Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

problem leży nie tylko po stronie młodych gówniar chcących się modnie ubierać, ale także po stronie bananowych chłoptasiów i podstarzałych biznesmenów z pedofilskimi zapędami...

A ja powiem inaczej..gówniary zamiast pójśc do pracy zbierac truskawki na wakacje tak żeby miec na swoje wydatki to wolą iśc na łatwiznę i dac się wydymac w kiblu w Arkadii za bluzkę czy kosmetyk..dla mnie to jest chore i to są początki k**ewskich zapędów :wink4:

To tak samo jak leszcze chodzą do Peeka na stare, bogate babki. M A S A K R A.

czas chyba na kawałek dorosłego i dorodnego ciałka :wink4::naughty:

bom_03_08.jpg

:kox: :kox:[br]Dopisany: Październik 09, 2009, 10:49:07 _________________________________________________

yo

Pany wie któryś jak zrobić żeby w polu tekstowym ogłoszenia allegro umieścić zdjęcie - w sensie jak opisać kod źródłowy żeby była edycja zdjęcia

thnx from the mountain

Uderz do Szamana..on mi kiedyś zszamanizował taką fajną aukcje na allegro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A ja powiem inaczej..gówniary zamiast pójśc do pracy zbierac truskawki na wakacje tak żeby miec na swoje wydatki to wolą iśc na łatwiznę i dac się wydymac w kiblu w Arkadii za bluzkę czy kosmetyk..dla mnie to jest chore i to są początki k**ewskich zapędów :wink4:

jakie początki :kox: to już zaawansowane k**estwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie początki :kox: to już zaawansowane k**estwo.

To pierwotne k**estwo ..jeśli teraz nie przeszkadza jej posuwanie za bluzkę to jak dorośnie nie będzie jej przeszkadzało branie do papy za dzwieściat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, Obama dostał nagrodę Nobla .....

Andy nie pierdziel tylko wrzuć jakieś laszczony, które działają na ciebie stymulująco :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, Obama dostał nagrodę Nobla .....

Andy nie pierdziel tylko wrzuć jakieś laszczony, które działają na ciebie stymulująco :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja mu wkleję:

c_documents_and_settings_administrator_desktop_my_pictures_ugly_woman.jpg

girlfriend.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy nie pierdziel tylko wrzuć jakieś laszczony, które działają na ciebie stymulująco :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:

Mówisz - masz

:decayed::lol1:

1290972637.jpg

Reszta zdjęć: http://www.990px.pl/index.php/2009/09/23/witamy-na-oktoberfest/

Jeżdżę niemieckim autem więc wybór jest prosty :naughty::kox:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 11:35_________________________________________________

qr**, Nosfer :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam sobie te zdjęcia .... http://www.990px.pl/index.php/2009/09/30/talibowie-15-lat-od-powstania/

Kozogrzmoty .... :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz do Szamana..on mi kiedyś zszamanizował taką fajną aukcje na allegro :wink4:

Nie oddałeś mi za nią opłat i będzie Was niedługo troje :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz do Szamana..on mi kiedyś zszamanizował taką fajną aukcje na allegro :wink4:

Nie oddałeś mi za nią opłat i będzie Was niedługo troje :naughty: :naughty: :naughty:

Co Ty gadasz :shocked::blink:

Ty we no mi daj numer konta i dane to Ci się spuszczę :decayed:

Poziek też Ci nie oddał ? :D

Adrian :kox: :kox:

Zacytuje słowa jednego z naszych sławnych.." Jesteś tak za***isty..że gdybym był kobietą to zrobił bym Ci loda" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich to tylko zlapać i powiesić publicznie..

:wallbash:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 12:10_________________________________________________

Tekst :good:

Myślalem ze to jest jegio hit.

http://www.youtube.com/watch?v=P1D9Akutfic

489218.jpg

:kox: :kox: :slina: :slina:

A tak wogole to BRY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz :shocked::blink:

A widzisz ... pamięć krótka, ale przez jakiś czas wstając w nocy do wrzeszczącego potomka będziesz to robił ze świadomością niedopilnowanego rozliczenia aukcji na allegro :naughty::kox::polew:

Poziek też Ci nie oddał ? :D

Poziek bardzo mocno tego pilnuje, wręcz zawsze na wszelki wypadek oddaje z nadmiarem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz ... pamięć krótka, ale przez jakiś czas wstając w nocy do wrzeszczącego potomka będziesz to robił ze świadomością niedopilnowanego rozliczenia aukcji na allegro :naughty::kox::polew:

:D

Wiedziałem, że tu pojawił się dziki szamański plan :decayed:... Czy w tym przypadku sposób śmierdzącego podkoszulka odwołuje czary ? :polew: :polew:

Poziek bardzo mocno tego pilnuje, wręcz zawsze na wszelki wypadek oddaje z nadmiarem :polew:

Pamiętam z jakim przekonaniem mówił o Twoich czarach na kawalerskim :laghing2: :polew:

Daj ten numer i kwotę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...