Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym parking jest dla klientow MM wiec pojdziemy kupimy sobie 10 plyt dla kazdego po jednej i bedziemy sobie siedziec, a co taki schab moze zrobic jedynie poprosig grzecznie zebysmy odjechali a jak bedzie wyjatkowo niemily to zawsze mozna poprosic o numer do osoby nadzorujacej ich i zlozyc skarge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

co do maca to wiecie nam z oniaczem nie zaszkodzi :lol:

ja tam nie lubie zbednych scen zmienmy na jakis normalny parking i wsio :a4fan:

co do paczkow to 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do maca to wiecie nam z oniaczem nie zaszkodzi

No tak sie mowi, a brat mojej prawiezezony chlop niby drowy, 195cm wzrostu. Szczuply jak nie chudy a zarl ciagla maca i nie przytyl, ale ma powazne problemy ze zdrowiem. Takze.. nie tylko w tuszy sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 pączków :) dobije do 10 spokojnie ale juz mnie wątroba ciśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zupełnie poważnie.

Geant na Połczyńskiej jest naprawdę niegłupim pomysłem. To jest jeden z bardzo nielicznych PODZIEMNYCH parkingów, a co za tym idzie, nie poumarzają nam fujarki na wietrze. Poziom -1, na którym znajduje się tor kartingowy jest niemal zawsze całkiem pusty i ogrzany. Co więcej - być może nie raz będziemy świadkami kręcenia materiału do "Czasu Tuningu" co go pokazują w TVN Turbo :wink:

Będziemy tam pewnie kilka razy, przecież zaraz zrobi się wiosna i nie trzeba będzie się chować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie!

Pany, zapraszam do sklepu z częściami do Waszych samochodów i na przeglądy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Od poniedziałku jestem szczęśliwym pracownikiem stacji Szewczyk przy ul. Radzymińskiej i służę pomocą. Części - rabat 15%, robocizna - 50%.

I jeszcze jedno... Moje A4 otrzymało dziś całkiem nowy komplet felg BBS RS w rozmiarze 9Jx19" z oponami 235/35/19. Wygląda po prostu jak milion dolarów! We wtorek zaprezentuję. Ponadto Kolega Rogal otworzył drzwi do stajni i zagonił dodatkowe 30 koników... Aż się nie chce wysiadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje A4 otrzymało dziś całkiem nowy komplet felg BBS RS w rozmiarze 9Jx19" z oponami 235/35/19

pszedzik jesteś :cool: a gdzie "18 BBS :question:

No mi tam pasuje i geant ikarusy tam jezdza

ja się dostosuję, zawsze miałem po drodze :smile: , na torwar, do MM i na lody do żółwia :rotfl: ...teraz mogę zboczyc z trasy

Panowie nie ściemniac, że daleko i bleeee...szczególnie ci od traktorów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz 50 % znizki na serwis hmm robi sie atrakcyjnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie!

Pany, zapraszam do sklepu z częściami do Waszych samochodów i na przeglądy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Od poniedziałku jestem szczęśliwym pracownikiem stacji Szewczyk przy ul. Radzymińskiej i służę pomocą. Części - rabat 15%, robocizna - 50%.

I jeszcze jedno... Moje A4 otrzymało dziś całkiem nowy komplet felg BBS RS w rozmiarze 9Jx19" z oponami 235/35/19. Wygląda po prostu jak milion dolarów! We wtorek zaprezentuję. Ponadto Kolega Rogal otworzył drzwi do stajni i zagonił dodatkowe 30 koników... Aż się nie chce wysiadać...

no to SUPER .... :twisted:

dawaj wykres ..... :exclaim:

p.s jestem za Promenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje .....

ładny wykresik ... a te 19-tki ... to zaszalales .... :twisted:

(chyba bede musial sie pojawic we wtorek ) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s jestem za Promenada

a to na promenadzie jest jakis podziemny larking czy ladujemy sie do srodka :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s jestem za Promenada

a to na promenadzie jest jakis podziemny larking czy ladujemy sie do srodka :question:

jest parking ale nie podziemny tylko nadziemny ..... :wink: tylko tyle ze otwarty (bez scian) ... ale sa zatoczki gdzie spkojnie wejdzie gromada Audiczek i nie bedzie wiało po przeszczepach ...... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poczekam do lata i na Torwar .... :twisted: ... nie chce mi sie przejezdzac całej Warszawy ..... :rolleyes:
A ja to k.... mogłem dymać przez całą Wawe :evil: Niech Was...... :exclaim:

[ Dodano: 15-02-2007, 23:01 ]

I nie pali mi 6 L jak co poniektórym, a Geant przemianował się na Real to dla tych co nie skąpią na paliwo do k... nędzy :exclaim: Sie uniosłem :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłem dymać przez całą Wawe

Norbi ale jazda twoim wozem to czysta przyjemnosc :exclaim: a wiesz tymmi klekotami to juz nie jest to glosne i jarmoli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...