PÓŁNOCNY? http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W muffler service na zielonej krzyknął z robocizną 450zyli. Trochę dużo.

zeby to naprawić muszą wywalić cały kolektor rozpoczynając od silnika :thumbdown: , w ch.uj roboty , przerabiałem to w mojej byłej , cały dzień sie pierdo.liłem

Daj spokój.. Jaki festyn.. :polew:

i jeszcze na dodatek ta smycz :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogole to mam taki OT. Ostatnio na wolnych obrotach jak jest cieplo i auto jest rozgrzane troche drga mi buda. Nic strasznego ale wk***ia mnie niemiłosiernie. Na dwoje babka wróżyła poducha/plecionka. Myślałem, że zanim wymienię poduchę to zrobię plecionkę bo tańsza. A tu kupa. W muffler service na zielonej krzyknął z robocizną 450zyli. Trochę dużo. Nie ma ktoś pomysłu na inną miejscówkę? :mysli:

Obstawiam jednak poduchę. Ostatnio wymieniałem plecionkę i trząchanie pozostało.

Do wymiany mam przednią środkową poduchę, ale chwilowo odłożone w czasie, bo trzeba "mordę" ściągać.

Wycięcie kata i plecionki - za 200 mogę polecić zakład na Modlińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kat wydmuchany. Szkoda, ze wtedy plecionki nie zrobilem :/ O tyle moze cos wskazywac na plecionke, ze jak przytrzymam rure koncowa to w samochodzie cisza...

zobacz zawieszenie wydechu .... ja kiedys wymienilem dwa wieszaki gumowe i byl spokoj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak tankuję na Shellu ale popieram takie akcje

To tym łatwiej bojkotować Orlen :decayed: Cały czas :naughty:

Juz kiedys było to wyjaśniane. Większość paliw w Polsce pochodzi z hurtowni Orlenu. W końcowym procesie dolewane są tylko uzdatniacze.

Jedyne importowane paliwo to Shell V-Power Racing.

Musielibyście wogóle nie tankować tego dnia żeby Orlen to odczuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sector to jest kozak :kox: Pierze, gotuje i do tego daje rady How to :polew:

Moskal smycze robione na "podobieństwo" :naughty: A może robiłeś im te smycze ? :mysli::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak tankuję na Shellu ale popieram takie akcje

To tym łatwiej bojkotować Orlen :decayed: Cały czas :naughty:

Juz kiedys było to wyjaśniane. Większość paliw w Polsce pochodzi z hurtowni Orlenu. W końcowym procesie dolewane są tylko uzdatniacze.

Jedyne importowane paliwo to Shell V-Power Racing.

Musielibyście wogóle nie tankować tego dnia żeby Orlen to odczuł.

pisałem, że nie chodzi o to żeby Orlen odczuł to finansowo. bo na to nie ma szans. chodzi bardziej o samo nagłośnienie sprawy i zrobienie trochę szumu. taka mała szpila w wizerunek od konsumentów. coś w stylu akcji klientów mbanku, która miała miejsce jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był :kox:

Był :kox: czy było :kox: bo to znacząca różnica :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kat wydmuchany. Szkoda, ze wtedy plecionki nie zrobilem :/ O tyle moze cos wskazywac na plecionke, ze jak przytrzymam rure koncowa to w samochodzie cisza...

to na bank nie plecionka , u mnie była strasznie wysrana , pierdziała okropnie ale buda sie nie trzesła, ja stawiam na poduche silnika :good:

Moskal smycze robione na "podobieństwo"

skopiowali jak wszystko inne :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A może robiłeś im te smycze ? :mysli::decayed: :decayed:

nie zniżyłbym sie do ich poziomu , znasz mnie przecież troszku :decayed:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 14:31_________________________________________________benedykt XVI podczas pielgrzymki do Polski, pojechal do oswiecimia. tam spacerujac posrod barakow, zatrzymal sie i pokazal reka na wieżyczke strzelniczą i powiedzial: "tu jedlismy kremowki"

[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 14:35_________________________________________________Pewna gazeta zorganizowała konkurs na najpopularniejszy toast.

Wyróżnienia przyznano:

- 100 lat!

- Na zdrowie!

- Pijemy, by nasze dzieci miały bogatych rodziców!

- Chlup, w ten głupi dziób!

A wygrało:

- no Pij k**wa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jechał za mną w korku na jankach we wtorek (koło 10-11) A4/grill bez znaczka/kolor taki ceglany ( coś tan deseń ). Ja jechałem srebrnym avantem z najklejką "OGARNIJ SIĘ" z tyłu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...