Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie wkur... mnie straszne kaps lok, jest taki ni fpipe ni w oko, IMOł zbędny klawisz :disgust:

http://www.obmawiamy.pl/03/uzywala-capslocka-i-wyleciala-z-pracy/

a Korzenia chyba nieźle przewiało na moto....

:polew:

FAKT, TO BYŁ TAKI SKRÓT MYŚLOWY

WŁAŚNIE, DLATEGO PRACOWNIKOM ŁAPY URYWAM ZA UŻYWANIE DUŻYCH LITER

A Z MOTO................WŁAŚNIE WRÓCIŁEM :> :> :> :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Poziek znalazłem dla Ciebie pijękną chocolatę :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

59225_150956078255902_100000245318709_380926_1431897_n.jpg

:jezyk::boobs:

trzy cycki ma wiec bedzie czym sie bawic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

zbroiłem ;(

Co teraz?

Spójrzcie na fotkę:

img4528y.jpg

Mój syn, Olaf - dzisiaj rano wyskoczył :kox:

Gratki Adrian :kox: niech się zdrowo chowa :hi:

Siema wszystkim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany :naughty: ma ktoś z Was jakieś znajomości, w Nadarzynie u Podkowińskiego :mysli:

Dzwoniłem o wymianę końcówek we wtryskach , cena OK ale realizacja 2/3 dni robocze ( i jeszcze treba mu dostarczyć wtryski na miejsce ) - nie mogę na tyle uziemić auta ..... może ktoś pomoże (krótszy termin ) a może ktoś inny ogarnia temat szybciej np. w jeden dzień cena może być wyższa (zależy mi na krótkim terminie wykonania)

Tyle ma roboty ten gość , czy też po wymianie końcówek trzeba sprawdzić i np. wystroić , wyregulować wtryski - nie kumam tematu :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany :naughty: ma ktoś z Was jakieś znajomości, w Nadarzynie u Podkowińskiego :mysli:

Dzwoniłem o wymianę końcówek we wtryskach , cena OK ale realizacja 2/3 dni robocze ( i jeszcze treba mu dostarczyć wtryski na miejsce ) - nie mogę na tyle uziemić auta ..... może ktoś pomoże (krótszy termin ) a może ktoś inny ogarnia temat szybciej np. w jeden dzień cena może być wyższa (zależy mi na krótkim terminie wykonania)

Tyle ma roboty ten gość , czy też po wymianie końcówek trzeba sprawdzić i np. wystroić , wyregulować wtryski - nie kumam tematu :embarrassed:

Bogdan, ma bardzo długie terminy ale naprawdę warto. Człowiek niesamowicie ogarnięty i uczciwy :good:

Wtryski oprócz zamontowania trzeba dobrze ustawić/skorygować, zrobić jazdy testowe. Stąd tyle czasu.

Odstaw auto w piątek a w sobotę pod wieczór będziesz miał do odbioru. U mnie ze zmianą pompy na 11, wymianą nastawnika, zamówieniem i zamontowaniem końcówek wtrysków wyrobił się w 4 dni. A nie miałem żadnych znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Adaś

Dzięki za info :notworthy:

A nie można by coś załatwić ( dodatkowa opłata ) żeby było szybciej :naughty:

Piszesz : zostaw auto w piątek , a w sobotę wieczorem odbiór .... mnie powiedział Bogdan że muszę same pompki dostarczyć - nic nie mówił o samochodzie :confused4:

Nie ogarniam tematu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie też tak było, że dłużej czekałem na końcówki wtrysków niż na pompę.

Końcówki wtrysków u Cowboy-a (jak nie u nas to na forum golfa) można załatwić (ktoś mi nawet mówił, że to Bogdana znajomy).

Myślę, że jak zadzwonisz do niego i powiesz jaka jest sytuacja to przyśpieszy montaż. To taki swój chłop :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie też tak było, że dłużej czekałem na końcówki wtrysków niż na pompę.

Końcówki wtrysków u Cowboy-a (jak nie u nas to na forum golfa) można załatwić (ktoś mi nawet mówił, że to Bogdana znajomy).

Myślę, że jak zadzwonisz do niego i powiesz jaka jest sytuacja to przyśpieszy montaż. To taki swój chłop :wink4:

Końcówki mam od ręki w Wolicy , resztę załatwię tak jak piszesz z Bogdanem .....

Wielkie dzięki :notworthy: Adaś :good: dam znać na PW co i jak wyszło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzię dobry wszystkim :hi:

Po jakze upoojnym ( :drunk::boobs::drinks::sex::sexinbed::drunk::banan1::banan2:) tygodniu w delegacji wczoraj wróciłem do domku , położyłem sie spać o 18 i niestety dzisiaj od 2:45 leze w łóżku jak ta pier.dolona sowa z oczami wybałuszonymi w sufit :kox: :kox: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzię dobry wszystkim :hi:

Po jakze upoojnym ( :drunk::boobs::drinks::sex::sexinbed::drunk::banan1::banan2:) tygodniu w delegacji wczoraj wróciłem do domku , położyłem sie spać o 18 i niestety dzisiaj od 2:45 leze w łóżku jak ta pier.dolona sowa z oczami wybałuszonymi w sufit :kox: :kox: :thumbdown:

ehh te delegacje, męczą człowieka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzię dobry wszystkim :hi:

Po jakze upoojnym ( :drunk::boobs::drinks::sex::sexinbed::drunk::banan1::banan2:) tygodniu w delegacji wczoraj wróciłem do domku , położyłem sie spać o 18 i niestety dzisiaj od 2:45 leze w łóżku jak ta pier.dolona sowa z oczami wybałuszonymi w sufit :kox: :kox: :thumbdown:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzię dobry wszystkim :hi:

Po jakze upoojnym ( :drunk::boobs::drinks::sex::sexinbed::drunk::banan1::banan2:) tygodniu w delegacji wczoraj wróciłem do domku , położyłem sie spać o 18 i niestety dzisiaj od 2:45 leze w łóżku jak ta pier.dolona sowa z oczami wybałuszonymi w sufit :kox: :kox: :thumbdown:

Nie łam się dziś dzień sexu oralnego :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się dziś dzień sexu oralnego :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wiem wiem wiem , czekam na Pauline z utęsknieniem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...