Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie.. Zniknał najbardziej czytany wątek , z Poźkiem w roli głównej.. :blink:

I bardzo dobrze ...

Bo zaczynało przypomianac brazylijski syf z aktorkami posiadającymi nadmierne owłosienie łonowe :decayed:

Okazało by się, że Hugo nie istnieje..jest tylko wyimaginowaną postac, którą zarządza Poziek ze swojego ukrytego gabinetu w Najderzyn City w stanie Cipkohona :decayed: W dodatku może czytac wszystkim PW..mało potrafi nawet przeczytac metkę na majtkach Paris Hilton :kox: :kox:

ŁukaszR jest jego prawą rękną..członkiem centralnym ( :D )..mózgiem operacji i to on bezpośrednio steruje kontem HUGO.

Wit jako starszy wódz stanu bierze z tego wszystkiego 80 % zysków i pociska wszystkie zaprzyjaźnione małolaty :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Wit jako starszy wódz stanu bierze z tego wszystkiego 80 % zysków i pociska wszystkie zaprzyjaźnione małolaty :kox: :kox: :kox:

Za laptopa.. :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit jako starszy wódz stanu bierze z tego wszystkiego 80 % zysków i pociska wszystkie zaprzyjaźnione małolaty :kox: :kox: :kox:

Za laptopa.. :naughty::polew:

Za komórkę i bluzkę z Zary :D:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy przetopisz tą folię z allegro co na szybę naklejona :decayed:

bede grzał od zewnątrz , nic nie powinno sie dziać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy przetopisz tą folię z allegro co na szybę naklejona :decayed:

bede grzał od zewnątrz , nic nie powinno sie dziać :good:

partnerze mam zawaloną skrzynkę przez PW wszystkich :wink4: dla mnie nie ma problemu wpadaj w święta :wink4: tylko daj mi znać z dwie godzinki wcześniej że będziesz z d*pami to umyję pindola :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie ma problemu wpadaj w święta :wink4: tylko daj mi znać z dwie godzinki wcześniej że będziesz z d*pami to umyję pindola :kox::decayed:

ok, bede w niedziele koło południa :good:

Strasznie się "zapuściłeś" skoro musisz dwie godziny moczyć sprzęt w rozpuszczalniku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany sorki ze ja nie o d*pach ale bardziej przyziemnych sprawach ale cos mnie zaintrygowalo.

Wczoraj na wykladzie z prawa babka zaczela gadac o odmowie skadania zeznan. Dla przykladu powiedziala o zdjeciach z fotoradaru gdzie nie widac twarzy kierujacego pojazdem.

Na pytanie policjana kto prowadzil, ona mowi ze "odmawiam skadania zeznan ktore moga narazic mnie, badz kogos z moich bliskich na odpowiedzialnosc karna". Do tego byl znaczacy usmiech i powiedziala ze to jest teraz ich problem zeby to ustalic.

Niestety spieszylem sie do pracy i nie zdazylem pociagnac dalej rozmowy o tym... Hmm... kruczku prawnym??

Wywnioskowalem ze jakas dobra papuga i mozna sie wywinac od odpowiedzialnosci...

Musze z nia nastepnym razem pogadac dokladniej.

Okazalo sie ze pracuje z jej mezem wiec moze sie dowiem czegos ciekawego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie policjana kto prowadzil, ona mowi ze "odmawiam skadania zeznan ktore moga narazic mnie, badz kogos z moich bliskich na odpowiedzialnosc karna". Do tego byl znaczacy usmiech i powiedziala ze to jest teraz ich problem zeby to ustalic.

Buba to działaj w tym temacie. Ja jestem ciekawy co z tego wyjdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

491830e1a8.jpeg[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 12:56_________________________________________________a9939b753a.jpeg

d064c7da47.jpeg

0ece689e5f.jpeg

81be5f8cf6.jpeg[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 12:57_________________________________________________9f9ec8dbb2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lachony :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

w :dziura: w sam raz :naughty:

tym razem ty wchodzisz w te ślicznotkę pierwszy bo ostatnim razem narzekałeś, że po mnie jakoś luźno masz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lachony :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

w :dziura: w sam raz :naughty:

tym razem ty wchodzisz w te ślicznotkę pierwszy bo ostatnim razem narzekałeś, że po mnie jakoś luźno masz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem ty wchodzisz w te ślicznotkę pierwszy bo ostatnim razem narzekałeś, że po mnie jakoś luźno masz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

toż jak pchasz kuta.sa razem z jajami to wybacz , ciasno nie będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...