Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze chciałem się przejechać ratrakiem !!!!! Paweł - załatw mi taką przejeżdzkę - PLEASE

Zawsze chciałem się przejechać ratrakiem !!!!! Paweł - załatw mi taką przejeżdzkę - PLEASE

Ja rozumiem przejechac się na fajnej blondynie z dużym biustem i aparatem liżąc-ssącym..ale ratrakiem ??? :decayed:

Panowie..gdzie znajdę w Wawie sklep z artykułami żeglarskimi ? Chodzi mi o płótna ect.

a co ,fura bez żagla nie poleci :polew:

Zawsze chciałem się przejechać ratrakiem !!!!! Paweł - załatw mi taką przejeżdzkę - PLEASE

trzeba sie bedzie kiedys przeleciec do INDECO na J.Kazimierza i pogadac z kumplem,zebyscie sie w jednym miejscu i tym samym terminie spotkali w gorach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

a co ,fura bez żagla nie poleci

To działa prawie jak NOS :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ,fura bez żagla nie poleci

To działa prawie jak NOS :decayed:

fakt,duży nos moze dzialac jak żagiel :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie pociągało mnie to "pasjonujące" hobby jakim jest łowienie ryb :rolleyes:

lepiej nacierać co weekend furę megłajersem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

No Poziu, nawet ja nie jestem tak zboczony żeby robić to co weekend. Ale skoro aż tak to Cię jara to tylko podziwiać.

Tylko wziąłbyś się w końcu za Evę a nie ciąglę męczysz tą biedną Nexie :tongue4:[br][br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 00:43_________________________________________________

Szukam alternatywy dla Snowboardu :wink4

Wakeboard! Bardzo polecam!

Główna trudność związana z Kite to opanowanie latawca. Nawet najlepsi przyznają, że nie mają nad tym 100% kontroli.

Poza tym Kite nie nadaje się na nasze jeziora. Za bardzo kręci wiatr. Dokładnie ta sama historia z Windsurfingiem.

Przy Wake-u masz się tylko trzymać trapezu i zasuwasz za motorówką/skuterem nawet po małym jeziorze czy rzece (tak jak na nartach wodnych) skacząc na kilwaterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie macie ogry.

Ja jebie nieomal 100 postów przez 2 tydźnie :blink: i pewnie wszystko o d*pie marynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie macie ogry.

Ja jebie nieomal 100 postów przez 2 tydźnie :blink: i pewnie wszystko o pupie marynie :)

normalnie jakbyś to przeczytał :decayed:

a w ogóle to :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wakeboard! Bardzo polecam!

Tylko, że sprzęt fo Kit-a jeszcze sobie kupię :decayed: A motorówka, kierowca + sprzęt to już zbyt duży wydatek :P Chyba, że wypożyczenie motorówki ? :mysli: Jak to wygląda w praktyce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: ale wcześnie :doh1:

:o Oskar Ty sie dobrze czujesz? Święto jakieś dziś jest czy co??

Bry :hi:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 09:25_________________________________________________

siema :hi:

chyba z myślą o naszym wątku :naughty:http://nasza-klasa.pl/profile/15545251/gallery/album/4/107

Jakaś EMO laska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

chyba z myślą o naszym wątku :naughty:http://nasza-klasa.pl/profile/15545251/gallery/album/4/107

...dla tych, którzy nie mają konta na NK...

(foto z linku)

2e574e384b.jpg

A tak wogóle :siema::a4fan: i jazda za poznaniakami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: ale wcześnie :doh1:

:o Oskar Ty sie dobrze czujesz? Święto jakieś dziś jest czy co??

Bry :hi:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 09:25_________________________________________________

siema :hi:

chyba z myślą o naszym wątku :naughty:http://nasza-klasa.pl/profile/15545251/gallery/album/4/107

Jakaś EMO laska..

Zadne swieto - jakis debil wierci w mieszkaniu obok od 8:00 rano :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że sprzęt fo Kit-a jeszcze sobie kupię :decayed: A motorówka, kierowca + sprzęt to już zbyt duży wydatek :P Chyba, że wypożyczenie motorówki ? :mysli: Jak to wygląda w praktyce ?

No tańszą alternatywą są wyciągi. Jeden pod Lublinem, jeden w Augustowie i pewnie są jeszcze jakieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Wszyscy się budzą.. :gwizdanie:

Tylko, że sprzęt fo Kit-a jeszcze sobie kupię :decayed: A motorówka, kierowca + sprzęt to już zbyt duży wydatek :P Chyba, że wypożyczenie motorówki ? :mysli: Jak to wygląda w praktyce ?

No tańszą alternatywą są wyciągi. Jeden pod Lublinem, jeden w Augustowie i pewnie są jeszcze jakieś

Czytałem o tym kiedyś, taką wyciągarkę można sobie skonstruować, albo kupić - tylko w tym wypadku też trzeba mieć kawałek odpowiednij wody i lini brzegowej.. No i klimat zupełnie inny niż za motorówką.. :confused4:

Alternatywa tańsza, ale nieco gorsza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze dziś jazda za Poznaniakami moze sie udać..

Zadne swieto - jakis debil wierci w mieszkaniu obok od 8:00 rano :wallbash:

Czyli standard. Witaj w Warszawie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 8.00 może :decayed: Dzień powszedni :naughty:

A co to jest dzień powszedni ? :kox: to może taki w którym ludzie idą do pracy ?? :confused4:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 09:52_________________________________________________

Widze ze dziś jazda za Poznaniakami moze sie udać..

Zadne swieto - jakis debil wierci w mieszkaniu obok od 8:00 rano :wallbash:

Czyli standard. Witaj w Warszawie :decayed:

Poprostu w nowo oddanym budynku :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...